Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze miejsce w okolicach ulicy polnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Forgotter.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Dziś na wycieczce rowerowej w okolicach gminy piaseczno, dokładniej stefanowie zauważyłem długi mur otoczony drutem kolczastym.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za miejsce.

Tutaj macie szczegółowe informacje 

Gmina piaseczno 

Warszawianka

Ulica Polna 

kod pocztowy 05-552.

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam.


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie miałeś wtedy telefoniku żeby aparacikiem zrobić jakąś foteczkę tego płotu? Bo na googlach jest co prawda funkcja street view ale to szukanie wiatru w polu trochę. W tej wsi warszawianka nie widzę ulicy polnej.


  • 0



#3

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może chodzi o ul. Polną w Mrokowie?  Jest dość blisko...


  • 0

#4

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Google wyszukuje tylko dwie ulice Polne w pobliżu z kodem pocztowym 05-552, w Mrokowie i Wólce Kossowskiej. Poczekam, aż autor się ustosunkuje. Myślę, że z niewielkim wysiłkiem mógłby sam zbadać obiekt, ale nie wygląda nawet na to żeby próbował zajrzeć do Google Maps skoro nie daje koordynatów tylko zbliżony i prawdopodobnie błędny adres. Lepiej zrzucić zadanie na barki użytkowników VRP. Możesz przy następnej wizycie w okolicy spróbować popytać przechodniów czy wiedzą co to za obiekt. Wydaje mi się, że nie ma w pobliżu żadnej infrastruktury wojskowej, więc to raczej nie wojsko. Bardzo prawdopodobne, że jakiś prywatny skład, którego właściciel postanowił się zabezpieczyć przed złodziejami lub ciekawskimi, bo przez mur niezwykle łatwo przeskoczyć jeśli nie jest wysoki, w porównaniu do cienkiego płotu z ostrymi krawędziami. Raczej nic niezwykłego.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 02.05.2018 - 01:42

  • 0



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może być jeszcze Polna w Stefankowie, post został tak napisany, że trudno zgadnąć:

 

na wycieczce rowerowej w okolicach gminy piaseczno, dokładniej stefanowie zauważyłem


  • 0



#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Damy autorowi jeszcze troche czasu. Niech napisze o jakie w końcu miasto chodzi i odpowie na reszte pytań. Jeśli będzie cisza to temat do wywalenia i po sprawie.
  • 0



#7

nexo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radiowe Centrum Nadawcze Emitel
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych