Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszmary nocne i telepatia (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Watermelon92.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To znowu ja. Wracam,żeby opisać noc 14.08/15.08. Wyjechałam na urlop, myślałam,że sobie odpocznę a tu guzik. Zdarzyły się dwie dziwne sytuacje.

 

 

 

O czwartej nad ranem przyśnił mi się jakiś koszmar.Narzeczony twierdził,że siedziałam wpatrzona w ścianę vis a vis sofy i darłam się z całej siły 'AAAAAA!JEZUS MARIA!NIEEE!'.Chyba nie trzeba nadmieniać,że swoim wrzaskiem przebudziłam też rodziców, którzy myśleli,iż ktoś mnie morduje, oraz sąsiadkę mieszkającą w domku obok.

 

 Pytana, co mnie prześladowało w śnie, odpowiedziałam,że 'coś plastikowego'.

 

Natomiast kilka godzin później, obudziłam się ponownie... z niedobrym przeczuciem i pytaniem 'Gdzie jest Nero?' (Nero to moj pies, jamnik miniaturowy, chory na epilepsję - został z moim dziadkiem, nie chciałam go targać na drugi kraniec Polski). Może to zabrzmi dziwnie,śmiesznie, nieprawdopodobnie,ale mniej więcej w czasie, kiedy wyrwana ze snu pytałam o pupila, miał on ciężki atak swojej choroby - tak się dowiedziałam, dzwoniąc później do dziadka.

 

Nie pisałam tego wcześniej, ale osiemnaście lat temu miałam wypadek. Spadłam z drewnianej wieży na placu zabaw, waląc tyłem głowy w piach - narzeczony podejrzewa,że mogę mieć jakiegoś guza lub krwiaka po tym wypadku,który objawia się takimi niepokojącymi akcjami i usilnie próbuje mnie namówić na wizytę u neurologa, gdyż lekarze badając mnie w szpitalu poprzestali tylko na EEG i prześwietleniu czaszki.

 

Często mam jakieś dziwne bóle jednej połowy głowy. Byłam u psychiatry, ale nie wykrył u mnie niczego dziwnego.

Co z tym dalej zrobić? Żyć mając dziwne koszmary i przeczucia, czy iść do kolejnych lekarzy?


Użytkownik Watermelon92 edytował ten post 16.08.2016 - 18:55

  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U psychiatry byłaś z bólem głowy? A po co? Pierwsze co powinnaś zrobić, to zgłosić się do szpitala na badania - ile masz lat, że trzeba Cię do tego namawiać? Nie wydaje Ci się naturalnym, że powinnaś porozmawiać z lekarzem?

 

To pierwsze to zwykły sen/koszmar - coś Ci się przyśniło i się na wpół wybudziłaś, usiadłaś na łóżku i w półśnie zaczęłaś wrzeszczeć. Nic nadnaturalnego. Moja żona i córka wczoraj pojechały do teściów a ja się położyłem i zdrzemnąłem - obudził mnie telefon i słowa żony, że już przyjechały. Na co ja się poderwałem, żeby iść pomóc z małą :D 

A co do psa, zapewne jesteś z nim mocno związana emocjonalnie, tym bardziej, że jest chory. Może miałaś jakieś wyrzuty sumienia, że nie ma go z Tobą a Ty się urlopujesz i stąd takie wybudzenie. Zwykły zbieg okoliczności, że pies akurat miał atak. 


  • 0



#3

Watermelon92.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mając dziwne wizje, poczucie,że jesteś obserwowany, nie poszedłbyś do lekarza? Jedyne czego się dowiedziałam, to,że jestem znerwicowana i powinnam brać Hydroxyzynę, bo inaczej wykorkuję. A pies to takie moje dziecko. Tyle razy zostawał z dziadkiem i nie miałam żadnych 'nerw' że coś nie tak, a tymczasem dowiedziałam się,że wystrzeliłam z łóżka pytając półprzytomnie 'Nero,Nero gdzie jest NERO?!'


Użytkownik Watermelon92 edytował ten post 16.08.2016 - 19:09

  • 0

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koszmary nie muszą być objawem , jakiejś choroby, mogą je powodować podświadome mechanizmy. może telepatia? Jednak puki nie przedstawi się twarardych dowodów na jej istnienie, to większość na tym forum powie, że przyczyna jest całkiem inna..


  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tomografia komputerowa powinna pokazać czy z mózgiem jest wszystko ok.
  • 0



#6

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie jednostronność wypowiedzi przez danego użytkowania forum czy jego pewność i przekonanie że ma rację a inne wytłumaczenie nie istnieje. No więc moja dziewczyna nie raz mówi coś przez sen ba potrafi nawet odpowiadać na moje pytania. Była też taka sytuacja że równocześnie z wybudzeniem wydarła się na całe mieszkanie mało nie dostałem zawału. Prawdopodobnie był to tylko sen i to bardzo oryginalny skoro prześladują cię plastikowe przedmioty/byty. Jeżeli chodzi o sam mózg owszem istnieje możliwość powiązania snów z jego uszkodzeniem.

 

Co do twojego psiaka:

*Jesteś z nim na tyle związana (jak matka z dzieckiem) że przeczuwasz gdy dzieje mu się coś złego. A silny atak to nie bule co bo to mogło go zabić.

* Zwykły zbieg okoliczności jakich w naszym świecie jest dużo i to o wiele mniej prawdopodobnych jak zgubienie biletu na lot który właśnie wlatuje do morza.   


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych