Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prominentny psychiatra z USA oświadcza: "Opętania przez demony istnieją"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#46

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy zaznajomić się z relacjami ludzi którzy przeżyli coś takiego, jak atak demona. Gdy widzisz przerażenie w ich oczach gdy to wspominają, to zaczynasz rozumieć że oni mówią prawdę. A jeśli chodzi o kwestię, dlaczego demony pojawiają się w czyimś życiu, tego nie mam zamiaru tutaj dyskutować ze względu na wasze bezpieczeństwo.

 

Fakt, że coś jest subiektywnie realne i w rzeczywistości jednostki jest jako takie ujmowane, nie znaczy jeszcze, że obiektywnie dzieje się to samo. Jednostka faktycznie może coś odczuwać i w jej odczuciu faktycznie czegoś doświadcza, ale treść tych wytworów jest rzeczywista jedynie dla niej. Podobnie rzecz ma się w psychozach, wytwórcze i halucynacyjne treści są odbierane przez psychotyka jako rzeczywiste lub porządkują jego świat. To nie świadczy jednak o prawdziwości treści halucynacji, a jedynie o tym, że psychotyk się z nimi zmaga. 


  • 0



#47

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Irey

Powiem Ci tak. Może z moich postów mogłeś wywnioskować, że na 100% nie wierzę w demony, to... inaczej sobie je wyobrażam. Moim zdaniem mamy czyste dusze a to nasze ciała powodują, że coraz bardziej odchodzimy od Boga ku całkowitego oderwania nas od  inteligencji co rządzi światem. Demoniczne są nasze ciała. One nas warunkują, one nas kuszą, one chorują, one namawiają nas do pewnych decyzji. Ciała mają zwierzęcą naturę, a dusza ma naturę boską . Dusza jest od władcy nieba - Boga, a ciało jest od władcy Ziemi - Szatana. Ci co przyglądają się naszemu życiu - ci spoza symulacjii w której przyszło nam żyć mogą w nią ingerować, w religii nazywani jako anioły i demony.W tym momencie takiego demona nie wypędzi się z człowieka bo to nie możliwe. Poradzić sobie może tylko osoba, której to dotyczy, bo to w niej rodzi się demoniczna osobowość  tylko ona może nad tym zapanować.

 

 

A jeśli chodzi o kwestię, dlaczego demony pojawiają się w czyimś życiu, tego nie mam zamiaru tutaj dyskutować ze względu na wasze bezpieczeństwo.

Ja chętnie podyskutuję. Jeśli nie tu to na PW :D


  • 0



#48

GrzegorzRubinowski.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Irey
Powiem Ci tak. Może z moich postów mogłeś wywnioskować, że na 100% nie wierzę w demony, to... inaczej sobie je wyobrażam. Moim zdaniem mamy czyste dusze a to nasze ciała powodują, że coraz bardziej odchodzimy od Boga ku całkowitego oderwania nas od  inteligencji co rządzi światem. Demoniczne są nasze ciała. One nas warunkują, one nas kuszą, one chorują, one namawiają nas do pewnych decyzji. Ciała mają zwierzęcą naturę, a dusza ma naturę boską . Dusza jest od władcy nieba - Boga, a ciało jest od władcy Ziemi - Szatana. Ci co przyglądają się naszemu życiu - ci spoza symulacjii w której przyszło nam żyć mogą w nią ingerować, w religii nazywani jako anioły i demony.W tym momencie takiego demona nie wypędzi się z człowieka bo to nie możliwe. Poradzić sobie może tylko osoba, której to dotyczy, bo to w niej rodzi się demoniczna osobowość  tylko ona może nad tym zapanować.
 

 
A jeśli chodzi o kwestię, dlaczego demony pojawiają się w czyimś życiu, tego nie mam zamiaru tutaj dyskutować ze względu na wasze bezpieczeństwo.

Ja chętnie podyskutuję. Jeśli nie tu to na PW :D
Uwielbiam ten post szczególnie to zdanie i tą kwestię!. "Demoniczne są nasze ciała. One nas warunkują, one nas kuszą, one chorują, one namawiają nas do pewnych decyzji."
Każdy z nas choruje każdy z nas marzy fantazjuje na jakiś swój chory sposób. Wtedy coś demonicznego nas wykorzystuje żeruje na naszej duszy na naszych skrytych fantazjach na tym co nam siedzi z tyłu głowy bo każdy z nas coś takiego posiada i ma jakąś skrytą fantazja nie spełniona.
Powiem wprost moją był alkoholizm i często miewałem sny zwidy na jawie że ktoś u mnie po mieszkaniu chodzi etc.  Bałem się nieee wiedziałem że to siedzi w mojej głowie czy jestem wierzący tak!!!. (Tylko wyznaję innego BEGO TEGO NA DOLE !!!). POZDRAWIAM!.

Użytkownik TheToxic edytował ten post 24.07.2018 - 21:01

  • 0

#49

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@GrzegorzRubinowski

Wiem, że każdy z nas choruje, ma fantazje etc, ale zauważ, co by się stało gdyby te nasze pierwotne - cielesne instynkty przejęły kontrolę nad naszą duchową tożsamością, to nastąpił by rozkład ducha i rozwój ciała - stalibyśmy się na powrót zwierzętami.  Najbardziej pierwotne instynkty- zabijanie, żarcie, rozmnażanie się kontrolowane są przez pień mózgu. To najstarsza część mózgu, którą dzielimy z gadami. Nie posiada ona sumienia. Gad zabija z zimną krwią.  Nie bez kozery szatan w Biblii przybrał postać węża czyli gada. Jest to Biblijna personifikacja naszego gadziego mózgu, który każe nam robić to co robią gady - kierować się ślepym instynktem.

 

Nasza duchowa świadomość nie kieruje się  cielesnymi potrzebami, ona buduje nasze sumienie. To dzięki niej wytworzyliśmy zasady moralne. Kocur zgwałci kotkę bo tak każe mu ciało, jego popędy. Mężczyzna wie, że zgwałcenie kobiety jest złe, pomimo, ze coś w nim wariuje, pojawiają się fantazje, ale nie ulega cielesnemu szatanowi i mówi mu NIE! jednak niestety niektórzy mu ulegają - gwałciciele , pedofile etc.

Drugi z instynktów to zabijanie. Mamy seryjnych morderców, którzy nie potrafię powiedzieć NIE!

Gad nie ma sumienia - zapytaj o to psychopatów. Oni wiedzą co to jest brak empatii, sumienia i iście do celu po przysłowiowych trupach.

 

Zauważ, że w pewnych religiach cielesne popędy są zakazane. Ksiądz nie może mieć dzieci, zakonnica męża... kobiety nie mogą eksponować swoich ciał by nie wyzwalać męskich popędów. Muzułmanki noszą burki etc.  Czasami praktykowana jest całkowita asceza. 

 

A co proponuje nam satanizm? - Kult ciała

Skoro ciało jest tak wznoszone ponad ducha, a satanizm to przeciwieństwo chrześcijaństwa, to muszą wyznawać podobne poglądy do moich. Gwałty, orgie, co tu dużo mówić, a po śmierci piach - bo dusza nie istnieje. Dla nich istnieje tylko CIAŁO.

 

Dlatego egzorcyzmy nie wyrzucają z ciała demona, tylko zamiast pomóc schorowanej psychice, to czasami grzebią ją zadając psychiczne tortury, które niestety w niektórych przypadkach kończą się tragicznie.


  • 0



#50

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

czy jestem wierzący tak!!!. (Tylko wyznaję innego BEGO TEGO NA DOLE !!!). POZDRAWIAM!.

 

BEGO? Słyszałem o pastafarianach, ale o wyznawcach BEGO (tj. znanego na całym świecie niemieckiego producenta sprzętu, materiałów i systemów stosowanych w technice dentystycznej) jeszcze nie. Cóż, ciekawe.


Użytkownik Nick edytował ten post 24.07.2018 - 21:53

  • 2



#51

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Endinajla dorabianie teorii wszystkiego do twoich wyobrażen nie jest najlepszą metodą poznania. Prawdopodobnie żyjemy w chwili gdy tylko minuty dzielą nas od poznaia świata wykraczającego poza dotychczasową rzeczywistość dlatego wystarczy samo przyznaie istnienie odmiennej realności. Badania niech prowadzą naukowcy, jedyna niewiadoma to to czy ich wyniki zostaną udostępnione ogółowi. Z poznaniem  reguł rządzących światem po tamtej stronie należy zaczekać do jego odkrycia.

Z moich doświadczeń wynika, że dostosowanie się do tego co tam zobaczymy będzie dla nas szokujące, przynajmniej w początkowej fazie i nie zawsze pasuje do logiki, którą się posługujemy.


  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych