Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jest obiektywny dowód na istnienie snów proroczych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

robertcb.
  • Postów: 57
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na portalu wykop.pl jeden z użytkowników wrzucił krótki opis snu,

który zawierał wynik meczu Polska - Senegal 1:2 oraz samobójczą

bramkę Cionka.

 

Informacja pojawiła się kilkanaście godzin przed tym meczem.

 

https://www.wykop.pl...al-wynik-meczu/

 

 


  • 0

#2

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kurczę, gdyby kolega był faktycznie jasnowidzem, to przy obstawianiu wyników każdego z meczy zarobiłby kupę kasy :D

Nie wierzę w tego typu historyjki, a już na pewno nie te, które serwuje Wykop.pl. Jakieś machlojki i ceregielki, ingerencje we wpisy zawsze są możliwe.  ;)

 

Nie twierdzę, że sny prorocze nie są możliwe, ale dlaczego ten człowiek ,,zaistniał'' dopiero teraz? Czyżby wcześniej nic mu się nie sprawdziło? 


  • 0

#3

robertcb.
  • Postów: 57
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wpis był zapisany przez google webcache z datą i godziną 19 Cze 2018 03:53:31 GMT.

 

 

Dlaczego zaistniał teraz?

 

Takie sny zdarzają się sporadycznie i nie ma nad nimi kontroli ani nie mozna ich powtórzyć.

 

Rzadko ktos opisuje sen dotyczący wydarzenia ogólnoświatowego ze szczegółami zaraz po przebudzeniu.

 

To był jednorqzowy epizod ktory prawdopodobnie u tego człowieka się nie powtórzy.

 

Sam miałem taki sen. Tylko jeden raz w życiu.


  • 0

#4

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No ok, to nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne jego ,,prorocze'' sny. Może uda mu się ,,wyśnić'' kolejne dokonania naszych piłkarzy? :)


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niczego nie przewidział, tylko przypadkowo trafił. Większość ludzi typowała jakieś niewysokie wyniki, przeważnie z wygraną Polski. To jest tak samo jak z wygraniem w totka. Jak ktoś skreślił i trafił 6 liczb, to znaczy, że jest jasnowidzem?
Poza tym nie wiadomo czy to nie fejk. Kiedyś była podobna historia też z wykopem.
Aha na forum też mamy proroka
W temacie http://www.paranorma...ial-2018/page-4 Daniel dobrze przewidział wynik.
  • 0



#6

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Daniel dobrze przewidzial wynik Polski, ale pozostale dwa mecze juz blednie. Mimo wszystko zajmuje 1 miejsce w rankingu trafien i mysle ze ma lepszy dar przewidywania przyszlosci od Jackowskiego. Takze moglby dostac posade etatowego jasnowidza np. Super Expresu jako konkurencja dla Czluchowianina i Faktu.

A ten user z Wykopu powinien sie do Randiego zglosic, ale zawsze macie wymowke ze to tylko jednorazowy epizod i nie potrafi powtorzyc.

@Robertcb
Jaki miales ten proroczy sen?
  • 0

#7

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w TV była sonda uliczna dzień przed meczem, jakiś gość też rzucił do kamery 2:1 dla Senegalu, reportera z lekka zatkało a facet odszedł ;p


  • 0

#8

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Na portalu wykop.pl jeden z użytkowników wrzucił krótki opis snu,

który zawierał wynik meczu Polska - Senegal 1:2 oraz samobójczą

bramkę Cionka.

Wynik meczu to jedno. Ale samobój Cionka? 

 W sumie też można. A jakie jest prawdopodobieństwo wytypowania tych dwóch zdarzeń? 


  • 0



#9

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

skoro o snach mowa,dlaczego śni mi się plaster miodu albo wyjmowanie ramek z plastrami miodu z ula? sny takowej treści zdarzają się 2-3dni przed wypłatą.czy sny sa formą ostrzeżenia o nadciągającym zdarzeniu? jeśli tak kto lub co nas ostrzega  poprzez sny

 

.czy istnieją sny prorocze? - uważam że tak ale nie każdy sen proroczy jest

 

 

wracając do tematu,czy można  trafić snem?  skąd ta osoba wiedziała o samobóju i przegranej 2 do 1,jeśli to był przypadek.a jeśli  ta osoba przewidzi kolejny wynik meczu?


  • 0

#10

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Bzdura z wykopu. Sny prorocze dotyczące zdarzeń o znaczeniu ogólnoludzkim nie są powszechne, takie sny są zarezerwowane dla proroków formatu biblijnego. Zwykły człowiek doświadcza co najwyżej proroctw odnoszących się do niego samego. Obiektywnym dowodem na takie sny może być na przykład dwadzieścia lat doświadczania takich proroctw bez żadnej pomyłki .


  • 0

#11

robertcb.
  • Postów: 57
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie fejk, bo tak się składa że jestem aktywnym użytkownikiem wykopu od kliku lat i śledziłem ten temat od początku, czyli od wczoraj.

Strona jest zaindeksowana w webcache bing i była w webcache google - z wstecznymi datami w stosunku do rozpoczęcia meczu.

 

Szansa na trafienie wyniku 1:2 dla Polski - spora, ale w połączeniu z samobójem Cionka? znikoma.

 

@Color Coelestinus https://web.archive....swiadomosc.html


Użytkownik robertcb edytował ten post 20.06.2018 - 23:19

  • 0

#12

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nawet jesli faktycznie mu sie przysnil ten wynik i samoboj, to jest male prawdopodobienstwo zaistnienia tego realnie ale istnieje. Gdyby mu sie przysnily np. minuty wszystkich 3 goli i zgadzaly to wtedy moglibysmy zaczac mowic ze gosc faktycznie ma jakies zdolnosci, a tak nie ma sie czym podniecac. Tym bardziej, ze jak sam piszesz, proroczy sen moze mu sie juz nigdy nie przytrafic.

A ten Twoj sen mnie rozbawil. Spodziewalem sie czegos duzego kalibru, a tu snil Ci sie pozar i za KILKA TYGODNI wystapil pozar. To ze w snie patrzyles przez okienko w przedpokoju, przez ktore pewnie wielokrotnie patrzyles w dziecinstwie to tez niesamowita sprawa. A te identyczne ksztalty plomieni itp. to moze byc oszustwo mozgu, ktory widzac pozar, przywoluje automatycznie sen i miesza, laczy w calosc obrazy ze snu i jawy, tak iz tobie zdaje sie ze ty juz to widziales.

A na tej Twojej stronie to sterta glupot, ktore wielokrotnie byly tu na forum wyjasniane. Czyli wg Cb jak sni mi sie ze pisze sprawdzian w szkole, mimo ze mam 30 lat tzn. ze w rownoleglym swiecie wciaz jestem uczniem? Bo mi sie wydaje ze to tylko twor mozgu wywolany doswiadczeniem, przezyciami itp. No ale skoro dla Cb ten sen z meczem to obiektywny dowod na sny prorocze to inne zjawiska oceniasz rownie "rzetelnie".
  • 0

#13

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Długo nie trzeba było czekać, aż te rewelacje o ,,proroczym śnie'' ukażą się na stronie Nautilusa (a jakże!)  ;)

 

https://nautilus.org...&month=6&day=20


Użytkownik Agnieszka81 edytował ten post 22.06.2018 - 09:08

  • 0

#14

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Zwykły człowiek doświadcza co najwyżej proroctw odnoszących się do niego samego. Obiektywnym dowodem na takie sny może być na przykład dwadzieścia lat doświadczania takich proroctw bez żadnej pomyłki .

 

A niby skąd ta informacja i czym poparta? Według mnie jeśli sny prorocze istnieją, to każdy człowiek ma gdzieś taką zdolność, być może nie jest jej świadomy. Jaki masz argument na obalenie mojej tezy?

 

Obiektywnym dowodem byłoby, gdyby taka osoba była pod obserwacją naukowców chociażby, a nie że sobie napisze na wykopie czy reddicie albo 4chanie.


  • 0

#15

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Istnieje wiedza zakazana i przewidywanie przyszłości nie zostanie udostępnione całości społeczeństwa nawet gdyby zostało dokazane naukowo. Wyobraź sobie, że wszyscy znamu kursy akcji wyniki meczy prognozy pogody na tydzień do przodu.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych