Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)

Zdjęcie

Rząd USA sprzedał nas Obcym

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

Juliagoda
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam jakieś dziwne przeczucie że czeka nas niemała niespodzianka w 2012 i to chyba nie chodziło wcale o globalną katastrofę nie wiem tez czy ma to w ogole związek z nibiru,. Nie jestem pewna jaki to będzie miało dla nas skutek...
  • 0

żaba
  • Tematów: 32
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Desmond - no i gdzie Ci Twoi kosmici ? heh kiepski prorok z Ciebie
  • 0

Makson
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla Cinexa oczywiście najwyższa nota za włożoną pracę...natomiast nie rozumiem jakim motywem kierował się, umieszczając ten artykuł na forum. Aby przekonać się, ilu użytkowników tego portalu jest na tyle naiwnych, by uwierzyć we wszystko co im ktoś zechce "sprzedać"? Innego motywu nie widzę. Pisałem bardzo długi post z analizą poszczególnych fragmentów, natomiast przypadkowo nacisnąłem przycisk w swojej myszce, którzy przekierowuje mnie na poprzednią stronę. Jako, że nie chce mi się tego wszystkiego pisać od nowa...napiszę to w znacznie krótszej wersji. Do tej pory nie spotkałem się na tym forum z tak ewidentnie nierzetelnym artykułem. Jest to na tyle niedopracowane SF, że sama jego treść staje się dowodem jednego wielkiego oszustwa. Wymyślenie bajki o "prawdopodobnym" znalezieniu statku obcych przez Niemców w celu wykreowania u czytelnika opinii, że prace nazistowskich naukowców nad projektami zbliżonymi do latających spodków były "natchnione" posiadaną technologią pozaziemską (oczywiście nie zaprzeczam, że Niemcy mieli styczność z technologią pozaziemską, jednak nie ma na to dowodów). Traktowanie "Incydentu w Roswell" jako rzetelny i szczegółowy dowód tego co naprawdę wydarzyło się w Roswell też pokazuje ogromną "rzetelność" tego artykułu, szczególnie patrząc na autora. Tekst o sekrecie, który jest teorią (już sam sekret będący tylko teorią jest co najmniej dziwny) by za chwilę przerodzić się w "fakt" o istnieniu bazy będącej, jednym z najbardziej tajnych miejsc na Ziemi (skoro tak to skąd zwykły agent CIA o nim wie?), a co ciekawsze, dowiadujemy się o szczegółowym systemie tej bazy. W ogóle cała historią, łącznie ze wstępem...a raczej rzekłbym w tym wypadku fabuła jakoś zbyt szczegółowo opisana. Dalej...wykorzystanie fragmentu jakiejś książki w którym dowiadujemy się o jakimś domu, o którym napewno nikt nie wie (skąd ta pewność?). W tym fragmencie również ciekawie jest przedstawiona ta super technologia obcych, którą można oświetlić cały dom, można za jej pomocą stworzyć latający spodek (zapewne taki jakim obcy przemierzali odległość między ich a naszą planetą)...i teraz najciekawsze...NAWET może służyć jako napęd do samochodu. Skoro użyto słowa "nawet", można wnioskować, że napęd takiego statku kosmicznego obcych" to pikuś przy potrzebnej mocy do napędzania samochodów...ach ta nasza ziemska technologia :). Dalej dowiadujemy się, że jakiemuś Brytyjczykowi grożono śmiercią, za chęć wprowadzenia technologii Obcych...to ciekawe co zrobili autorowi tego tekstu, skoro wydał zapewne największą tajemnicę USA a zarazem całego świata. Pewnie zabili jego, całą jego rodzinę, wszystkich przyjaciół i znajomych a i pewnie to było nie wszystko :). I tak czytając te wszystkie brednie...nie spodziewałem się tego co przeczytałem o Jezusie Chrystusie...przecież to jest cios we wszystkich badaczy i naukowców zajmujących się wydarzeniami historycznymi. Jakby ktoś nie wiedział, Jezus jest postacią HISTORYCZNĄ. Można więc zacząć się niepokoić, gdyż widocznie Napoleon, Hitler, Platon, Kazimierz Wielki i setki innych postaci historycznych być może również były hologramami. Co ciekawe ten hologram musiał się więc również zmaterializować, przecież nie dali by rady ukrzyżować Jezusa, ciekawe również jak to się stało, że ten hologram począł się jak każdy inny człowiek i dorastał, nie mówiąc o setkach innych fizycznych kontaktów. Do tego (już mógł sobie autor tego oszczędzić, chociaż mniej jakże cennego czasu by poświęcił, a chociaż nie dałby czytelnikowi kolejnego argumentu za tym, że to wszystko to jedne wielkie kłamstwa) ten hologram ponąć, ze względu na jego zastosowanie był słaby...rozumiem, że dawniej ludzie byli może trochę mniej obeznani ale nikomu się dziwne nie wydawało, że Jezus jest np jakiś niewyraźny? Albo może momentami jakby zanika? xD

No i oczywiście chyba wystarczający dowód na rzetelność artykułu to sam jego rzekomy autor. Napewo uwierzę, że zwykły agent CIA posiadał wręcz fabularne informacje na temat największej tajemnicy państwowej...nie mówiąc już, że nierealne jest by złamał dożywotnią przysięgę zachowywania tajemnic państwowych (zresztą już napisałem najlżejszą wersję jaka by spotkała jego i najbliższych).

Ogólnie jak wspomniałem...jeśli ten temat został stworzony by zbadać naiwność forumowiczów, to jestem w stanie to zrozumieć...innego nie potrafię sobie wyjaśnić, a wszystkim którzy choć po części w to uwierzyli, z całego serca gratuluje. Jesteście nadzieją na realny koniec naszego państwa. :)

Użytkownik maaky edytował ten post 25.01.2011 - 22:07

• 0

LEON
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ciekawe
  • -6

Sohana
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oni nie muszą mieć pozwolenia od rządu USA na wzięcia. Robili to już dawno temu, i nadal robią, dla czego teraz mieli by mieć wymagane pozwolenie?
  • 0

loona540
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kij wie, co wymyślili ci amerykanie...
  • 0

Darklaki
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tekst jest swietny :D
nawet nie zauważyłem kiedy się skończył.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u