Skocz do zawartości


Zdjęcie

[FILM] UFO nad Phoenix, Arizona 1997r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tytuł: UFO nad Phoenix, Arizona 1997r.
Rozmiar: 1,7MB

Dołączona grafika

[DOWNLOAD] [prawy przycisk myszy, zapisz element docelowy jako...]



#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądałem dokument o tym i stwierdzono że to flary które leżą jakiejś górze.Poprostu samolot je zrzucil na górę. :mrgreen:



#3

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo wątpię w teorie z flarami ten dokument który, widziałeś to pewnie ze stajni discovery ?? Bo oni zawsze stawiają takie teorie z flarami, gazami, balonami. Ponadto przed tym zdarzeniem widziano przemieszczające się dziwne światła
zapewne nie były to flary. Te światła są widywane dość często w tamtych okolicach po dziś dzień

#4

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ostatnio zainteresowałem się tym tematem i jednej rzeczy nie rozumiem...

Odnawiamy temat:)

Bo moim zdaniem mieliśmy tam 2 UFO ( lub ewentualnie dwie różne sytuacje), czemu?

1. sprawa to "flary nad miastem"


Od 0.50 sekundy....

Tutaj widzimy pojawianie się szeregu świateł, gdzie w kulminacyjnym punkcie wydaje mi się że jest ich 7. Kształtem i i cieniem nawet widzę obrys owego trójkątnego statku (bardziej w literę V)...i to właśnie tą sprawę władzę tłumaczą jako flary. (osobiście mam mieszane uczucia...ale..ale jak na ich wyjasnienia ten moment nie jest głupi)

2. Trójkątny obiekt z 5 światłami w formie litery V.


I tutaj ewidentnie ilość świateł i kształt zgadza się z opisów podanych przez świadków. A owych światków jest około 800.
Bagatela statek ten szacuje się na 1,5 mili szerokości. (źródło film Out of the blue + internet).

Mało tego to właśnie ten obiekt nadleciał z północnego Prescott, leciał w kierunku Twonson i póżniej był widziany jeszcze w Wickenburgu. Najwięcej uwagi przykul lecąc nad centrum miasta Phoenix. Więc z opisów świadków, nagrań amatorską kamerą (obiekt 1 i obiekt 2 to myslę że to inne sytuacje). I tutaj według mojej opinii bezprzecznie widzimy UFo (lub ewentualnie ścisle tajna zabawkę kompleksu wojskowo-przemysłową- ale wtedy po co by się mieli tym afiszować??)

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić ową różnicę w ilości świateł? A może jest to już wyjaśnione a nie znalazłem źródeł tych informacji..

Ave



#5

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oglądałem ten film, jest to dosyć mocny materiał ale zawsze w takich sprawach pojawia się pewna czerwona lampa. Bowiem nie jest to trochę dziwne, że tak bardzo medialnie to rozdmuchano? Może to swego rodzaju gra psychologiczna aby sprawdzić na ile można oszukać ludzi?

Nie zmienia to jednak faktu, że nagrania z tego zdarzenia robią wrażenie - cokolwiek by to nie było.

Użytkownik Sventer edytował ten post 17.01.2013 - 21:04




#6

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie chce zmylić nikogo bo mam trochę słabą pamięć.

Na DS był cały cykl programów. Dwa moim zdaniem znaczące odnicko to Ufo na Phoenix i Ufo 360.
Pomimo że niby są to różne obserwacje wg mnie dotyczą tego samego. Gdzieś mi umknął film UFO 360. Chodzi w każdym razie o obiekt dużych rozmiarów widziany przez dziesiątki ludzi. Gdy uda mi się znaleźć film to go zamieszczę. Ufo miało kształt litery V i było częściowo przeżroczyste. Badacze odtworzyli trasę jego przemieszczania. Nie pisałbym o tym gdyby nie program naszej rodzimej TV "Nie do wiary", gdzie w jednym z odcinków poświęconych UFO opisano obserwację identycznego obiektu. Co więcej obserwacja nastąpiła w tym samym roku co opisywana w Ufo 360. Mało tego w programie jest pokazane zdjęcie!
Nie udało mi się na YT znaleźć tych odcinków chociaż miałem je w ulubionych.

#7

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W samą porę temat został odświeżony.
16 stycznia ktoś jadąc samochodem dokonał niesamowitej obserwacji dwóch gigantycznych obiektów nad Pheonix.

PS. Fajny, stary hicior z lat 80's dochodzi z głośników samochodowych ... (to tak na marginesie) ;)
Ale obserwacja nad wyraz interesująca.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych