Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen... okropne uczucie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosiłbym tym razem o jakieś odpowiedzi w miarę na poziomie ludzi poważnych.

Mniej więcej 20 maja miałem straszny sen jakby świadomy. Czułem jak leże w moim łóżku i nie mogę otworzyć oczu, a jakieś okropne uczucie... jakby coś ze mnie wychodziło lub wchodziło wręcz w moje ciało byłem przerażony.. z każdą sekundą byłem coraz pewniejszy ,że zaraz otworze oczy będę opętany.. Nagle zacząłem śnić i w jakiejś piwnicy dziwna postać powiedziała do mnie: 3 godzina jest fajna. Po czym się obudziłem ,ale cudem udało mi się zasnąć. Dziwne ( może nie ) ,że 28 maja rzuciła mnie dziewczyna z którą byłem 2 lata... No cóż.. Ale chcę przez to powiedzieć ,że tłumaczę sobie ( nie wiem czy słusznie ) ,iż może moja 2 połowa wtedy mnie opuszczała. Nie jestem przekonany co do tej teorii ,ale zbieg wydarzeń jakoś nasunął mi tak ową myśl. Co o tym myślicie? Czytałem o tym w internetach ,ale nie za dużo się dowiedziałem.

Pozdrawiam i liczę na pomoc ;)

 

EDIT: Co jakiś czas będę chciał podzielić się moimi snami , może coś mi przydatnego powiecie na ich tematy. Może was nie zamęczę, ale w sumie po to tu jesteście :D

EDIT2: Jeśli zły dział to proszę przenieść i uświadomić gdzie powinienem to umieścić.


Użytkownik papadi166 edytował ten post 13.07.2016 - 00:26

  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejrzewam że najpierw miałeś paraliż przysenny, który przeszedł w sen. Nic nadnaturalnego.

 

Myślę że lepiej opisywać sny w jakimś jednym wątku a nie tworzyć kolejne tematy.


  • 0



#3

Joshua.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez stawiam na w.w. paraliz.
A sen... Coz... Nie jest znana granica glupoty niektorych snow. Mi sie kiedys snil facet ze skrzydlami ktory sie bardzo cieszyl. Ciagle powtarzal ze zawsze chcial byc ryba. Po tym snie dochodzilem pol dnia do siebie. Podejzewam ze na twarzy mialem wymalowane slowo 'co?'.
Co do dziewczyny - przypadek. Przykry, no ale jednak przypadek.
Trzymaj sie ;)
  • 0

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi również wydaje się, że to mogło zahaczać o paraliż senny lub nawet Out Of Body Experience


  • 0



#5

papadi166.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak właśnie coś mi się wydawało ,że albo jakiś paraliż ,ale kiedyś często miałem paraliż ( prawie ,że codziennie ) i to uczucie było jakby zupełnie inne. Co do snu to nie wiem czy da się  określić to uczucie ,więc też podejrzewam ,że to jakieś out of body... Może tylko nie udane ,a jeśli tak to szkoda bo ciekawe jak to jest.. Jak to zwykle bywa pierwsze był strach ,ale już na drugi dzień moja ciekawość kazała mi to powtórzyć i zacząłem grzebać w internecie jak to zrobić albo wyjść z ciała. Znalazłem wtedy jakiś długi poradnik i pisało tam ,iż trzeba umieć przechodzić w różne stany snu, skupiać na czymś uwagę... Nie mam pojęcia jak do tego dojść.. Kiedyś ,żeby mieć swiadome sny próbowałem kłaść różne części ciała np. głowę tak ,żeby była jakoś niżej niż reszta.. Przez jakiś czas działało ,ale potem już nic do nie dawało... 

 

Może jakieś rady jak wywołać taki świadomy sen ,albo Out of Body Experience? Czy medytacja coś daje? Raz próbowałem i zaczynałem coś czuć ( może tak mi się tylko wydawało ) ,ale przestraszyłem się jak durny i skończyłem :DDD


Użytkownik papadi166 edytował ten post 13.07.2016 - 20:33

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych