Skocz do zawartości


Zdjęcie

Youtuberzy i komunikacja z tamtym światem

radio duchy spirytyzm

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hemel.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, witam serdecznie, to mój pierwszy post :) od jakiegoś czasu poczytuję sobie to forum i postanowiłem Wam podrzucić jeden temat, mianowicie- komunikacja z duchami za pomocą radia i skonstruowanych przez siebie urządzeń na bazie radia i aplikacji:

1. Huff Paranormal- prawie 500 filmów na kanale, gościu uważa, że ma bezpośrednie połączenie z duchami i jego urządzenie jako jedyne w 100% to potwierdza.

https://www.youtube..../huffparanormal

Z mojego śledztwa wynika, że gościu jako wypowiedzi duchów używa/używał stockowych plików dźwiękowych, które zapewne puszczał z jakiegoś odtwarzacza oraz swój głos puszczony od tyłu, odpowiednio zniekształcony przez jego urządzenie. Dodatkowo, do każdej "odpowiedzi" dodaje własne napisy, przez co sugeruje swój tok myślenia. Jako "bazę do manipulacji dźwiękiem przez duchy" używa aplikacji na smartfona (sic!), która zapewne posiada wbudowany słownik i syntezator mowy, dzięki czemu udaje mu się przeprowadzać transmisje na żywo.

Dodam także, że jego urządzenia są nie na sprzedaż (oficjalnie). Nieoficjalnie sprzedaje to na lewo i prawo za potężne pieniądze, a gdy efektów komunikacji nie ma, wmawia kupcom że "nie są wybrani".

 

Raz dodałem komentarz pod jego filmem- dlaczego nie zgłosił tego gdzieś dalej, skoro to kamień milowy, mógłby się zgłosić do fundacji Randyego i ten milion dolarów przeznaczyć na dalszy rozwój. Najpierw zostałem zjedzony przez fanów, a potem zablokowany :)

Co o nim sądzicie? Wałkarz, trzepiący kasę na wierze i nadziei ludzi, że coś tam gdzieś jest, czy może ktoś ma inne zdanie na ten temat?

 

2. No i Pan z naszego podwórka:

Marek Szwedowski

https://www.youtube....fjRRh9_xqtMQKJw

Pan z irytującą wadą mowy, kręcący gałką od zmiany częstotliwości i wyłapujący z tego słowa/zdania. Typowy przykład pareidolii dźwiękowej czy stosuje on inne sztuczki?

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!

 


  • 0

#2

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś nie jestem w stanie w to uwierzyć. Wygląda mi to na zwykłą manipulację, robioną tak by wpłynęła na nasze zmysły. Głos zmieniony na syntezatorze, niebieskie światełka i tak dalej. :)


  • 2



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możesz mieć 100% pewność, że te filmy są oszustwem. To jest tylko nieudolne podtrzymywanie przy życiu mitów o kontaktach z duchami.
  • 0



#4

Hemel.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewność mam, nie chciałem w 100% narzucać swojego zdania na samym początku :) Ci kolesie wyglądają na "nawiedzonych", coś jak podjarany sprzedawca wciskający Ci niesamowite lecznicze obuwie z gorczycą leczące raka :D 

Zauważyłem, że podobnych kanałów (ludzie używających podobnych urządzeń) są setki. Niektórzy może przypadkowo uzyskali słowo z eteru pasujące do ich pytania i może nawet w to wierzą, a niektórzy lecą na bezczelnego... Zwróćcie też uwagę na komentarze pod filmem- 100% pozytywne a i ilość obserwujących dane kanały wprawia w osłupienie. Najgorsze jest to, że ten cały Huff wybija się na sławie zmarłych gwiazd, przeprowadzając z nimi "sesje". I tak np. można się dowiedzieć że Johny Cash jest w piekle, a on chce go przeprowadzić do nieba :D. Będę obserwować jego kanał, może w końcu sprawa jakoś się wyjaśni- koleś usunie kanał, przyzna się, albo będzie brnął dalej, zobaczymy :)


  • 1




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: radio, duchy, spirytyzm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych