Skocz do zawartości


Zdjęcie

Implanty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a dlaczego - bo NIE.


Napisalem Ci dlaczego, a klocic sie nie mam zamiaru, bo Twoje argumenty sa dla mnie bez sensu, bez urazy. Nie usmiechalo mi sie siedziec do poznej nocy klepiac o tym, ze miliony ludzi boi sie ujawnic ten fakt, blablabla. Niedorzecznosc i tyle. prawda jest taka ze to by sie w koncu samo ujawnilo, czy ktos tego chce czy nie, malo to jest mediow szukajacych sensacji, ludzi szukajacych pieniedzy i rozglosu ? Jesli dalej bedziesz zaprzeczal, to naprawde rozmowa nie ma sensu.

[ Dodano: 2006-10-15, 10:55 ]

przecieki są tu i w podobnych temu miejscach :P


To nie sa zadne przecieki, tylko historyjki SF :P gdyby to byly przecieki to zawieralyby szczegolowe badania implantu, opis itd. a nie zrobione na tej samej zasadzie co zdjecia ufo, ze pokazane jest jedno zdjecie rentgenowskie i maly opis, niewiadomego pochodzenia.
  • 0

#32

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie, za tym, że implanty to jakaś ściema i bzdura, przemawia fakt, iż jeszcze kilkadziesiąt lat temu, miały być one wykonywane podobnie jak nasze procki, czyli z krzemu. Potem pojawiały się kryształki, aż w końcu organiczne.
Taki rozwój implantów na przestrzeni kilkudziesięciu lat wskazuje na bardzo duży prymitywzm obcych ladujących w latach 60 na przykład. Dodatkowo interesujące jest, że "rozwój" implantów rozwijał się wraz z naszą wiedzą o różnych dziedzinach jak też modą na różne wynalazki (w latach 60 układy krzemowe były szczytem marzeń, potem pojawiły się kryształy, a biotechnologia to domena lat ostatnich).
  • 0

#33

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz na własny koszt zlecić badanie implantu. Jego składu itp. Załóżmy, że dostaniesz opinię z czego ( z jakich materiałów on się składa) , i że są to materiały nie znane na naszej planecie, lub sposób kompozycji tych materiałów nie jest znany


Gdy zbada to profesjonalny instytut naukowy, to juz w tym momencie sprawa jest naglasniana, z korzyscia dla tego instytutu zreszta. W przypadku kazdego najmniejszego ziemskiego odkrycia tak sie dzieje, a pomysl co by sie dzialo gdyby cos pozaziemskiego, nieznanego zostalo zbadane, caly swiat naukowy by o tym trabil.




No dobra Tiamat, posłuchaj.


Profesjonalny instytut naukowy na naszej planecie nie jest w stanie nawet w niewielkiej części opisać sposobu działania implantu, gdyż jego (implantu) techniczne zaawansowanie zdecydowanie wykracza poza to, co wiedzą nasi ziemscy naukowcy. Żaden szanowany uniwersytet nie zajmie się tą sprawą, gdyż naraziłoby to na szwank jego dobre imię i naukowcy musieliby przyznać, że wierzą w UFO, chociaż nie mam pojęcia ilu naukowców prywatnie interesuje się tymi sprawami, ale bardzo rzadko ujawniają to publicznie narażając swoją dobrą reputację w środowisku. Sytuację tą możesz porównać do tego, gdyby np. krowa na łące przypadkiem znalazła kolczyk z ucha swojej ,,koleżanki". Może okreśclić kształt, wielkość, smak i stwierdzić, że to ani lekkostrawne, ani sobie tym nie poje. Wykracza zdecydowanie poza jej percepcję zrozumienie: kto to zrobił, w jakim celu. A spróbowałbyś jej wytłumaczyć(nawet gdybyś potrafił się z nią porozumieć) co to dyrektywa Unii Europejskiej? ,,Zwierzęta" to my w tym wielkim kosmicznym dramacie, a ,,ludzie" to ci, którzy nam implant wszczepiają. Nawet jeżeli obecnie buntujesz się przeciwko takim porównaniom, to być może to wkrótce zrozumiesz. Zupełnie nie rozumiem wielu ludzi - myślą, że jesteśmy tak wyjątkowi w całym tym wszechświecie. Pomyśl tylko: do najbliższej gwiazdy jest ok 3 lata świetlne. Przy obecnym poziomie techniki dotarcie tam jest po prostu niemożliwe!!. W naszej galaktyce jest ok. 2 mld gwiazd, a jak wiemy galaktyk jest miliardy, a może więcej. Dlaczego poruszając się po omacku w obrębie ziarnka piasku, jakim jest nasza planeta we wszechświecie ludziom wmawia się, że nie istnieje życie poza naszą planetą. To, że my nie możemy spotkać innych istot wtedy kiedy chcemy, nie znaczy, że one nie mogą nas spotykać się z nami wtedy kiedy chcą. Oni potrafią nas zahipnotyzować i wypierać z naszej pamięci moment spotkania blokując naszą pamięć, tak jak my możemy usypiać dowolne zwierze i ono także może nic nie pamiętać, a my ludzie robimy wtedy z nimi co chcemy, np. szczepimy, zabijamy.
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Profesjonalny instytut naukowy na naszej planecie nie jest w stanie nawet w niewielkiej części opisać sposobu działania implantu, gdyż jego (implantu) techniczne zaawansowanie zdecydowanie wykracza poza to, co wiedzą nasi ziemscy naukowcy


A skad Ty o tym wiesz ? widziales taki implant ? Pozatym dzialanie dzialaniem, ale juz sam fakt tego ze jest to cos nieznanego i ciezkiego do zbadania jest juz sensacja. To ze czegos sie nie da zbadac, ma swiadczyc o tym ze jest to nieciekawe zjawisko dla naukowcow ? Niezle podejscie.

Żaden szanowany uniwersytet nie zajmie się tą sprawą, gdyż naraziłoby to na szwank jego dobre imię i naukowcy musieliby przyznać, że wierzą w UFO, chociaż nie mam pojęcia ilu naukowców prywatnie interesuje się tymi sprawami, ale bardzo rzadko ujawniają to publicznie narażając swoją dobrą reputację w środowisku


Ale wytlumacz mi dlaczego mieliby sie narazic na szwank ?. Bo tego nie rozumiem. Takim stwierdzeniem sam tylko sugerujesz ze UFO to jednak bajki, ktorych mozna sie wstydzic. Piszesz ze bardzo rzadko ujawniaja to publicznie. Gdzie ujawniaja ? Bo ja nie widzialem zeby ktokolwiek z naukowcow cos ujawnil. Czy to nie dziwne ? ze nie ma nawet jednego naukowca, ani jednego wyjatku od reguly ? Zareczam Cie ze gdyby naukowcy mieliby racjonalne i namacalne dowody na istnienie takich zjawisk, to by sie tym zajmowali i badali te zjawiska. Bo niby czemu UFO mialoby caly czas byc sprawa tajemnicza gdyby byly namacalne dowody ? Problem polega na tym, ze fanom UFO sie wydaje ze naukowcy nie zajmuja sie tym fenomenem na przekór, odrzucajac wszystkie dowody, bo im sie nie chce. A prawda jest taka ze nie zajmuja sie tym, bo nie maja zadnych naukowych namacalnych dowodow zeby sie tym zajac. A gdyby takowe mieli np. jak wlasnie namacalne implanty, to UFO przestaloby juz byc tajemnica, tylko staloby sie faktem. Gdyby mieli kawalek materialu nieznanego pochodzenia, o nieznanych wlasciwosciach, wskazujacego na to ze jest to twor pozaziemskiej inteligencji to juz dawno byloby to badane masowo przez instytuty do ktorych tacy ludzie z implantami sie zglosili. A poki co nie ma NIC na ten temat, nigdzie !, nawet w nieoficjalnych zrodlach naukowych. Tylko na stronach o UFO itd., a niezalezni, prywatni naukowcy nie umieszcaliby takich informacji w publikacjach ufologicznych, tylko na prywatnych (moim zdaniem takze na oficjalnych, bo jak juz mowilem nie ma podstaw zeby sie bali to ukrywac) stronach naukowych, a co mamy ? Nic ! tylko bezpodstawne wzmianki na stronach typu NAUTILUS ze implanty moga istniec i niepoparte dowodami artykuly z pojedynczymi zdjeciami. A nawet na takim glupim necie mozna byc anonimowym, a nie ma zadnych naukowych opracowan na temat implantow. Dlaczego ? Dla mnie sprawa jest jasna. Implanty nie istnieja.

Sytuację tą możesz porównać do tego, gdyby np. krowa na łące przypadkiem znalazła kolczyk z ucha swojej ,,koleżanki". Może okreśclić kształt, wielkość, smak i stwierdzić, że to ani lekkostrawne, ani sobie tym nie poje. Wykracza zdecydowanie poza jej percepcję zrozumienie: kto to zrobił, w jakim celu. A spróbowałbyś jej wytłumaczyć(nawet gdybyś potrafił się z nią porozumieć) co to dyrektywa Unii Europejskiej? ,,Zwierzęta" to my w tym wielkim kosmicznym dramacie, a ,,ludzie" to ci, którzy nam implant wszczepiają. Nawet jeżeli obecnie buntujesz się przeciwko takim porównaniom, to być może to wkrótce zrozumiesz.


Masz racje, buntuje sie przeciwko takim porownaniom, bo jest to lekka demagogia, nietrafne i nie majace nic wspolnego z tematem porownanie. Bo jak juz mowilem, to ze nie daloby sie implantu zbadac i jego struktura bylaby niezrozumiala, nie swiadczy o tym ze zostaloby to przez nauke olane, tak jak kolczyk przez krowe. Wrecz przeciwnie. Sam fakt ze jest to cos nieznanego i pozaziemskiego i niewyjasnionego byloby juz nie lada sensacja i zagadka. Nauka nie olewa czegos czego nie da sie zbadac tak jak swinia gwiazdy, tylko stara sie wyjasnic zagadke i zbadac nieznanego pochodzenia, w dodatku namacalne dowody. Co innego gdy nie ma namacalnych dowodow i rzetelnych faktow do zbadania, wtedy nauka nie traci czasu na takie rzeczy. I mysle ze wlasnie tak jest w tym przypadku - zaden naukowiec nie mial zadnego implantu w rece.


Zupełnie nie rozumiem wielu ludzi - myślą, że jesteśmy tak wyjątkowi w całym tym wszechświecie. Pomyśl tylko: do najbliższej gwiazdy jest ok 3 lata świetlne. Przy obecnym poziomie techniki dotarcie tam jest po prostu niemożliwe!!. W naszej galaktyce jest ok. 2 mld gwiazd, a jak wiemy galaktyk jest miliardy, a może więcej. Dlaczego poruszając się po omacku w obrębie ziarnka piasku, jakim jest nasza planeta we wszechświecie ludziom wmawia się, że nie istnieje życie poza naszą planetą. To, że my nie możemy spotkać innych istot wtedy kiedy chcemy, nie znaczy, że one nie mogą nas spotykać się z nami wtedy kiedy chcą.


Tutaj nie rozumiem o co Ci chodzi, bo nikt nawet na tym forum nie twierdzi, ze poza nasza planeta w ogole nie istnieje zycie ani inne cywilizacje we wszechswiecie. Chodzi tylko o to, ze nie ma zadnych racjonalnych podstaw i rzetelnych dowodow zeby twierdzic, ze ktokolwiek nas odwiedza i cokolwiek robi na naszej planecie. Pozatym odwiedzanie odwiedzaniem, ale wlasnie chodzi o te implanty. Wszyscy szukaja dowodow na istnienie UFO, cywilizacji pozaziemskich, zycia we wszechswiecie, a namacalne implanty sa niby przez wszystkich olewane i odrzucane. Dobre sobie. Pzreciez to absurdalne stwierdzenie, nielogiczne, nieprzemyslane, zero empatii w mysleniu. Ja mam wrazenie ze fani UFO chca zeby to pozostalo zjawisko tajemnicze i niezbadane, bo boja sie ze jak sie ktos sie wkurzy i na powaznie tym wszystkim zajmie to caly mit prysnie. Bo cos czuje ze fajniej jest sie im podniecac ze cos jest nieznane i mistyczne. Wola zyc w tajemniczej bajce, niz w nie daj Boze szarej prwdzie, gdyby sie okazalo ze to wszystko ich fantazja.

Oni potrafią nas zahipnotyzować i wypierać z naszej pamięci moment spotkania blokując naszą pamięć, tak jak my możemy usypiać dowolne zwierze i ono także może nic nie pamiętać, a my ludzie robimy wtedy z nimi co chcemy, np. szczepimy, zabijamy.


To juz w ogole fantastyka z Twojej strony. Skad Ty i My mozemy o tym wiedziec ? obcy nam powiedzieli jakie maja zdolnosci ? czysta fantazja, niczym nie poparta, procz krazacych po necie czanelingów i innych projektow SERPO. Sama tresc, zero dowodow, pozostaje tylko wiara, jak wiara w Boga. A my tu chyba o faktach rozmawiamy.
  • 0

#35

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[

[quote]Oni potrafią nas zahipnotyzować i wypierać z naszej pamięci moment spotkania blokując naszą pamięć, tak jak my możemy usypiać dowolne zwierze i ono także może nic nie pamiętać, a my ludzie robimy wtedy z nimi co chcemy, np. szczepimy, zabijamy.[/quote]

To juz w ogole fantastyka z Twojej strony. Skad Ty i My mozemy o tym wiedziec ? obcy nam powiedzieli jakie maja zdolnosci ? czysta fantazja, niczym nie poparta, procz krazacych po necie czanelingów i innych projektow SERPO. Sama tresc, zero dowodow, pozostaje tylko wiara, jak wiara w Boga. A my tu chyba o faktach rozmawiamy.[/quote]

Tiamat przeczytaj chociaż Barbarę Marciniak ,,Zwiastunów świtu", potem zajrzyj na stronę polską Laury Knight-Jadczyk http://quantumfuture.net/pl/index.htm i znajdż na dole strony transkrypty sesji. Jest tego kilkaset stron w Wordzie. Jeśli biegle posługujesz się j. ang. polecam jej oryginalną stronę: http://quantumfuture.net/. Potem spróbuj to skonfrontować z literaturą Danikena, R. Mood ego o reinkarnacji jeśli tego nie czytałeś. Jeżeli dokładnie nie przebrniesz przez tą literaturę widzisz?- nie znajdziemy wspólnego języka. Jesli swoją wiedzę, czy własne przekonania opierasz na swoich wyobrażeniach, to trudno nie przekonam cię. Tematami ufo, reinkarncji, prawdy o człowieku, o sobie o wszechświecie zajmuję się od 14 roku życia i uwierz mi, że nie zmyśliłem tego wszystkiego, co w poście napisałem. Jednak jak mówisz ,,krążące ponecie jakieś chanellingi" sugerują, że nigdy ich nie przeczytałeś, tylko od razu traktujesz jako śmieci. Moim celem nie jest przekonanie ciebie, że jest tak jak napisałem. Piszę po to, abyś próbował odnależć prawdę - czymkolwiek ona dla ciebie jest.
  • 0

#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Potem spróbuj to skonfrontować z literaturą Danikena


Jesli te linki co podales zawieraja podobne poglady jak Pana pseudonaukowca Danikena, to wybacz, ale dla mnie to strata czasu. Temu Panu juz dawno podziekowalem, podobnie jak Sitchinowi. Nawet na tym forum sa udowodnione ich naciagane historyjki i oszustwa, gdzie dopasowywali zmanipuowane fakty, obrazy, hieroglify itd. pod swoje teorie, a niewygodne fakty pomijali. Jesli jednak tak nie jest, to sie chcetnie zapoznam.

[ Dodano: 2006-10-16, 21:48 ]

Jednak jak mówisz ,,krążące ponecie jakieś chanellingi" sugerują, że nigdy ich nie przeczytałeś, tylko od razu traktujesz jako śmieci.


Czytalem i bez urazy, ale jest to dla mnie publikacja fantastyczna, opowiesci niczym nie poparte i fabularne, podobnie jak projekt SERPO, same absurdy, chocby zycie w gwiazdozbiorze Oriona, gdzie jak juz mariush gdzies pisal jest niemozliwe, bo sa tam masywne gwiazdy bez planet, a gwiazdozbior ma 20 mln lat. To sa fakty.

Piszę po to, abyś próbował odnależć prawdę - czymkolwiek ona dla ciebie jest.


Ja szukam tylko i wylacznie obiektywnej prawdy, ale odrozniam rzeczywistosc i rozsadne fakty od fantastyki naukowej. Bo trzeba szukac prawdy ale z rozsadkiem, dystansem i trzezwym mysleniem, zeby nie trafic w slepa uliczke.
  • 0

#37

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Scientific Study Of Alien Implants (Film - Eng)

Naukowe badania na temat implantów...
  • 0



#38

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak implanty istnieją !!!. Zakładam że sam sobie wyjołem 2.
Pierwszy znajdował się pod skórą/w skórze u prawej reki gdzieś tak 10 Cm od łokcia(jak patrzycie na rękę w naturalnym ułożeniu to właśnie tam!) Teraz intrygujący wygląd:Był on wielkości 2 ''główek'' szpilek czarnego/brązowego koloru z dziwnym białawym zakończeniem (nie mylic tego obiektu z leszem) próbowałem uderzyc go młotkiem(miałem wtedy około 7 lat i mieszkałem we wsi Radziwiłłów mazowiecki między łodzią a warszawą).gdy udeżyłem to młotkiem nie zostało zniszczone i porostu wyżuciłem to.
:P
  • 0



#39

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee... czekaj, sam sobie wyjąłeś implant ? No fakt, spoko, też potrafię wyjąć sobie rozrusznik (gdybym go miał), nawet nie poczuję :D .
  • 0

#40

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak ponieważ był on bardzo płytko osadzony powiedziałem : w skórze lub pod nią (nei pamiętam już) a wokół niego była ropa
  • 0



#41

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, coś mi mówi, że prędzej w czasie dziecięcych uciech wbiłeś sobie coś w skórę i niezauważyłeś, a potem wdała się infekcja.
  • 0

#42

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Raczej infekcja,obicia nie wchodzą w grę ponieważ nie miałem wokół tego żadnych zaczerwienień,podwyższonej temperatury ciała tylko zgrubienie oraz mały otwór jak po strzykawce tylko że on się nie zarastał (w grę nie wchodzi ciało obce ponieważ bólu też nie było.Tylko jakby nieudolnośc obcych przy wszczepianiu implantu)
  • 0



#43

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wbicie małych elementów w ciało nie zawsze wiąże się z bólem fizycznym. Czasem nic się nie poczuje, np jeżeli bawimy się w najlepsze :) .
  • 0

#44

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeśli wytworzyłą się ropa musiało to tkwic conajmniej 3 dni a w tym czasie nic nie uczłem,nie widziałem lub poprostu nie pamiętam dawno to było.
Aczkolwiek to było w mojej skórze.
  • 0



#45

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aż niewiarygodne że takie implanty mogą byc wszędzie.... A jak komuś w genitalia wszczepią?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych