Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze/dziwne kanały Youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#91

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat ponoć Kraina Grzybów to był projekt studentów...o ile się nie mylę, z Krakowa. Wątpię, by pani od struktur ego nagrywała te filmy na potrzeby studiów. Jakieś pół roku temu pokazywałem ten kanał kuzynce po studiach, która stwierdziła, że Barbara Santana mówi dokładnie na odwrót, niż jest w rzeczywistości. Nie pamiętam niestety, który z filmów jej pokazałem. Ale zwróćcie uwagę, że ta kobieta publikuje te filmy w różnych językach. Teraz, gdy nad tym myślę, zaczynam powątpiewać, czy jakiemuś nastolatkowi chciało się układać tak misterny plan i kazać starszej kobiecie mówić po czesku i w innych językach. Jeśli ona rzeczywiście jest chora (co jest bardzo prawdopodobne), to pewnie prowadzenie tego konta traktuje jako misję, która ma na celu wybawienie ludzkości...Ale nadal nie dają mi spokoju te ruszające się ściany. 


  • 0

#92

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No własnie :) dla niej to misja ale naprawde calkiem możliwe że przedsiębiorczy wnuk poszedł za ciosem i nagral to co babcia mówi albo ja zachecił.

Tak jak juz wspomniałam schizofrenia nie wyklucza wysokiej inteligencji. Może miała dar do języków i wykorzystano to po prostu.

Na którym filmiku widzisz ze sciany sie ruszają-link proszę :)


  • 0

#93

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten znalazłem tak na szybko. Jej filmy oglądałem jakieś pół roku temu, więc nie pamiętam, o który dokładnie mi chodziło.  Ale na tym widać wyraźnie, że się ruszają. 


Użytkownik kmberserker edytował ten post 11.03.2015 - 19:52

  • 0

#94

Paulis.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czesc, ja bym powiedziała, ze nie tło sie rusza tylko obraz w kamerce, szczególnie bardzo jak robi gwałtowniejsze ruchy. Może ma jakoś przypiętą kamerkę lub trzyma ją na tym patyku :P

a czemu to takie ważne ? :)


  • 0

#95

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czesc, ja bym powiedziała, ze nie tło sie rusza tylko obraz w kamerce, szczególnie bardzo jak robi gwałtowniejsze ruchy.
a czemu to takie ważne ? :)


Ale sama postać się już nie rusza, więc to na pewno jakaś makieta.
A nie dziwi Cię, że ktoś podkłada tło mebli do filmików? Jaki w tym sens? Kanał Barbary był chyba zbyt normalny dla niej samej, więc trzeba było dodać ruchome ściany. 😂
  • 0

#96

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tymi scianami-faktycznie ruszaja sie ale tak ,nienormalnie' i przyszlo mi to do głowy co Paulisowi- ze to obraz kamerki zniekształca się w niej z powodu ruchów nią czy jakiegoś zlego ogniskowania. Szczerze powiem nie znam sie kompletnie-przydalby sie jakiś spec bo mnie się wydaje że to problem z kamerką lub z operatorem :P

 

@Shae- potencjalnie rzecz biorąc gdyby sciany sie ruszaly mogloby to sugerowac ingerencje osób trzecich które kręcą te filmiki dla ściemy w jakiejś piwnicy/garażu lub innym dziwnym miejscu a ściany tak jak w telenowelach mają dawac pozory domowego ogniska i normalności ;p


Użytkownik Cadavera edytował ten post 12.03.2015 - 00:08

  • 0

#97

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Shae- potencjalnie rzecz biorąc gdyby sciany sie ruszaly mogloby to sugerowac ingerencje osób trzecich które krencą te filmiki dla ściemy w jakiejś piwnicy/garażu lub innym dziwnym miejscu a ściany tak jak w telenowelach mają dawac pozory domowego ogniska i normalności ;p

Chyba że Barbara powiesiła sobie obraz mebli na jakichś hakach czy czymś tam, który się rusza, gdy wiatr powieje. Albo ktoś stoi przez 20 minut i trzyma ta makiete. No ale mebli? Rozumiem łąkę, las, zachód słońca, coś, co byłoby bardziej zrozumiałe niż meble. Chyba, że nie ma w domu mebli.

A odnośnie tego kanału alantutorial, to prawda, że jakiś psychiatra pozwala mu nagrywać filmiki w celach jakiegoś projektu? Jeśli tak, to może tak samo jest z panną Barbarą. To by tłumaczyło brak mebli.

Użytkownik Shae edytował ten post 12.03.2015 - 00:05

  • 0

#98

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem większosć tego typu kanałów co alantutorial i Barbara Santana to czysta, gładka 100% sciema ;) wiem ze ciekawiej by było gdyby sie okazalo że coś jest na rzeczy ale generalnie dziwny fenomen KG <którego ja kompletnie nie rozumiem> jasno pokazuje że jesli pokarzesz coś randomowego to jest wielka szansa że stanie się to kultowe i umozliwi Ci sprzedanie drogich gadzetow po co najmniej dwukrotnie zawyżonej cenie. Jednak cała ta Pani Barbara może być równie dobrze chora osobą jak i dziwnym dowcipem jej samej.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 12.03.2015 - 00:13

  • 0

#99

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żadna makieta, przypatrzcie się dobrze. Ruchy tła zgadzają się z ruchami wykonywanymi przez tę kobietę, np. im mocniej rusza głową, tym mocniej rusza się tło. Poza tym w górnej części obraz trochę się wygina. To musi być kwestia kamery.

Co do rzekomej choroby - babka może być po prostu dobrą aktorką i zwyczajnie sprawiać wrażenie wierzącej w głupoty, które opowiada.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 12.03.2015 - 00:34

  • 0



#100

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że kwestia kamery i najprawdopodobniej słabego stabilizatora obrazu.


  • 0

#101 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Kmberserker, twórcy Krainy Grzybów nie są z Krakowa tylko z Lublina i Warszawy! I nie jest to w 100% udowodnione ale są przypuszczenia takie.


  • -2

#102

Paulis.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

okej, to ja tez wrzuce cos 'od siebie'. (przegladałam temat, nie widziałam)

https://www.youtube....h?v=qDNu-D1mXhk ten filmik, jak i reszta jej na kanale - panikapanika.

Nada sie?:)


  • 0

#103 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Święty Jezusie co to jest??? Kolejna psycholka w stylu Barbary Santany? 

Ktoś podejmie się śledztwa? 


  • -2

#104

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tank, jakie Ty śledztwo chcesz tu przeprowadzać? :lol

Jakiejś babce się nudziło więc postanowiła nagrać sobie kilka bezsensownych filmików i poprzerabiać je trochę w jakimś programie. To są ledwo 4 filmiki, poza tym od roku nie wrzuciła nic nowego. Po co dorabiać jakieś teorie o chorobach psychicznych?


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 15.03.2015 - 20:52

  • 0



#105

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te ruchy tła to efekt cyfrowej stabilizacji obrazu - zdaje się że Youtube coś takiego umożliwia. Obraz jest tak deformowany aby przedmioty w centrum kadru były jak najbardziej nieruchome. W efekcie niektóre filmy wyglądają jak go-pro kręcone na morzu. To nie jest żadna makieta.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 15.03.2015 - 20:50

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych