Skocz do zawartości


O. Andrzej Czesław Klimuszko (1905-1980)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

WormeX.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wszystko ok, ale zastanawia mnie dalej, dlaczego Ojciec Klimuszko mówi w wizji o kimś który rządzi nami teraz?
(czyli za życia O. Klimuszko)


Może chodzi o Towarzysza Edwarda Gierka? Bo rzeczywiście zrobili z niego idiotę...
  • 0

#17

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko ok, ale zastanawia mnie dalej, dlaczego Ojciec Klimuszko mówi w wizji o kimś który rządzi nami teraz?
(czyli za życia O. Klimuszko)


Może chodzi o Towarzysza Edwarda Gierka? Bo rzeczywiście zrobili z niego idiotę...


Czyli idąc po sznureczku, jeżeli chodziło o Edwarda Gierka, następnie o obalenie komunizmu...wizja spełnia się na naszych oczach...
  • 0



#18

WormeX.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Elbląg: Klimuszkada 2008
http://www.franciszk...php?s=klimuszki

Oratorium
http://www.elblag.ma.../klimuszko.html

Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy będą zawarte wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwały pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! – żachnął się, jakby odgadł moje myśli. -Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. [/color]


Teraz należałoby się nad tym zastanowić. Nie pasuje do tego konflikt w Palestynie, traktaty wygasły.
Wg mnie należy szukać na Południu wśród 2 narodów żyjących we względnej przyjaźni. Może spróbujmy nałożyć na to Jackowskiego? Chociaż i tak żaden z tych ludzi mnie do siebie nie przekonał. Wojna jest wyraźnym znakiem i tu, i u Jackowskiego.
  • 0

#19

piotro.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…). Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój(…). Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…). Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)”

Użytkownik piotro edytował ten post 29.05.2012 - 17:03

  • -2

#20

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie widzę związku między jednym a drugim.
  • 1

#21

piotro.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie widzę związku między jednym a drugim.


Nie widzisz a to "Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…)."
  • 0

#22

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie widzisz a to "Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…)."


Wow, to ja mogę napisać. "Widziałem domy walące się i dzieci japońskie, które płakały"... Teraz tylko trzeba czekać, aż będzie trzęsienie w Japonii i moja przepowiednia się spełni, trolololol.
  • -1

#23

piotro.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano


Nie widzisz a to "Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…)."


Wow, to ja mogę napisać. "Widziałem domy walące się i dzieci japońskie, które płakały"... Teraz tylko trzeba czekać, aż będzie trzęsienie w Japonii i moja przepowiednia się spełni, trolololol.


Jesteś jednak głupszy niż ustawa przewiduje, ale cóż, zdarza się...

Dołączona grafika

Kolejny warn do kolekcji za recydywę.

/mylo

  • 0

#24 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesteś jednak głupszy niż ustawa przewiduje, ale cóż, zdarza się...


piotro - na drugi raz zapanuj nad językiem i nie obrażaj innych uzytkowników.
druga sprawa - używaj wyszukiwarki, bo taki temat już był i tekst przepowiedni
mogłeś właśnie w nim zacytować
http://www.paranorma...szko-1905-1980/
  • 0

#25

Perun_1908.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy.

w sumie ma to jakiś sens:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych