Skocz do zawartości


Zdjęcie

duch czy demon? szukam pomocy

duch demon wywoływanieduchód pentagramy pomocy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej ani duch ani demon, tylko Twój własny umysł. Poczytaj sobie trochę o zjawisku paraliżu sennego, bo prawdopodobnie tego właśnie doświadczasz kiedy budzisz się w nocy sparaliżowana z uczuciem, że coś na Tobie siedzi. Prawdopodobnie odpowiada to też za uczucie czyjejś obecności, wynika ono z zaburzenia pewnych procesów zachodzących w mózgu, które lubią się pojawiać właśnie w trakcie paraliżu sennego - http://www.lucidolog...postac.html?m=1

Co do reszty stawiałbym na silną autosugestię - sugerując się swoimi specyficznymi zainteresowaniami z dzieciństwa, mitami mówiącymi, że mogą one ściągać jakieś byty nie z tego świata oraz przeświadczeniem o paranormalnej naturze przeżyć za które odpowiada zjawisko paraliżu sennego zaczęłaś z góry łączyć z tym wszelkie inne zdarzenia dla których nie znajdujesz od razu wyjaśnienia, tym samym rezygnując w ogóle z próby poszukiwania go. Już sama nazwa tematu dowodzi, że nie za bardzo bierzesz pod uwagę tego, że to co Ci się przytrafia nie jest niczym nadprzyrodzonym. W związku z tym samonapędzającym się sugerowaniem sobie nawiedzenia pewne rzeczy możesz wyolbrzymiać. A one mogą być codziennymi zbiegami okoliczności, na które normalnie być może nie zwróciłabyś większej uwagi.

Aby się przekonać czy tak jest, na początek radziłbym poczytać trochę o tym paraliżu, spróbować oswoić w ten sposób strach przed tym zjawiskiem i uspokoić nerwy co może diametralnie wpłynąć na Twoje samopoczucie w ciągu dnia. Poczytaj też o metodach radzenia sobie z paraliżem, o tym co może mu sprzyjać, jak go unikać lub przerywać jeśli do niego dojdzie. Jeśli rozwiążesz ten problem a wszystkie inne znikną wraz z nim to masz odpowiedź na swoje pytanie.

Użytkownik Legendarny. edytował ten post 07.11.2016 - 00:35

  • 0



#17

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hej. Nic Ci nie zrobią. Szukają kontaktu... A czujesz strach a one jeszcze większy... I odbijacie... Mogę Cię nauczyć widzieć te postacie... 


Umysł to brednie... Wmówione przez naukowców... Psy widzą światło którego nie widać, potrafią lepiej je dostrzec... Modulacją wzroku możesz próbować dostrzec kontury i zarysy... 


poza tym jeśli raz zaczęłaś z duchami nie dadzą Ci już spokoju... Jeśli się nie boisz, przez lustro mogę Ci podesłać Lucyfera...

 

zaopiekuje się Tobą i wyszkoli, ale musisz mieć brak strachu... chyba że zaczynasz śmierdzieć siarką jak ja czasami, bo bywa upierdliwy, ale ściągnąłem shita i tej energii się boji i jej służy... 


  • -1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, demon, wywoływanieduchód, pentagramy, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych