Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gigantyczne tunele pod Tokio. Japoński cud inżynierii pokona każdą powódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale o czym ty mówisz? Dyskusja dotyczy podziemnych zbiorników w Tokio, w Japonii, nie w Chinach. I to najzupełniej jawnych, można się tam wybrać na wycieczkę (Gonciarz raz tam był).


  • 0



#17 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Sugerujesz że Chińczycy chcą skierować tsunami do tuneli?

 

O tym.

 

Po co pisza bzdury, ze Tokio jest zabezpieczone przed atakiem fali bo wybudowali tunel, kiedy to nieprawda?


  • 0

#18

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W artykule napisane jest literalnie, że tunel w Japonii ma zbierać wody powodziowe a nie wody tsunami. Gdy napisałem o tym pierwszy raz, ty wyskoczyłeś z argumentem, że to nie możliwe bo... w chinach budują jakieś tunele. No i chyba nie załapałeś żartu.


  • 1



#19

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co Wam podpowiada logika?
Napisalem juz, wiemy ze sa budowane, ale do jakich celow? To jest tajne. Amerykanski satelita wykonal zdjecia w momencie budowy jenego z nich.


Mi logika podpowiada, ze tunele te zostaly stworzone by moc odbierac bardzo duze ilosci wody.
A Twoja logika co tam podpowiada? Ze Chinczycy ( :D ) pod Tokio ( :D ) zamierzaja trzymac ogromne mechy bojowe gotowe by zwojowac swiat?
  • 2

#20 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mowie o fali, a Wy pierpapier o powodzi. Niech media przestana pisac glupoty, ze Tokio jset zabezpieczone pzed tsunami, bo nie dojdziemy do meritum.


A Twoja logika co tam podpowiada? Ze Chinczycy ( :D ) pod Tokio ( :D ) zamierzaja trzymac ogromne mechy bojowe gotowe by zwojowac swiat?

 

Moja logika  mi podpowiada, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.


Użytkownik Aplikator edytował ten post 06.07.2017 - 21:41

  • 0

#21

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze Tokio jest bezpieczne przed tsunami, gdyż znajduje się w zatoce, a więc jest osłonięte przed większością tsunami.

Po drugie, chodzi o falę POWODZIOWĄ, a nie tsunami.
  • 0



#22 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Wybacz, ale musze to napisc glabie....wiesz co to sa płyty tektoniczne?  Jak sie dowiesz to zauwaz gdzie one wystepuja, a jak juz  skumasz, to przepros za swa glupote i wez sie za nauke, bo nikt tego tlumaczyl Tobie nie bedzie.

 

Bez takich epitetów proszę.

obraza.gif

TheToxic


  • -4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych