Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seks astralny


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1

ladyM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich  :) Męczy mnie pewna sprawa, trochę mnie to krępuje, ale potrzeba jest silniejsza ode mnie. Mam 19 lat, mam też partnera, z którym zupełnie mi się nie układa. Nie chcę uprawiać z nim seksu, nie robiliśmy tego od ponad pół roku, moje potrzeby są jednak bardzo bardzo duże. MARZĘ o możliwości seksu astralnego. Potrzebuję tego. Czy ktoś mógłby mi w jakiś sposób pomóc? Jakieś wskazówki, co robić? Dużo o tym czytałam, jednak nigdzie nie znalazłam potrzebnych informacji, jak to osiągnąć... 


Użytkownik ladyM edytował ten post 26.09.2016 - 17:20

  • -2

#2

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chcę, ale nie chcę. Coś mi się tu nie klei :D Ale mniejsza

 

 

Dużo o tym czytałam, jednak nigdzie nie znalazłam potrzebnych informacji, jak to osiągnąć...

 

 

Nigdzie nie znalazłaś takich informacji, bo nie da się czegoś takiego osiągnąć. Pewnie można doznać czegoś co można by tak nazwać po LSD albo innych środkach, ale wtedy to już nie będzie wspólny seks tylko twoja własna projekcja. Twój partner o tym nie będzie wiedział i raczej dzięki temu lepiej wam się układać nie będzie.


  • 0



#3

ladyM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak wiem, że lepiej się nam nigdy nie będzie układać(nie możemy też skończyć związku, przynajmniej nie teraz), a ja naprawdę mam "niepohamowaną chcicę". Czytałam, że można jakby spotykać się z innymi osobami w czasie snu, a doznania są nawet większe niż w świecie realnym. Czyli to nie jest możliwe? Aż mi się smutno zrobiło, ale dzięki za odpowiedź. :) 


  • 0

#4

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

 

MARZĘ o możliwości seksu astralnego. Potrzebuję tego

 Chyba analnego :) Przepraszam nie mogłem się powstrzymać :)

 

 A co do tematu, poszukaj coś przy tematach OOB, legenda głosi że gdy uda Ci się odseparować duszę od ciała, to po dojściu do wprawy, będziesz mogła spotkać inne samotne dusze, i spółkować z nimi po za ciałem. 

 

 Problem polega jedynie na tym że możesz zdążyć się zestarzeć i umrzeć, zanim będziesz miała szansę na orgazm. Chyba łatwiej będzie pogadać z chłopakiem o twoich potrzebach, albo poszukać nowego.


  • 6



#5

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich  :) Męczy mnie pewna sprawa, trochę mnie to krępuje, ale potrzeba jest silniejsza ode mnie. Mam 19 lat, mam też partnera, z którym zupełnie mi się nie układa. Nie chcę uprawiać z nim seksu, nie robiliśmy tego od ponad pół roku, moje potrzeby są jednak bardzo bardzo duże. MARZĘ o możliwości seksu astralnego. Potrzebuję tego. Czy ktoś mógłby mi w jakiś sposób pomóc? Jakieś wskazówki, co robić? Dużo o tym czytałam, jednak nigdzie nie znalazłam potrzebnych informacji, jak to osiągnąć... 

To powiedz mu to, a jak nie sprosta wymaganiom, to znajdź sobie nowego, proste. Nie żal się na forum i nie wygłupiaj się ze snami, bo one nie są rzeczywistością i nie dają żadnych konkretnych wrażeń.


  • 1

#6

ladyM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Analny akurat mnie nie kręci ;p  Okej, rozumiem, dzięki. A inkuby/sukuby to też legenda? Powiem szczerze, że nie interesowałam się tym wcześniej, nie miałam nawet pojęcia o takich sprawach. W sobotę jednak trochę po procentach kolega zaczął mi opowiadać o paranormalnych sprawach, zaczęłam czytać, narobiłam sobie trochę nadziei. Dziś w przypływie emocji jakby "zaprosiłam" inkuba do siebie, a teraz zbliża się noc i zaczynam panikować, bo jednak to demon. Czuję się głupio pisząc o takich nierealnych sprawach, ale już sama nie wiem w co wierzyć a w co nie. Czy może mi teraz grozić jakieś niebezpieczeństwo ze strony demona? Proszę o nieocenianie, naprawdę nie wiem w co mam wierzyć.

owerfull, nie chciałam się żalić, chciałam wyjaśnić sytuację, która wcale nie jest taka prosta jak "porozmawiaj albo znajdź innego". Miałam po prostu nadzieję, że przynajmniej w śnie w jakiś sposób dam upust pragnieniom ;p 


  • 0

#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ladyM

Czy ja dobrze rozumiem, że będąc nieszczęśliwa w związku, do tego stopnia, że nie chcesz bliskości swojego partnera i odczuwając jednocześnie na tyle dużą potrzebę zaspokojenia seksualnego, że opowiadasz o tym na forum publicznym, szukasz jakiegoś dziwacznego rozwiązania w postaci...seksu astralnego, zamiast albo uporządkować swoje relacje z partnerem albo po prostu z nim zerwać?

 

Inaczej mówiąc, zamiast zrobić coś, co zmieni twoje dotychczasowe życie intymne, ty robisz wszystko żeby tkwić w związku, o którym sama piszesz, że nie rokuje nadziei  i szukasz sposobu, który pozwoli ci to "tkwienie"  nieco bardziej ułatwić?

 

Pomijam tu kwestię, że sposobem tym ma być coś, co z jednej strony nie gwarantuje w żaden sposób osiągnięcia satysfakcji, o którą ci chodzi, a z drugiej jest pewnego rodzaju substytutem zdrady - na tyle jednak bezpiecznym, że pozwoli ci usprawiedliwiać się przed samą sobą. Choć nie sądzę, żeby twój partner myślał o tym w podobny sposób (zakładając oczywiście optymistycznie, że udałoby ci się osiągnąć zakładany cel (ja osobiście w to wątpię)

 

Nie sądzisz, że to dość karkołomny i nietrafiony pomysł?


  • 3



#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napisz mi pw będę twoim instruktorem seksualnym. Regularnie uprawiam astro-seksy z sąsiadkami i mam tytuł najlepszego astralnego kochanka w powiecie.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 26.09.2016 - 18:35

  • 4



#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziś w przypływie emocji jakby "zaprosiłam" inkuba do siebie, a teraz zbliża się noc i zaczynam panikować, bo jednak to demon. Czuję się głupio pisząc o takich nierealnych sprawach, ale już sama nie wiem w co wierzyć a w co nie. Czy może mi teraz grozić jakieś niebezpieczeństwo ze strony demona?

Gdyby to było tak proste, to obawiam się, że zarówno inkuby jak i sukkuby w końcu ogłosiłyby strajk albo poprosiły o dodatek za pracę w ciężkich warunkach, bo z chętnych na takie astralne bzykanko  pewnie tworzyłby się dluuugie kolejki.

 

Nie - nic ci nie grozi (w tym nie grozi ci również, że jakiś inkub cię dziś w nocy zaspokoi).


  • 3



#10

ladyM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak pisałam wcześniej, moja sytuacja nie jest w tej chwili prosta i nie mogę powziąć innej decyzji, przynajmniej jak na razie. Nie chcę się rozpisywać, musicie uwierzyć mi na słowo. 

Naprawdę źle się czułam pisząc o tak nierealnej sprawie, miałam nadzieję że na forum o nazwie paranormalne ludzie nie wezmą mnie za wariatkę ;p Sama nie wiem czy wierzę w coś takiego, czytałam dziś wiele o tego typu doświadczeniach, dlatego chciałam o to zapytać. 

Sebastian, to naprawdę nie jest dla mnie nic śmiesznego, męczę się z tym już dość długo i gdybym nie była już lekko zdesperowana, to nie odezwałabym się też i tutaj. Przepraszam, jeśli pytałam o temat całkowicie nierealny, chciałam się po prostu dowiedzieć...

Pishor, dziękuję za odpowiedź, uspokoiłam się trochę. Wolę żeby mnie nie zaspokoił, niż mieć jakieś problemy, o których poczytałam później.


  • 0

#11

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ok będzie poważnie.

Sebastian, to naprawdę nie jest dla mnie nic śmiesznego, męczę się z tym już dość długo i gdybym nie była już lekko zdesperowana, to nie odezwałabym się też i tutaj.

 

 To ty zły adres wpisałaś w przeglądarce. Skoro nie zamierzasz uprawiać seksu ze swoim chłopakiem, a masz wielką chcice to są strony w internecie gdzie można poznać kogoś na niezobowiązujący seks i tam powinnaś udać się ze swoim problemem a nie tu.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 26.09.2016 - 18:58

  • 1



#12

ladyM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem za bardzo emocjonalna na niezobowiązujący seks w rzeczywistości. A jeśli nie jest to możliwe w innym wymiarze, to trudno, jakoś przecież wytrzymam. Dzięki za odpowiedzi. Teraz tylko żałuję całego straconego dnia, na czytanie opowieści o tym doświadczeniu ;d


  • 0

#13

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby to było możliwe w innym wymiarze, to także staną by przed tobą obcy, nagi mężczyzna z astralnym konarem i byłoby to tak samo krępujące jak spotkanie w rzeczywistości. więc nie wiem w czym problem :szczerb:


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 26.09.2016 - 19:14

  • 1



#14

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo prawdziwy kochanek/wie , albo poradnia małżeńska (czy cos w ten deseń ) albo wibrator. Innej drogi nie ma.


  • 0



#15

ladyM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do obcego mężczyzny z astralnym konarem myślę, że bym się nie przywiązała tak łatwo ;) Bo właśnie bardziej chodzi mi o tę kwestię.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych