Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 promili alkoholu we krwi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

bednar.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny dowód na to że"pokal potrafi" xD
  • 0

#17

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pragnę zauważyć że alkohol jak większość środków tego typu zaczyna działać po określonej chwili i sądzę że gdyby ten pan sie postarał to by i 15 promila zyskał przez ten moment :D
  • 0

#18

Curs3d.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe :) jasne polak wiele może xD Pamiętam że rekord na mojej gminie to 7,5 promila mierzone w szpitalu ... ciekawe ile gość miał wcześniej ;) . Z tego co słyszałem to miał całkiem urwany film i gość prawie konał .
  • 0

#19

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde jak ja sobie przypomnę jak ja sie czułem po 0,5l wódy i pomyśle co oni czują po dawce ponad śmiertelnej to... ;/
  • 0

#20

DLeo.
  • Postów: 78
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja gdzies czytalem jakis czas temu ze jakis grabarz trafil do szpitala majac troche ponad 13 promili... nie przezyl tego.... Swoja droga trzeba miec niezle zdrowie zeby sie doprowadzic do takiego stanu :s Poza tym podobno w encyklopediach medycznych jest maczkiem napisane pod "bezpieczna dawka alkoholu dla czlowieka" ze ta Polakow i Rosjan nie dotyczy 8)
  • 0

#21

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też o tym słyszałem. W końcu nasza słowiańska tradycja zobowiązuje. :P
Osobiście nie chciałbym znaleźc się na miejscu tego pana. Pamiętam, jak wypiłem 0,5 wódy i jedno piwo. Od tego czasu na samą myśl o wódce chce mi się żygac. :] Ciekawe czy ten pan też tak ma? :D
P.S. Wie ktoś może co się z nim stało (w kwestii czy przeżył)?
  • 0

#22

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Koleś musiał pić kilka dni pod rząd :| Ale zważcie na to że Francuzi W ogóle nie pija wódki a wiekszość z nich to alkoholicy :P
  • 0



#23

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Organizm mu się przyzwyczaił do stałej obecności alkoholu we krwi i śmiertelna dawka nie była dla niego niczym strasznym :mrgreen: Ciekawe czy wyżyje.
  • 0

#24

DLeo.
  • Postów: 78
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś musiał pić kilka dni pod rząd :| Ale zważcie na to że Francuzi W ogóle nie pija wódki a wiekszość z nich to alkoholicy :P



A sprobuj sie nawalic rozowym winem :mrgreen:


Organizm mu się przyzwyczaił do stałej obecności alkoholu we krwi i śmiertelna dawka nie była dla niego niczym strasznym Ciekawe czy wyżyje.


Bylem kiedys z kuplem u niego na domku w Debkach (taka wiocha nad morzem) przez 7 dni chodzilismy wstawieni i 8 dnia wieczorem wypilismy mniej. Rano budze sie i widze jaki ten swiat dziwny (taki sprzed 7 dni x| ) ale najlepsze bylo jak sie koles obudzil. Oczy czerwone, drzace rece i zrywa sie z wyra do lodowki rzuca miechem i zapadl mi w glowe jeden tekst "za duzo mam krwi w alkoholu" :lol niezle sie usmialem. Oczywiscie z lodowy wzial browar i polowe trzasnal sobie na jeden lyk po czym bylo slychac dlugie "aaaaah" :D

To byly wakacje :o
  • 0

#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pijacy są żałośni. Żałosne są też osoby, które to śmieszy. Życzę wszystkim alkoholikom żeby zapili sie na śmierć. Im szybciej tym lepiej.
  • 0

#26

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hahahahaha i jeszcze temat w "niewyjasnionych zjawiskach" :D Menel z 10 promilami - to kolejna sprawa do archiwum X :lol
  • 0

#27

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twardą banie musiał mieć ziomek, ma moc :P podziwiam :P
  • 0

#28

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co w tym dziwnego? Sarmacja sobie imprezy takie urządzala, ze pewnie i więcej było (chociaż kiedyś alkohole slabsze byly - vodka 20%). W ogole, jak ktos jest przyzwyczajony, to chyba moze wypic wiecej, azeto pijaczyna byl to wiadomo ;p
  • 0

#29

DLeo.
  • Postów: 78
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pijacy są żałośni. Żałosne są też osoby, które to śmieszy. Życzę wszystkim alkoholikom żeby zapili sie na śmierć. Im szybciej tym lepiej.



Mowisz o pijacych czy pijakach? Bo jezeli o pijacych to 90% ludzkosci powinna sie dzisiaj zachlac na smierc... Prawdopodobnie razem z Twoja najblizsza rodzina
  • 0

#30

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bylem kiedys z kuplem u niego na domku w Debkach (taka wiocha nad morzem) przez 7 dni chodzilismy wstawieni i 8 dnia wieczorem wypilismy mniej. Rano budze sie i widze jaki ten swiat dziwny (taki sprzed 7 dni x| ) ale najlepsze bylo jak sie koles obudzil. Oczy czerwone, drzace rece i zrywa sie z wyra do lodowki rzuca miechem i zapadl mi w glowe jeden tekst "za duzo mam krwi w alkoholu" :lol niezle sie usmialem. Oczywiscie z lodowy wzial browar i polowe trzasnal sobie na jeden lyk po czym bylo slychac dlugie "aaaaah" :D

To byly wakacje :o


nic, tylko pogratulować. ni w ząb nie rozumiem idei takiej 'zabawy'
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych