Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dom Wisielców na Zalesiu Woj lubelskie

duchy nawiedzone lubelskie wiesielec straszy nawiedzony dom

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, wraz z moim przyjacielem pojechaliśmy któregoś razu busem z Lublina do Zalesia w gminie Wilkołaz województwo Lubelskie. Pojechaliśmy tam dosyć spontanicznie odwiedzić jego Wujka. Jest to bardzo fajne miejsce, z jednej strony ulicy dosyć spore wzniesienie na którym stoi dom i gospodarstwo wujka, w dole wzniesienia płynie rzeczka zaś z drugiej strony las i domki pod lasem. Od razu zaciekawił mnie pusty opuszczony dom stojący pod lasem, cały porośnięty roślinnością, mchem, okna zabite deskami. Wieczorem wypiliśmy trochę piw i wódki z wujaszkiem i kolega wraz z wujkiem opowiedzieli mi historie o tym, że w tamtym domu pod lasem popełniono na przestrzeni około 20 lat 5 samobójstw - wszystkie przez powieszenie. Opowiadali, że pierwszego wisielca tak długo nie można było znaleźć, że aż mu głowa odpadła. Mówili też, że jest w tym domu coś złego co przyciąga samobójców. Wspominali, że ostatnio parę lat temu powiesiła się tam dziewczyna jako już piata z kolei. Była godzina 22 po paru piwach chciałem żebyśmy poszli tam, ale oni panicznie się bali, nawet wujek starszy facet kolo 55 lat powiedział, że za nic w świecie nie pójdzie tam w nocy, że tam jest coś naprawdę złego, nie umiał określić co, ale za nic nie chciał tam iść w nocy choć to bardzo blisko jego gospodarstwa. Rano poszliśmy tam z kolegą przy świetle dziennym, weszliśmy przez ogrodzenie na posesje, stała tam mała altanka jakby postawiona parę lat wcześniej. Zaszliśmy dom od tyłu i odczepiliśmy deski z okna, weszliśmy do środka - wnętrze było bardzo ponure, brak podłogi, jakieś śmieci, stare rzeczy itd. Kolega pokazał mi tez miejsce w którym wisiał pierwszy z wisielców. Nic nadzwyczajnego się nie stało chociaż ciarki na plecach miałam przez cały czas. Pobyliśmy tam chwile i nagle gdy opuszczaliśmy posesje przechodząc przez płot z tyłu słychać było jakieś stukanie w domu, zaczął wiać wiatr, przestraszyliśmy się z kumplem i szybko stamtąd uciekliśmy. Może to żaden dowód na to ze dom jest nawiedzony. ale dziwny jest dla mnie fakt, że powiesiło się w nim 5 osób na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Pisałem nawet do PTGH czyli polskich łowców duchów aby sprawdzili to miejsce, ale dostałem wiadomość zwrotną, że musiałbym opłacić bazę noclegowa i koszty śledztwa a na to mnie nie stać. Historia tego domu jest ciekawa zapewne pojadę tam jeszcze i może uda się pójść tam w nocy. Czy jest to swego rodzaju złe miejsce w którym coś pcha ludzi do popełnienia samobójstwa? Tego pewnie nigdy się nie dowiem ale dom wisielców na Zalesiu to bardzo tajemnicze miejsce i ma bardzo mroczną historie,pozdrawiam wszystkich serdecznie jak ktoś ma coś podobnego to niech napisze kręcą mnie takie historie z zycia wzięte.

 


  • -2

#2

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to Ty pisałeś o tym domu prawie 1,5 roku temu?

 

123.jpg

 

Jeśli nie, to dom musi być bardzo popularny.


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 09.04.2016 - 13:51

  • 0



#3

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to Ty pisałeś o tym domu prawie 1,5 roku temu?

 

attachicon.gif123.jpg

 

Jeśli nie, to dom musi być bardzo popularny.

Tak to ja pisałem 


 

Czy to Ty pisałeś o tym domu prawie 1,5 roku temu?

 

attachicon.gif123.jpg

 

Jeśli nie, to dom musi być bardzo popularny.

Tak to ja pisałem 

Byłem tam kilka razy na tej wsi i ostatnim razem zdecydowalismy sie tam w koncu pojsc niestety w dzien poniewaz w nocy nie mielismy odwagi,dom rzeczywiscie wyglada strasznie nawet w dzień,napewno jeszcze pojade tam i moze uda sie pojsc w nocy,jest to dosyc ciekawa historia ciekawe co by wykazalo sledztwo PTGH 


  • 0

#4

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia i nagrania domu i okolicy?


  • 0

#5

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepiej jakbyś wrzucił pinezkę z google maps ;) .. Może ktoś będzie miał blisko i też zbada sprawę. 


  • 0



#6

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to Ty pisałeś o tym domu prawie 1,5 roku temu?

 

attachicon.gif123.jpg

 

Jeśli nie, to dom musi być bardzo popularny.

tak to ja pisałem o tym domu do ptgh


prosze wpisac w google maps zalesie gmina wilkołaz województwo lubelskie i wyskoczy ta wieś,ten dom jest położony przy rzece urżędówka


Co do zdjec to nie mam zadnych ale nastepnym razem jak tam bede a bede napewno zrobie zdjecia,dom wyglada faktycznie strasznie,no i historia dziwna pare samobójstw w odstepie czasowym,ponadto nawet ten wujek mojego kolegi starszy facet bał sie tam pojsc w nocy a to jest jakies ze 200 m od jego domu i sam mówil ze cos tam dziwnego jest w tym domu


Najlepiej jakbyś wrzucił pinezkę z google maps ;) .. Może ktoś będzie miał blisko i też zbada sprawę. 

prosze wpisac w google maps zalesie gmina wilkołaz województwo lubelskie i wyskoczy ta wieś,ten dom jest położony przy rzece urżędówka

Co do zdjec to nie mam zadnych ale nastepnym razem jak tam bede a bede napewno zrobie zdjecia,dom wyglada faktycznie strasznie,no i historia dziwna pare samobójstw w odstepie czasowym,ponadto nawet ten wujek mojego kolegi starszy facet bał sie tam pojsc w nocy a to jest jakies ze 200 m od jego domu i sam mówil ze cos tam dziwnego jest w tym domu


Mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia i nagrania domu i okolicy?

 

Mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia i nagrania domu i okolicy?prosze wpisac w google maps zalesie gmina wilkołaz województwo lubelskie i wyskoczy ta wieś,ten dom jest położony przy rzece urżędówka

Co do zdjec to nie mam zadnych ale nastepnym razem jak tam bede a bede napewno zrobie zdjecia,dom wyglada faktycznie strasznie,no i historia dziwna pare samobójstw w odstepie czasowym,ponadto nawet ten wujek mojego kolegi starszy facet bał sie tam pojsc w nocy a to jest jakies ze 200 m od jego domu i sam mówil ze cos tam dziwnego jest w tym domu


  • 0

#7

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno tak wypatrzeć o który budynek chodzi.

Proszę na mapce(na budynku) kliknąć 2 klawisz myszki i wybrać 'co tu jest?'- pokażą się współrzędne.


  • 0

#8

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno tak wypatrzeć o który budynek chodzi.

Proszę na mapce(na budynku) kliknąć 2 klawisz myszki i wybrać 'co tu jest?'- pokażą się współrzędne.

Mi samemu trudno namierzyc na google earth dokładnie który to jest dom tak z lotu ptaka,pamietam ze jest pod lasem i przy samej rzece,jesli go namierze napisze,pozdrawiam


  • 0

#9

Afra57.
  • Postów: 17
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak inni pisali wrzuć lokalizację. Możesz podesłać też filmy i zdjęcia to spróbuję przyjrzeć się sprawie :)


  • 0

#10

Adrian153333.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z moich obserwacji wynika że ten dom jest podobny do opisu autora. Jakiś pustostan w gąszczu drzew. Widać że opuszczone ale czy to jest to ? Wysyłam współrzędne, niech autor się wypowie.

https://www.google.p...2!3m1!1s0x0:0x0


  • 0

#11

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy się doczekamy jakichś materiałów? Autorze tematu?Kiedy odwiedzisz tamtą okolicę?


  • 0

#12

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jakim cudem kilku dorosłych facetów boi się odwiedzić opuszczony dom nocą?

 

Jak dla mnie nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie akurat w nim odbierają sobie życie, zawsze łatwiej tam niż szukać konkretnego drzewa w lesie.

 

I dam sobie uciąć, że już niejeden starszy wujek na tym forum bał się coś sprawdzić hehe


Użytkownik szon666 edytował ten post 13.04.2016 - 16:58

  • 0

#13

malylolo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam do tej miejscowości 120km więc wybiorę się tam tylko muszę wiedzieć który to dokładnie dom . Pozdrawiam :)


  • 1

#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wieś nie jest duża, więc w ostateczności można pojechać tam i popytać mieszkańców o dokładną lokalizację. Z pewnością wiedzą o który dom chodzi.


  • 0



#15

malylolo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mi się uda to przejadę się tam w niedziele jak ktoś jest z okolic Mielca to zapraszam .


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, nawiedzone, lubelskie, wiesielec, straszy, nawiedzony dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych