Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziemny świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzieś czytałam , że w tych podziemnych tunelach jeden rysunek przedstawiał ukrzyżowanie Pana Jezusa. Nie wiem czy to prawda czy ściema, ale takie obrazki wyryte w takich miejscach, jak tunele, piramidy itp. mogą nam wiele powiedzieć :D


  • 1



#17

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taa, że dzieciarnia włazi i bazgrze. Za 1000 lat, odkopią jakieś miasto spod Sahary a tam na ścianach HWDP i K+B=WMDGD - hieroglify naszych czasów ;)


  • 0



#18

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taa, że dzieciarnia włazi i bazgrze. Za 1000 lat, odkopią jakieś miasto spod Sahary a tam na ścianach HWDP i K+B=WMDGD - hieroglify naszych czasów ;)

 

Wydrapanie czegoś na ścianie mogło być skutkiem zaobserwowania tego przez "artystę".

Jeśli zostało narysowanie to pierw musiało zaistnieć w umyśle a jak narodziło się w umyśle w postaci obrazu, to oznaka,

iż ten obraz musiał zaistnieć poza umysłem, lub musiały zaistnieć elementy w życiu "artysty" , z których zbudował obraz.

Oznacza to, że każdy rysunek znajduje potwierdzenie jego realnego bytu w świecie.

 

Jeśli ci powiem - Narysuj Tempavertulio, to nie wiedząc co to oznacza, nie narysujesz tego. To tylko pusty wyraz.

Jeśli ci powiem - Narysuj teleporter - to coś nabazgrzesz, ponieważ znaczenie tego wyrazu zapisane zostało w twojej pamięci a w raz z nim może nawet książkowy opis, albo rysunek.

 

Pomimo, że ludzie się nie teleportują to za jakiś czas zaczną, ale twój rysunek może być dowodem,

że zanim doszło do pierwszego przesyłu za pomocą teleportacji, w ludzkich umysłach już pojawiały się wyobrażenia tego programu podróżowania.

 

Gdybyś nie naczytał się o UFO, szarakach, kosmitach, Anunnaki itp. ,

nie spojrzał byś na mojego awatara przy czytaniu tego, nie oglądałbyś filmów o obcych.

to  rysując "nieczłowieka" wątpię czy byś narysował takie śliczne oczy.

 

Nawet jak rysujesz coś nowego z wyobraźni to używasz do tego zapamiętanych i zapisanych w pamięci obrazów lub ich znaczeń.

 

Nawet jak za 10 tysięcy lat ktoś odnajdzie zapis CHWDP na ścianie, to zawsze będzie miało to jakieś znaczenie.

Zniewaga dla policjantów wiązać się może z nie do końca sprawnym prawem i buntem młodych.

Chodź na pewno tego w ten sposób nie odczytają ludzie z przyszłości, ale jakby im się udało znaleźć opis tego skrótu mogli by ocenić społeczeństwo jakie istniało 10 tyś lat temu.

 

Wszystko ma znaczenie. Nawet twój awatar wiele mówi o tobie.


  • 0



#19

hud.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych