Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brakujące ogniwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że zrobił się tutaj mały ruch w interesie, zapraszam zatem do zagłosowania w ankiecie. Tak będzie chyba najprościej :)





#17

Vitatu.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowicie cieszę się że dyskusja pod moim tematem jest tak ożywiona :)

A jeszcze bardziej cieszy mnie że tak wiele osób interesuje się okultyzmem. W prawdzie nie chciałem zbyt szybko przyznawać się do tego na forum,

ale raz kozie śmierć: Osobiście uważam że okultyzm jako nauka jest w naszym życiu równie ważny co np. Matematyka,Fizyka a to że tak niewiele osób próbuje go zgłębić bardzo mnie smuci. Okultyzm może wydawać się nauką o rytuałach,demonach itd.. i po części też tym jest, ale w tym przede wszystkim chodzi o nas samych i to co nas otacza.



#18

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak pewnie ta bardziej spostrzegawcza część z Was już zdążyła zauważyć, na forum pojawił się nowy dział, czyli Magia i okultyzm. Zapraszam zatem do udzielania się  w nim :)





#19

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okultyzm to szeroki temat, ale można by było naprawdę stworzyć dział MAGIA. W sensie praktyki magiczne. Odrzucamy wątki przewidzeń, nawiedzeń ( oprócz opętań podczas rytuałów) i takich tam. Podążamy ścieżką własnych dokonań. Czarna magia, biała magia, gusła. czy to na prawdę działa? Uroki, czary , zaklęcia, zabobony? A może klątwy? Jak to się,robi, jak to działa? Ktoś wie? Ktoś tego doświadczył? Ja doświadczyłam, tak że... :D Okultyzm kojarzy się z satanizmem. Na prawdę? Przypatrzcie się dobrze praktykom religijnym.  Wiara w duchy i demony siedzi w nas od zarania dziejów.  W tym dziele pisalibyśmy tylko o naszych praktykach i zapędach.  Co wy na to? :D Oczywiście ja jestem za:D

Zgadzam się z Tobą, ja  chęcią bym śledził taki magiczny dział, a może nawet miał bym cokolwiek do podzielenia się z zainteresowanymi. 





#20

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogólnie chciałem dopisać swe sugestię do dobrze moim zdaniem zaczętego przez kogoś tematu" O samym forum mam bardzo dobre zdanie, jest tutaj wiele ciekawych tematów oraz ludzi ale niestety minusem jest to że nadgorliwa moderacja obrzydza ludziom przesiadywanie na forum" ale temat okazał się być zamknięty, inne się nie otwierały ? Pragnę zauważyć,iż jestem nieco starej w stosunku do większości tutejszych bywalców daty przez co nieco eż niekompatybilny (ale to już mój problem ) że zamiast podglądać jak to robią dzieci wolałem przesiadywać w pracowni lub bibliotece (to taki budynek z wieloma książkami). Tak czy inaczej prócz zbyt wielkiej ilości różnego rodzaju sceptyków gdzie czasem się czuję jakbym znalazł się nie na "Paranormalne pl" ale "Antyparanormalne pl", ale też nie oto chodzi, ani nie oto, iż mimo, że np. na facebooku jakoś udaje mi się wkleić jakiś obraz czy zdjęcie a tu nie potrafię (tez mea culpa), Chodzi o to aby też - jeśli to możliwe tak jak na facebooku był tu jakiś informator, który informował mnie (czy innych), że w temacie w którym coś tam pisałem ktoś się akurat odezwał - może to to gdzieś jest ale od 8 lat bytowania tutaj jeszcze czegoś takiego nie znalazłem. Może oprócz takiej dużej liczby moderatorów, śledzących czy ktoś wypowiada się jednym czy pięcioma słowami lub, że zacytował pomyłkowo za wiele wypowiedzi, lub, że ktoś jak Archimedes powiedział ZBYT GŁOŚNO - "KUŹWA" a powinien powiedzieć aby to tak było piknie i jak w przedszkolu "kurza noga" to zamiast tych bzdetnych zajęć może mógłby taki moderator jak "DOBRY POLICJANT"  tym razem (nie wiem nawet czy takie cudo istnieje? Tak więc może mógłby móc kogoś albo pokierować do kogoś kto (jeśli on nie jest akurat miły, lub nie śledzi tych przestępców, którzy albo nie robią albo robią zbyt wiele przecinków) kto wie jak to coś zrobić. Lub może stwórzta jakiegoś takiego pana Tureckiego który wie za co pociągnąć i co nacisnąć aby można było tu coś kuźwa znaleźć. Poza tym zgrupujcie jakoś bardziej te tematy aby nie było tego tyle milionów i może dajta prawo jakiemuś panu Xińskiemu aby gdzieś  mógł choć troszkę opowiedzieć o jego nawet bzdetnych zdaniem FACHOWCÓW od paranormalnego przeżyciach czy doznaniach - nie każdy z nich to Puszkin czy Szekspir a zwykłym neurotypowym ludkom też czasem coś ciekawego zdarzyć się może. Acha i ja już stworzyli byście takiego Tureckiego pana majstra to oże przydał by się też jakiś mądry i bezstronny kaznodzieja,psychoanalityk czy pani babcia która nie pozwoliła by tym sforom żądnych krwi sceptykom (np. bo oni tu są w zorganizowanej większości) napadać tak na tych biednych Forrestów Gumpów, bo choć czasem mogą się oni nauczyć [wulg] to częściej jednak pójdą sobie posłuchać co plecie ksiądz na kółku różańcowym- Z POWAŻANIEM Erik, Eric,Piraeuse lub jeszcze kilu imienny ja.


A jeszcze jedno nie wiem czy ma za stary komputer może a często pisząc coś nie widzę co piszę a co jest napisane (przez to kombinując co to to to napisałem zjadam literki lub wychodzą inne słowa, ktoś już mi zwrócił uwagę, że zamiast strzelać czy ostrzał napisałem oszczał, czy musi to tak wolno działać

 

FAQ 3.2

wulgaryzmy2.gif

ban30.gif

TheToxic






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych