Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne odczucia

pirokineza energia magia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hwagnista.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

nigdy nie sądziłem, że telekineza lub coś w tym stylu istnieje, lecz w duchy i siłę umysły wierzyłem zawsze. Zawsze grając w gry fantasy, grałem magiem, chciałem poznać choć jeden czar, gdyby magia istniała oddał bym baaaaardzo dużo aby zapoznać chociaż z jedną z podstawowych technik. Ale wracają do "rzeczywistości", wpadłem dziś na temat dotyczący pirokinezy i telekinezy, gdy zobaczyłem napis "Ćwiczenia telekinezy" osłupiałem. Zacząłem czytać i grzebać wszędzie żeby tylko poznać wszystkie tajniki tej pięknej zdolności. Później chciałem sprawdzić czy pirokineza jest możliwa i wpadłem "porady". Postanowiłem wyciszyć się i spróbować myśleć o o płomieniu, gdy to zrobiłem i przypadkiem zetknęły się moje dwa palce poczułem dziwne ciepło, jakby moje palce nagrzały się pod wpływem dotyku, na początku było lekkie zwiększanie temperatury, a później bardzo ciepło. Jestem ciekaw czy umysł płata mi figle czy to naprawdę jest możliwe, posiąść umiejętność choćby stworzenia małego płomyczka na kawałku papieru toaletowego byłoby szczytem moich marzeń. Proszę o szybką i rzetelną odpowiedź, z góry dziękuje. Cześć ;)


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To niestety nie jest możliwe, a to co czujesz to zwykłe ciepło twoich rąk. Jest wiele tematów o telekinezie na forum.
Na przykład ten http://www.paranorma...-elektrokineza/

Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.04.2017 - 07:30

  • 0



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To, że poczułeś ciepło, to autosugestia. Wyobrażasz sobie płomień, to Twój mózg, robi wszystko, by wyobrażenia przełożyć na rzeczywistość. Jednak, uwierz mi, stworzenie płomienia na palcu jest w 99% niemożliwe. Ten jeden zostawiam na samozapłon, który zabija.


  • 0



#4

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z ciekawości sama złączyłam palce w sposób jaki opisałeś i rzeczywiście wrażenie ciepła jest większe niż bym się spodziewała. Jeśli Ty wcześniej czytałeś o pirokinezie i telekinezie, to nie dziwię się, że mogłeś to połączyć z tym zjawiskiem. :)


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: pirokineza, energia, magia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych