Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulubiona gra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#31

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w rozbieranego ;) z dziewczynami

 

od czasu do czasu w tenisa

 

z cyfrowych: uwielbiam serie BF , i space simy, + FSX, GTA , dodatkowo dochchodza arcade, galaxian, phenix, metal slug i inne arcade ( mame) . I oczywiscie Gran Turosmo na którym gram od czasu ps1



#32

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem z pokolenia gdy grywało się jeszcze w trochę "zapomniane"  tzw. paragrafówki, lub chadzało się na sesje RPG, gdzie wraz z grupką znajomych pod kieorwnictwem MG toczyło się przygody nie przed monitorem ale przy współnym stoliku. Ciekawe czy na forum ktoś te czasy jeszcze pamięta? :)



#33

TechnikWiertnik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem z pokolenia gdy grywało się jeszcze w trochę "zapomniane"  tzw. paragrafówki, lub chadzało się na sesje RPG, gdzie wraz z grupką znajomych pod kieorwnictwem MG toczyło się przygody nie przed monitorem ale przy współnym stoliku. Ciekawe czy na forum ktoś te czasy jeszcze pamięta? :)

 

A tam, czy ktoś pamięta... Już jutro rozgrywam kolejny dzień w walce o przetrwanie w Warhammerze. FOR THE IMPEROR ;)

 

 

Z cyfrówek na pewno większość gier od Rockstar Games, seria Uncharted i The Elders Scrolls



#34

Tzeentch.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem z pokolenia gdy grywało się jeszcze w trochę "zapomniane"  tzw. paragrafówki, lub chadzało się na sesje RPG, gdzie wraz z grupką znajomych pod kieorwnictwem MG toczyło się przygody nie przed monitorem ale przy współnym stoliku. Ciekawe czy na forum ktoś te czasy jeszcze pamięta? :)

 

Jak najbardziej:) 

 

 

 

Jestem z pokolenia gdy grywało się jeszcze w trochę "zapomniane"  tzw. paragrafówki, lub chadzało się na sesje RPG, gdzie wraz z grupką znajomych pod kieorwnictwem MG toczyło się przygody nie przed monitorem ale przy współnym stoliku. Ciekawe czy na forum ktoś te czasy jeszcze pamięta? :)

 

 FOR THE IMPEROR ;)

 

 

 

 

 

Obserwuję ciebie uważnie. Widzę nienawiść w twoich oczach, skrycie ukrywaną za dworskimi manierami. Słucham. Znam straszną ciemność skrywającą się za twoimi kłamliwymi opowieściami. Czekam na ciebie przy krawędzi ścieżki życia. Kosztuję ból w twoim umyśle. Tęsknię by zakończyć tę szaradę. Moszczę swoje legowisko w najciemniejszych zakamarkach twojej duszy. Skryty w cieniu oczekuję nadejścia mojego czasu. Cierpliwie czekam aż przejrzysz i pojmiesz, że tylko dzięki mojej woli jesteś. Jam jest Wielki Mutator, Pan Przemian, Jam jest Tzeentch Ten Który Zmienia Drogi, a ty jesteś moją marionetką, która tańczy jak jej zagram.

 

:)


Użytkownik Tzeentch edytował ten post 25.10.2016 - 14:30


#35

krembak.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja ulubiona gra to zdecydowanie prehistorik :D



#36

TechnikWiertnik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej, ostatnio sobie przypomniałem coś takiego, w co grałem za dzieciaka. Zainstalowałem i okazało się, że jest dokładnie takie jak zapamiętałem. 

Mega gra, polecam dla wszystkich fanów RPG, którzy lubią wciskać spację :) Gra wcale niebanalna, humorystyczna i nie taka łatwa!



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta gra nazywa się ,,mega gra"?

heh





#38

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

GTA VC SA 5



#39

TechnikWiertnik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta gra nazywa się ,,mega gra"?

heh

 

Haha, faktycznie nie podałem nawet nazwy gierki, tak się podekscytowałem... 

Mowa o Evil Islands  :diabel:



#40

michaelx.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam impke, gra dla par, fajnie sie rozwija i świetnie sie kończy... Polecam każdemu..



#41

umesma.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja ulubiona to fifa :P



#42

1944350120901.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Resident Evil 4, jak dla mnie the best



#43

KuASY.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cała seria Half-Life, żadna gra mnie tak nie zatrzymała przy komputerze. Również Black Mesa, dla mnie najlepszy mod jaki powstał.

Sporo czasu spędziłem również przy Need For Speed 1,2,3,4 i trochę Porsche Unleashed, ale to jeszcze w czasach kart VooDoo 2 :) 



#44

Matochi.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dead by Daylight oczywiście

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

#45

Children of the Sun.
  • Postów: 101
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubię Wiedźmina :)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych