Skocz do zawartości


Zdjęcie

[FILM] Dulce - film z bazy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tytuł: Dulce - film z bazy
Rozmiar: 0,8MB

Dołączona grafika

[DOWNLOAD] [prawy przycisk myszy, zapisz element docelowy jako...]



#2

WeinMaster.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie coś tam widać ale jakoś za słaba.

#3

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A coś więcej informacji?...

No bo filmik jest...ale nic wiecej mi nie wiadomo o tym:)



#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba się Eury'emu na Diinowebie transfer dzienny wyczerpał, bo coś pliku nie idzie pobrać :P



#5

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pewnie Jaszczury zablokowały / Mi też nie działa. Szkoda, bo lubie tematy o Dulce.

#6

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szkoda ze jest bardzo słaba jakość tego filmiku, a tematy o Dulce są naprawdę ciekawe

#7

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

dla mnie to fake - widzialem taka sama lub podobna scene w jakims filmie kurde nie pamietam tytulu bo bylo w N na VOD jakos w polowie roku szkolnego. Ale to bylo identyczne jak na tym filme - jakby ktos wzial pogorszyl jakosc wrzucil na server i mowil ze to z Dulce.

#8

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten filmik z Dulce to zapewne fake, ale raczej nie wzięty z filmu - nie bądźmy śmieszni. Ten filmik znany jest już od co najmniej 10-15 lat i jeśli byłoby to aż tak tandetne oszustwo, na pewno choćby jedna z wielu zajmujących się tematem osób to wykryła. Mnie tylko ciekawi jakim niby cudem udało się w (prawdopodobnie) najbardziej strzeżonej bazie na świecie zrobić taki film. Zresztą o czym tu dużo gadać - nie ma właściwie żadnych dowodów na prawdziwość tego filmu, więc należy go uznać za oszustwo.

#9

Aro.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Idealna ujęcia, bez poruszeń, drgań i innych cech charakterystycznych dla amatorskiego nagrania. Kamera porusza sie równiutko po szynach. Jednocześnie jakość tak marna, że nie można rozpoznać czy to scenografia czy animacja komputerowa. Jak dla mnie to pokaz umiejętności operatorskich i scenograficznych, wykonany pewnie przez studenta na egzamin, ewentualnie portfolio na potrzeby rekrutacji do pracy (branża filmowa, gry video, prezentacje 3D itp.).
Nie istnieją nagrania video z tajnych ośrodków badawczych, nie licząc nagrań ochrony oczywiście. Procedury sprawdzające wchodzących i wychodzących są na tyle sprytne, że wniesienie i wyniesienie sprzętu av jest niemożliwe.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych