Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od czego zacząć ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TRENING WIDZENIA AURY
  • 0

#17

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poprostu rob to do czego Cie najbardziej ciagnie. nic na przymus i na sile bo i tak Ci to nie wyjdzie. ja tez wielu rzeczy juz probowalem m.in. probowalem wyjsc z ciala i takie tam. ostatecznie jednak stwierdzilem, ze nie mam do tego talentu i jest mi to nie potrzebne. lubie poczytac sobie czasami jak opisuja to ludzie, ktorym wychodzi to z latwoscia i nie powiem pewnie jest to bardzo interesujace doswiadczenie moc to przezyc na wlasnej skorze, ale coz nie wszyscy tak potrafia.
  • 0

#18

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam mętlik w głowie..
Jedna osoba mówi mi, że mam zacząć od ćwiczenia widzenia aury, druga od czegos innego, a więc od czego ?
Sama wybiore i postanawiam, że zaczne od relaksacji, bo nawet tego dobrze nie umiem :-|
Jak myślicie, dobry wybór ? :>

Crow616, ale chodzi o to, że mnie do wszystkiego ciągnie. A jak będe wszystko mieszać to niczego sie nie naucze, więc wole od czegoś zacząć, co mi sie przyda np. w OOBE, wchodzeniu w trans, widzeniu aury itp.
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zuzaa, medytacja i trans to podstawa. Od tego zacznij. Możesz do tego dołożyć widzenie aury, bo nie jest trudne i wymaga tylko koncentracji. I to narazie tyle.
  • 0



#20

nasty_rabbit.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to ja ci to właśnie radziłam :]
  • 0

#21

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuje za rady, bede ćwiczyła medytację i trans, może również widzenie aury :P
  • 0

#22

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sama wybiore i postanawiam, że zaczne od relaksacji, bo nawet tego dobrze nie umiem :-|

moim zdaniem to jest dobry wybor ;] . Zeby czegokolwiek se nauczyc trzeba sie najpierw wyciszyc i nie myslec o codziennisci a to naprawde jest trudne. W sumie zalezy to tez od tego kto jakie zycie prowadzi i czy jest szczesliwy czy nie. Czlowiekowi szczesliwemu napewno bedzie latwiej sie wyciszyc, niz takiemu, ktory non stop mysli o swoim losie tragicznym losie.
  • 0

#23

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zuzaa, myślę, że sama podejmiesz najwłaściwszą decyzję, to nie takie trudne. :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych