Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Dziwne miejsca" w waszych okolicach

las aura tajemnicze

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ulltra.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co? dla beki np. Wyobraź sobie, że np. Grupa młodych ludzi przebywała tam na ognisku i ktoś przyniósł ze sobą te czaszkę żeby się pochwalić, a inni mu powiedzieli, potrzebne ci to? nie? zostaw dla beki, może ktoś jak będzie przechodził zacznie się tym fascynować i badać, odkrywać te niezwykłą tajemnice, hehe. Oczywiście mogło tak być, ale nie musiało...  Albo może coś tam zdechło, jakiejś zwierzę z wygłodzenia w zimie... No nie wiem. U mnie nie ma takich dziwnych miejsc, no ale raz byłem u takiego jasnowidza/wróżbity nie daleko mojej miejscowości, miałem tam nie wchodzić, no ale co tam... Straciłem dyszkę, chciałem sprawdzić jak to jest i wszedłem tam, bo myślałem, że się pośmieje, niestety te drzwi były jak z horroru, dobrze, że to się działo w dzień... I jak tam stanąłem w środku była pewna starsza kobieta... Nie wiem... Siostra czy kto? spytała mnie o coś, a ja byłem taki przytłumiony - czułem jakiś dziwny mrok w pomieszczeniu, że nie wiedziałem właściwie co ona do mnie mówi... Po chwili miałem takie "zejście na ziemie" i usłyszałem od niej: "pokój na lewo" no to wchodzę, a tam gość siedzi nawet taki sympatyczny i powiedział mi: "proszę się nie bać, siadać, powróżę panu, spokojnie" co ciekawe wyobrażałem sobie to inaczej, że złapie mnie może za ręce i zacznie coś tam mamrotać pod nosem... Ale on wyciągnął karty, kazał mi przetasować, podzielić na dwie kupki, później nałożyć to na siebie i tyle. A później on wyciągał z tego karty i mi mówił co dana wskazuje/oznacza.


  • 0

#17

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I ja również nie rozumiem, po co ktoś miałby to robić 

 

Po to by nikt nie mógł tam wleść i utknąć.Wejście jest dość wąskie i tkwiący tam podkład chroni debili przed zrobieniem sobie krzywdy .

 

w jaki sposób.

 

 

Wbijając ciężkim młotem (tzw babą) i pomagając sobie kawałkiem klocka.Podkład mógł być przechowywany jakiś czas w stodole i wysechł.Na sucho podkład jest węższy . Po pozostawieniu na dworze podkład spęczniał dodatkowo klinując się na boki.


  • 1




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: las, aura, tajemnicze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych