Skocz do zawartości
Zdjęcie

Antygrawitacja - historia i realia


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

muHa
 • Postów: 123
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wogóle to pierwszy raz usłyszałem cokolwiek na te tematy w 1972r od mojego śp. dziadka, który służył w 304 DB w Anglii jako mechanik i już wtedy powiedział mi, że większość technologii, patentów niemieckich, USA i ZSRR zostawiły dla siebie, ukradkiem wspomniał o okrągłopłatach - latających talerzach zasilanych wodą!

Dysponuje obszernymi materiałami odtajnionymi zarówno w USA i Rosji.
Dariusz Nowak otrzymuje podziękowanie od komitetu wyborczego J. Kerry za ujawnienie kilkudziesięciu patentów z zakresu elektrograwitacji. Od Busha otrzymuje podziękowanie i zaproszenie do dalszej współpracy!

Już za 5 mcy nowy prezydent USA w przemowie do narodu w lutym 2005r., ujawni skrywane od 80 lat technologiczne sekrety elektro- i antygrawitacji. W ciągu zaledwie 5 lat ropa, drogi, samochody, koleje, wszelkiego typu elektrownie, linie energetyczne przestaną być potrzebne!

(Bush miał taki zamiar, ale niestety nie został zrealizowany. Sprawa jest o tyle ważna, że w/g przewidywań DO TEGO DOJŚĆ MUSI!!! To jest tylko kwestia czasu.)

Prezydent Bush jednak ujawniając program lotu na Marsa, związany z oficjalnym opublikowaniem w lutym br. stworzenia przez Lawrence Livermore Labs. tzw. pierwiastka 115 (Unu Unu Pentium), ma być następnym etapem w rozwoju wiedzy na temat antygrawitacji.

Zaledwie 1 gram tego pierwiastka wytworzy siłę napędową równoważną sile ciągu 5 rakiet Saturn V lub promów kosmicznych! (i to w sposób niewyczerpywalny!) Ten zupełnie nowy typ pojazdu do podróży międzyplanetarnych będzie zaprezentowany przez USAF (Strategiczne Siły Powietrzne USA) w 2008r. a oblatany w kosmosie w 2014r.

Jednak narastający błyskawicznie światowy kryzys ekonomiczny min. za sprawą gwałtownie rosnących cen ropy, spowoduje również konieczność przyspieszenia ujawnienia dotychczasowych osiągnięć i prac takich ludzi jak: Thomas Townsend Brown (USA) który po odkryciu przez siebie i prof. Biefelda efektu elektrograwitacji w 1922r. samotnie pracował do 1952r. nad tym zjawiskiem, kiedy to USAF przejął wszelkie prace, i dopiero 1,5 r. temu rząd USA zezwolił rodzinie TT Browna na publikacje pewnych faktów, patentów i osiągnięć.Osiągnięcia w grawitacji

Prof. Walther Gerlach ( Niemcy) który doprowadził do skonstruowania tzw. latających talerzy w 1943r. osiągających wówczas prędkości 4500- 5000 km/H!!! (oraz laserów/maserów) na podstawie tzw. eksperymentu Gerlacha- Sterna z 1921r., który potwierdził istnienie spinu elektronu, jako źródła energii.

Victor Schauberger - austriacki leśnik, samodzielny naukowiec którego patent ma samoczynne przyspieszenie przepływu wody jeszcze z roku 1933, doprowadziły nast. w 1940r. do budowy najpierw modeli, a w 1945r. 20m obiektów napędzanych energią z niekończącego się naprzemian rozpadu i łączenia cząstek wody lub powietrza.(vide EKIP)

Akademik Kozyriew (Rosja) który jako pierwszy wyliczył w 1965 że potencjalna ilość energii zawarta zaledwie w 1/4 dm3 próżni wystarczy do zagotowania w zaledwie ułamku sekundy wszystkich oceanów na kuli ziemskiej (ujawniono w Rosji 2 lata temu!)

Następstwa

W związku z powyższym dokona się błyskawicznie nowa rewolucja technologiczno- ekonomiczna, która jest już niezbędna do zapobieżenia kryzysom: ekologicznym i ekonomicznym, a także społeczno- politycznym. Potwierdzenie tego faktu można odnaleźć w ujawnionym posiedzeniu z listopada 2000r. specjalnej komisji Senatu USA do spraw energii i środowiska.

Uważano już wtedy że lata 2003- 2005 będą ostatnimi w których te sekrety należy ujawnić w związku z narastającymi problemami ekonomicznymi i ekologicznymi.

Potwierdzono również, że te technologie są już wykorzystywane z sukcesem od lat min. przez lotnictwo strategiczne USA przynajmniej w 2 typach samolotów:

bombowcu i supertajnym samolocie rozpoznawczym osiągającym pułap lotu ponad 100km i prędkości 10M (ten 2 fakt ujawniony został przez byłego już głównodowodzącego rosyjską obroną przeciwlotniczą!).

Również ZSRR/Rosja próbowały je stosować w nieudanym dawnym radzieckim projekcie samolotu EKIP (ek- ologia i p- rogress) z 1983r. bazującym na niemieckim projekcie wg koncepcji V. Schaubergera- oblatanym w lutym 1945 i zbudowanym na terenie obecnych zakładów PZL- Hydral we Wrocławiu- temat odtajniony 4 lata temu za zgodą Prez. Putina.


Tadeusz -niezwykły malarz i artysta, maluje również statki kosmiczne i kosmitów http://tedjec.com/v-...lery/albums.php

Chronologia elektro- i antygrawitacji

1901 USA: Nicola Tesla po raz pierwszy formułuje ostrzeżenie przed stosowaniem paliw kopalnych na powszechna skalę, gdyż doprowadzi to do kryzysu ekologicznego na Ziemi, nawołuje do wykorzystania powszechnej "wolnej energii" za pomocą metod elektrotechnicznych.

1921 USA: odkrycie efektu Biefelda- Browna, możliwości odkształcenia pola grawitacyjnego Ziemi przez przyłożenie do kondensatora wielkiego napięcia prądu elektrycznego.

NIEMCY: eksperyment Sterna- Gerlacha potwierdzający istnienie spinu elektronu, otrzymanie skoncentrowanych wiązek światła z atomu srebra (pierwszy laser), następnie wykorzystanie tych efektów do napędu lotniczego oraz przy budowie bomby neutronowej wzbudzanej laserem (w latach 33- 45).AUSTRIA: Victor Schauberger w latach 1921- 1929 formułuje swoje teorie związane z energią zawartą w wirach wodnych i powietrznych.

1928 Wielka Brytania: udzielenie Thomasowi T.Brownowi patentu nr GB 300,311 na metodę wytwarzania siły lub ruchu z zakresu elektrograwitacji.

1933 NIEMCY:
- wydalenie Otto Sterna do USA (gdzie za swoje prace nad podstawami laserów otrzymał później Nobla w 1943r.)

… Rozpoczęcie prac nad napędem dysków wg koncepcji Walthera Gerlacha

1934 NIEMCY:
- Victor Schauberger spotyka się z Adolfem Hitlerem i przedstawia kompleksowy plan uniezależnienia Rzeszy od dotychczasowych paliw, oraz stworzenia całkowicie nowej generacji pojazdów latających, na bazie własnej koncepcji "lewitacji" diamagnetycznej.

1939 NIEMCY:
- dalekie zaawansowanie prac nad napędem typu "Dzwon"( Die Glocke) wg koncepcji W.Gerlacha

1940 NIEMCY:
- osobista zgoda Hitlera dla V. Schaubergera na skonstruowanie modeli dysków wg jego koncepcji opartej na implozji, a następnie oblot w 1941 roku tzw. Repulsine typ A pierwszego w historii obiektu używającego energii nieskończonego wiru powietrza (antygrawitacji).

1941 NIEMCY:
- spisek naukowców pracujących nad napędem "Dzwon" i zaprzestanie prac nad koncepcją Schaubergera.

1943 NIEMCY:
- oblot dysków tzw. serii Vril, Haunebu używających "twardą" antygrawitację (ze wzgl. na silne promieniowanie jonizacyjne) tzn. opartą na rozszczepianiu soli metali ciężkich: rtęci i uranu

- rozpoczęcie prac budowlanych przy kompleksie "Riese"(Rzeczka)w Górach Sowich, pierwszej fabryki "latających talerzy".

- w obozie koncentracyjnym Dachau w ramach przygotowań do lotówwysokościowych i kosmicznych, do badań zostaje użytych ok. 300 więźniów.

- powstaje pierwszy oddział lotników- kosmonautów do celów pilotażu rakiet międzykontynentalnych A9/10 oraz samolotów wysokiego pułapu (latających talerzy) pod dowództwem Otto Skorzennego.

- pierwsze loty wysokościowe na pułapach ok. 30 km, "skoki" w przestrzeń kosmiczną na pułapy ponad 100km, przeloty dysków nad USA. (podstawa- mat. STASI)

1944 NIEMCY:
- odwołanie V.Schaubergera wraz z synem Waltherem z frontu wschodniego ze wzgl. na:

- postępujący brak paliw w Rzeszy

- trudności w opanowaniu promieniowania w dyskach Vril, Haunebu i rozkaz szybkiego skonstruowania dysków opartych o "miękką" antygrawitację (opartą o rozszczepienie wody lub powietrza na zasadzie samoistnej- implozji materii)

- oblot modelu tzw. Repulsine typ B, zaawansowanej wersji dysku antygrawitacyjnego opartej o wir wodny.

1945 NIEMCY:
- 19 luty, 3 dni po zamknięciu pierścienia okrążenia wokół Wrocławia przez Armię Czerwoną, następuje oblot pełnowymiarowego dysku Schaubergera, z terenu przyległego do obecnych zakładów PZL"Hydral". Osiągnięto pułap 12 km i Vmax =2000 km/h

- 24 luty :Adolf Hitler zaczyna ujawniać istnienie nowej "Wunderwaffe" (Cudownej Broni) mającej ocalić Niemcy.

- marzec: eksplozja większa niż tysiące słońc w rejonie Ohrdurf (Turyngia) (śledztwo STASI w tej sprawie w 1961r.)

- kwiecień: przebazowanie istniejących dysków Vril na Antarktydę na teren ostatniego bastionu faszyzmu- Nowej Szwabii, dokończenie prac nad ich uzbrajaniem w laser.

- sierpień: w ruinach obecnych zakładów "Hydral" d. BMW zostają odnalezione modele dysków, resztki zniszczonego dużego miedzianego obiektu, skrzynie z dokumentacją techniczną a następnie wywiezione do Moskwy .

1947 Antarktyda: pierwsze w historii użycie lasera z pokładu aparatów dyskoidalnych przeciwko flocie wojennej USA,(uszkodzenie USS Brownson) co spowodowało bezwładną ucieczkę tej floty z rejonu Antarktydy.1949 Wielka Brytania: uczeń technikum elektrotechnicznego John Searl odkrywa że odpowiednio ustawione po obwodzie magnesy samoistnie wprawiają się w ruch, tzw. SEG - generator efektu Searla.

1952 USA: TT Brown prezentuje po 30 latach samodzielnych prac naukowo- doswiadczalnych dyski działające w oparciu o elektrograwitację, natychmiastowe utajnienie tych badań na najwyższy poziom, przekraczający o 2 stopnie tajności projekt Manhattan.

1953 USA: rozpoczęcie przez 5 znanych koncernów lotniczych budowy dysku elektrograwitacyjnego o Vmax = 3M w oparciu o koncepcje TT Browna

1955 Wielka Brytania: J. Searl konstruuje z pomocnikiem kilkumetrowe latające dyski w oparciu o samodzielnie odkryty efekt.

1956 USA: znaczne zaawansowanie prac nad dyskiem wg koncepcji TT Browna, udzielenie kilkudziesięciu ściśle tajnych patentów z tym związanych.

1958 USA:zaproszenie V.Schaubergera przez "prywatną firmę"(CIA?) w celu porównania jego koncepcji z koncepcjami TT Browna.

Austria:śmierć V.Schaubergera 5 dni po powrocie z USA

ZSRR: oficer GRU znajduje w prasie amerykańskiej informację o śmierci i odkryciach Schaubergera, przypomina sobie o dokumentacji z jego nazwiskiem oraz modelach znalezionych we Wrocławiu. Prace ewaluacyjne nad nimi trwają 2 lata.

USA: obloty dyskoidalnych samolotów odrzutowych o średnicach 20- 60m jako kontynuacja niemieckiego programu RFZ, osiągnięto Vmax=3M i pułapy ok.100 km, program zarzucony został w 1967r. z uwagi na osiągnięcia w zakresie elektrograwitacji.

1960 ZSRR: zostaje rozpoczęty największy w historii ludzkości program badań naukowych nad antygrawitacją, przewyższający nakładami wszelkie programy badawczo- naukowe z zakresu dziedzin jądrowej i rakietowej, biorą w nim udział setki instytutów i tysiące najlepszych naukowców.

USA: zostaje tu zainicjowany podobny program badawczy, o którym do dzisiaj praktycznie nic nie wiadomo, poza faktem wydania sumy ok. 1000 miliardów (biliona) USD .

17.08.1960:oblot pilotowanego dysku o napędzie elektrograwitacyjnym, po udzieleniu dzień wcześniej patentu nr 2,949,550 TT Brownowi na taki aparat.

1961 NRD: śledztwo STASI w sprawie błysku wiekszego niz 1000 słońc w rejonie Ohrdurf (Turyngia) w marcu 1945r.1965 ZSRR: posiedzenie specjalne Prezydium KPZR (ścisłego kierownictwa partii) na którym delegacja naukowców przedstawia pierwsze osiągnięcia z zakresu prac nad antygrawitacją. Przedstawienie koncepcji zakładającej istnienie jednej siły sprawczej we wszechświecie, napędzającej wszelkie zjawiska zarówno w makro- jak i mikroskali. Ze względu na podważenie obowiązującej wówczas idei materializmu dialektycznego jako przewodniej siły, i zasugerowanie możliwości istnienia Boga, Prezydium KPZR nakazuje maxymalnie utajnić wszelkie badania i na bieżąco informować o ich postępie.

1968 ZSRR: MiG 21bis otrzymuje (jako pierwsze praktyczne zastosowanie badań nad wirami) sprężarkę której zadaniem jest zwiększenie siły nośnej przy krytycznych kątach natarcia, poprzez zdmuch warstwy przyściennej w celu uzyskania laminarnego opływu powietrza.

1977 USA: prawdopodobny rok oblotu dysku antygrawitacyjnego wg koncepcji takiej jak Repulsine B Schaubergera. Najprawdopodobniej w tym samym roku - 2 lata przed śmiercią prof. Gerlach ujawnił nowym sojusznikom sposób na opanowanie plazmy rtęciowej, zastosowany w czasie wojny w konstrukcjach typu „Haunebu” aby nie poszło to w zapomnienie. Program ewaluacyjny trwa 5 lat (również nad związanymi z tym laserami dużej mocy).

1980 ZSRR: rozpoczęcie prac nad dyskiem EKIP (Ekologia i Progress- ekologia i postęp) w zakładach lotniczych w Saratowie, na bazie Repulsine A. Miał to być w założeniach samolot rozpoznawczy o nieograniczonym zasięgu, wykorzystujący energię wiru powietrza do wytworzenia nadmuchu powietrza (efektu Coandy) na kadłub jako napędu (prostsza wersja dysku oblatanego we Wrocławiu ze względu na mniej skomplikowaną turbinę).

1983 USA: rozpoczęcie programu SDI "Gwiezdnych Wojen" jako przykrywki do dalszego rozwoju badań nad antygrawitacją (na podstawie udzielonych przez Gerlacha tajemnic)min. dokończenie konstrukcji nowych typów samolotów o napędzie antygrawitacyjnym. Laboratorium Lawrence Livermore otrzymuje fundusze na budowę nowego cyklotronu w celu wytworzenia nowych superciężkich pierwiastków, m.in. 115(Unu Unu Pentium).

1988 USA: prawdopodobny oblot prototypu samolotu SR75, wykorzystującego energię wirującej plazmy rtęciowej do napędu (podobnie jak w pierwotnej koncepcji Gerlacha).

1990 USA: oblot bombowca B2 używającego do dalekich przelotów jako napędu elektrograwitacji, wprowadzenie SR75 do służby?

1993 ROSJA: zaprzestanie prac nad EKIP z braku funduszów (ok.15 mld rubli=2,6 mld USD) na zainstalowanie wirówki antygrawitacyjnej. Zostają zainstalowane w korpusie tradycyjne silniki odrzutowe i oblot w oparciu o tradycyjne paliwo lotnicze.

2002 ROSJA: były głównodowodzący obroną przeciwlotniczą Rosji Anatol Kornukow (ten sam który wydał rozkaz zestrzelenia KAL 007) w wywiadzie dla dziennika "Prawda" przyznaje o licznych przelotach OD WIELU LAT samolotów zwiadowczych USAF osiągających prędkości ponad 10M ponad obszarem powietrznym Rosji operujących na pułapach ponad 100km.2004 USA, ROSJA: zostaje ogłoszone wytworzenie pierwiastka 115 (Unu Unu Pentium) dysponującego energią własną miliony razy większą od uranu.

- Prezydent Bush ogłasza program lotu na Marsa za pomocą "zupełnie nowego typu statkami kosmicznymi" a także zapowiada jeszcze dalsze załogowe loty kosmiczne. Lotnictwo strategiczne USA otrzymuje podziękowanie za doprowadzenie wieloletnich prac do obecnej fazy, zapowiedź demonstracji prototypu w 2008r., pierwszy oblot planowany na 2014r.

Moje ogólne stwierdzenia

Dlaczego właśnie Wrocław był kolebką nowych technologii? Gdyż miał dogodne położenie, z dala od fortów, bogactwa naturalne, przemysł i kadrę naukowców (vide Otto Stern)

W każdym bądź razie dlaczego Wrocław został wybrany na budowę dysku Schaubergera?

Ponieważ:

1. Już w pobliżu były prowadzone badania przez Gerlacha.

2. Kompleks Riese najprawdopodobniej miał być przeznaczony do produkcji dysków wg pierwotnej koncepcji Gerlacha, więc łatwo byłoby ją przestawić na podobne wg innej koncepcji.

3. Najważniejsze: ponieważ w celu zapewnienia najlepszej wymiany ciepła dyski VS były w całości z miedzi, to gdzie są kopalnie i huty miedzi. Tak jest :Legnica i Głogów, a PZL-Hydral jest przy linii kolejowej z tego kierunku. A trzeba przyjąć że 1 duży obiekt o śr. 20m musiał potrzebować ok 50-70 ton blachy miedzianej do wykonania, a więc dużo.

4. Łatwo zauważyć na modelach z 1944/45 ślady kul karabinowych które powstały na miedzianej blasze z której były wykonane.

Jak wyglądał duży 20m dysk niewiadomo (narazie) ale chyba był powiększoną wersja tego modelu. To już kwestia 5-10 lat kiedy zostanie to ostatecznie ujawnione wg mnie.

Eksperyment ten stanowił podstawę dla kilku technologii niezrozumiałych przez aliantów aż do 1977r kiedy Gerlach ujawnił swoje osiągnięcia.Dalsze refleksje

Oczywiście szkice von Braun robił po Wojnie już w Forcie Bliss, a nie Wade. O ile cały czas po wojnie mówiono że były to tylko niesprecyzowane plany, to jednak w latach 1933-1943 Rzesza wydała na ten projekt w przeliczaniu na EUR 15.000.000.000 (słownie: piętnaście miliardów EUR)

Powstał poligon i ośrodek doświadczalny w Dolnej Saksonii o którym do dziś nic nie wiadomo. Jednak kopie dokumentacji samolotu znaleziono dopiero późną jesienią 1945r. w Peneemunde.

To już ok. 2 lata jak amerykanie ujawnili te szkice dalszych projektów rakiet von Brauna, których oryginalna dokumentacja wpadła w ręce Rosjan.

Inaczej niż w przypadku samolotu Sangera którego dokumentacje znaleźli Amerykanie w Trauen a do których kopi dopiero jesienią 45 dokopali się Rosjanie w Peneemunde.

Aktualnie na stronach NPO Molnia można znaleźć prawie pełną dokumentację licznych projektów radzieckich i amerykańskich które powstawały na bazie obliczeń Sangera już od lat 50-tych.

Myślę że to faktycznie już ostatnie lata a może nawet miesiące eksploatacji SS gdyż USA dysponują od wielu lat bardziej zaawansowanymi technologiami napędu statków latających.

Technologie te przejęte po hitlerowskich Niemczech, niezrozumiałe przez fizyków atomowych zarówno ZSRR jak i USA przez wiele lat po wojnie, w końcu doprowadziły do 3 spirali, najbardziej tajnej, wyścigu zbrojeń która kosztowała więcej niż badania nad technologiami rakietowo-jądrowymi.

To właśnie ta 3 faza wyścigu naukowo-technologicznego a nie Solidarność doprowadziła do upadku ZSRR gdyż ten nie był w stanie wyasygnować już środków na dokończenie projektów datujących się z lat Wojny.

Dodatkowo USA dostały ok. 1977r. dodatkowy impuls wiedzy od prof. Waltchera Gerlacha który zdradził sekret swojego napędu rtęciowo-antygrawitacyjnego nowym sojusznikom aby nie poszło to w zapomnienie.

A przecież skoro główne centrum było we Wrocławiu i Dolnym Śląsku najprawdopodobniej w ręce misji ministerstwa lotnictwa Anglii musiały wpaść na terenach zachodnich Niemiec jakieś kopie dokumentacji technicznej o czym później zapewne po barach sobie lotnicy rozmawiali.

Podobnie było zresztą z V2 których kompletne dokumentacje znajdywane u dostawców różnych podzespołów na terenie całej Europy.

Najprawdopodobniej sam Schauberger nie widział nawet już gotowych pełnowymiarowych dysków, gdyż był potrzebny tylko do skonstruowania i zaprezentowania prototypu turbiny wodnej, a dalsze prace pod nadzorem spec jednostki SS prowadzili już inni.

Stąd zapewne liczne pomyłki krążące po internecie a dotyczące zarówno dat, miejsc (najczęściej mówi się o Pradze) jak i ludzi tworzących dyski (Belluzzo-Bellonzo, Miethe, Schriever i inni). Np. senatore Giuseppe Belluzzo z politechniki w Mediolanie, powojenny senator, specjalista od turbin napewno zaprojektował płat-turbine wodną dysków wrocławskich, jestem o tym przekonany.

Fascynujące jest natomiast to, że w ciągu zaledwie 1 roku w czasie Wojny udało się nie tylko zbudować prototyp dysku wodnego ale również oblatać pełnowymiarowy obiekt, a taka potęga jak ZSRR/Rosja potrzebowała aż 20 lat żeby wogóle zrozumieć i opisać w sposób naukowy te zjawiska, a prostszego obiektu opartego o efekt wiru powietrznego-tornada nie udało się wogóle doprowadzić do końca, mimo prostszej nie wymagającej skomplikowanego frezowania budowy takiej turbiny.

Inna sprawa że koncepcji wcześniejszych o ok.1,5 roku dysków Gerlacha powstałych w oparciu o spin uzyskiwany z metali ciężkich nie rozumiano nigdzie, najprawdopodobniej dopiero przed śmiercią to ujawnił aby nie poszła ta technologia w zapomnienie.

Również koncepcja efektu Searla (SEG) jest fascynująca! Mogę tylko dodać że 2-3 lata temu emerytowany kapitan US Navy ujawnił że w latach 1954-1962 na zlecenie rządu kierował pracami nad zbudowaniem symulatora lotu dyskiem antygrawitacyjnym.

Najprawdopodobniej chodziło o pierwszą generacje dysków elektrograwitacyjnych. Co prawda ubrał dodatkowo tę wypowiedź jakoby tajniki posiadł od zielonych, ale zapewne po to aby nie mieć problemów.

Antygrawitacja to nie jest jakaś wielka filozofia, chodzi tylko o synchronizacje częstotliwości własnej materii, tzn. energii z której jest zbudowany dany pierwiastek lub substancja w celu samoczynnego jej uzyskania. Dlatego w Rosji nazywa się to zapewne technologią oscylacyjną.

Na informacjach Rosyjskich można już teraz polegać, bo żeby dojść do takiego zestawienia historii wydarzeń robiłem porównania w trzech źródłach językowych: angielskim, niemieckim, rosyjskim i trochę włoskim. To nie było tak, że coś sobie wymyśliłem tylko ciężka śledcza robota przez 2 lata i dużo szczęścia i intuicji a także podpowiedz znajomego żeby szukać w ...Rosji właśnie i tam dopiero znalazłem potwierdzenie o badaniach Schaubergera, zdjęcia już oficjalnie publikowane przez Akademika Sorokoduma a później kontakt z zakładem lotniczymi w Saratowie www.ekip-aviation-concern.com

Choć w swojej historii powstania EKIP oficjalnie o wszystkim nie piszą to jednak na podstawie prywatnych wypowiedzi naukowców i innych źródeł (gdyż już w połowie lat 90-tych Rosjanie próbowali sprzedać Airbusowi technologię EKIP a więc lotu w oparciu o efekt Coandy- jednak bez wzmiankowania o Schaubergerze).Teraz podobno chińczycy są tym projektem żywnie zainteresowani. Dziwne tylko że w takiej sytuacji ogólnoświatowej Rosja nadal wstrzymuje się z uruchomieniem tych osiągnięć gdyż uzyskałaby od razu skok do przodu,

ale chyba chodzi tu też:

1. brak środków

2. zyski z ropy póki co są tam znaczne.

A w USA ostatecznym potwierdzeniem moich poszukiwań stały się dokumenty z posiedzenia spec komisji Senatu do spraw Energii (a tam kłamać się nie opłaca jak na naszych komisjach Rywina i innych). Płk. Bearden (wg mnie kluczowa postać w amerykańskim programie antygrawitacyjnym, prawdopodobnie jego kierownik, podobnie jak Grooves w czasie programu Manhattan).

Również wiele patentów z tej dziedziny opiewa właśnie na T.Beardena. O ile sama wiedze na temat osiągnięć Schaubergera już w drugiej połowie lat 70-tych rozpowszechnił na Zachodzie po 20 letniej przerwie szwedzki ekolog Olof Alexanderson, to zastanawiające jest jednak, że nikt nie podnosi innych aspektów związanych logicznie i będących podstawą też Schaubergera,

a mianowicie:

1. skoro woda posiada tak ogromna pojemność pamięci fal energetycznych to czy już na tej bazie nie skonstruowano pamięci i komputerów działających super szybko a wykorzystujących :tylko kroplę wody!

2. skoro materia jako taka nie istnieje a jest tylko specyficznym stanem energii o określonej fali, to przecież wszelkie szczątkowe falowanie - promieniowanie związane ze stanami materii w teraźniejszości ciągle nadal istnieje, jako to co my teraz nazywamy przeszłością, a więc napewno bez problemu (choć w samym czasie materialnie nie można się przenieść) można zbudować odbiorniki do odczytania stanów przeszłych materii i podglądać (jak w TV) historię.

Z tych ogólnych filozofii wynika dla mnie jasno że takie sprawy jak leczenie bioprądami, reiki, sprawy religijno-duchowe faktycznie muszą mieć konkretne uzasadnienie i najprawdopodobniej osiągnięto to już 40 lat temu, ale z różnych względów tę wiedzę się nie upublicznia.

Tym bardziej jak czytałem z wypowiedzi rosyjskich, faktycznie w połowie lat 60-tych (gdy I sekr. był już Breżniew) przedstawiono ścisłemu kierownictwu KPZR te tezy, ale właśnie ze wzgl. na niezgodność z doktryną marksistowsko-leninowska nakazano wszystko super utajnić, a przez to zapewne prace uległy spowolnieniu.

Wg mnie w USA prace teoretyczne (poza 2 letnim okresem ewaluacyjnym jak w ZSRR a więc latami 1958-1960) trwały w latach 1960-1969 i w tym okresie rozgryziono w pełni wszystko to co stało za koncepcjami Schaubergera i stało się to podstawą zupełnie nowych nauk- m.in. fizyki, które od tego czasu jako nowa czarna magia są rozwijane dalej w tajemnicy.

Natomiast biorąc ogólne tempo prac technologicznych w USA przy takich „grandiosnych” projektach to można spokojnie przyjąć że w ciągu 7-9 lat spokojnie sobie poradzono ze skopiowaniem dysków na tej bazie, a więc już za czasów Cartera musiały zostać oblatane.

Na szczęście dla USA w tym samym okresie Gerlach w końcu wyjawił najpewniej ok. 1977-78r. (gdyż zmarł 1979) swoje pomysły na wykorzystanie spinu elektronu do napędu jak i zasady uzyskania laserów wielkiej mocy, co po paru latach analiz doprowadziło do podpisania w marcu 1983 dyrektywy SDI-tzw. Gwiezdnych Wojen.

Najprawdopodobniej tajemnice związane z tymi projektami były już lepiej strzeżone przez USA niż sekrety bomby atomowej i Rosjanie poza ogólną wiedzą, że coś się dzieje niewiele zyskali, a jedynie w czym nawiązali konkurencyjną walkę to wytworzenie pierwiastka 115 zarówno przez Lawrence Livermore Labs i Instytut w Dubnej, co zresztą ogłoszono niemal równocześnie w lutym/marcu 2004.

Jednak technologicznie najpewniej nie są w stanie tego i tak wykorzystać, gdyż uparcie trzymają się ciągle starego i np. niedawno zaproponowali USA wspólny lot na Marsa przedstawiając projekt użycia nowej, większej niż Energia rakiety (choć i Energia w konfiguracji z 8 boosterami mogła wynosić do 230 ton na orbitę 200km).

Z tego co wiem to amerykanie w ogóle nie zainteresowali się sprawą, gdyż już mają coś innego w zanadrzu, ale o tym dowiemy się dopiero wstępnie za 3 lata, kiedy USAF (a więc nie NASA) mają przedstawić prototyp statku międzyplanetarnego funkcjonującego na nowych zasadach, za co zresztą w przemowie uruchamiającej projekt MARS, Busch podziękował za doprowadzenie trwających już wiele lat prac do fazy obecnej, właśnie Lotnictwu Strategicznemu.Im więcej ludzi przejrzy na oczy jak są oszukiwani tym lepiej (szkoda, że tylko w tym względzie).

Odnośnie dokumentów z lat 50-tych dot. prac nad elektrograwitacją to są napewno prawdziwe, gdyż co prawda sam powątpiewałem w ich autentyczność, ale po przesłaniu ok. rok temu komitetowi wyborczemu J.Kerrego dep. energii (Kerry był żywotnie zainteresowany ujawnieniem tych badań w przeciwieństwie do Busha) po 1 dniu otrzymałem podziękowanie i zaproszenie do dalszej współpracy!


Zdjęcie dotyczy dysku Schaubergera Bellonzo

Jak wynika z materiałów rosyjskich dysk został oblatany we Wrocławiu w połowie lutego 1945r. miał w rzeczywistości średnicę 68 metrów, a nie jak początkowo sądziłem 20m.
Jego latający bezzałogowy model który powstał wcześniej miał średnicę 34m a więc był w skali 1/2.
Jak wynika jasno że szkicu, potwierdza się też sposób sterowania tym olbrzymim w końcu obiektem, a to mianowicie za pomocą dodatkowych 8 turbin zmieniających lokalnie opływ powietrza na płacie, który powstaje w wyniku efektu Coandy wytwarzany przez centralną turbinę implozyjno-wodną (antygrawitacyjną) .
Nie będzie więc problemu z określeniem mocy tego aparatu. Skoro dyski-modele o śr.80cm wytwarzały ciąg ok.300T (moc w przybliżeniu 20 mln KM) to łączny ciąg pełnowymiarowego dysku biorąc pod uwagę osiągniętą Vmax=2000 kmh musiał spokojnie dochodzić do 10 tysięcy T (ok. 600mln KM), a więc 3x więcej niż siła ciągu rakiet Saturn V, Energia, Space Shuttle (a raczej wszystkich nich razem wziętych).
Generalnie sądzę można porównać zasadę lotu tej maszyny do sterowca, tylko że zamiast zbiornika helu/wodoru które nadają wyporność w powietrzu, tutaj nośność zapewnia główna turbina, sterowanie podobnie jak w sterowcu odbywa się za pomocą dodatkowych wirników, tutaj na krawędzi spływu, które popychają obiekt w określonym kierunku.
Ze względu na olbrzymia nadwyżkę mocy (co jak wynika z dokumentacji samolotu rosyjskiego EKIP jest niezbędnym warunkiem do zaistnienia efektu Coandy) stąd też możliwe błyskawiczne zmiany kierunku lotu pod kątem 45 stopni, charakterystyczne dla tzw. UFO.
W innych projektach, opartych na wirach rtęciowych-jak u Gerlacha czy samolotach USAF na nich bazujących, kąt kierunku wynosi 120 st. ze wzgl. na tylko 3 grawitatory pomocnicze.

Samolot SR 75 z 1990r
(Na zdjęciu - samolot SR 75 z 1990r. , widoczny centralny grawitator +3 zewnętrzne w wierzchołkach delty)
SR75 w przeciwieństwie do oryginalnej koncepcji dysków Gerlacha faktycznie jest latającym trójkątem, najprawdopodobniej po to aby łatwiej zamaskować w przypadku dostrzeżenia, faktyczne pochodzenie źródła jego napędu, przez zbliżenie do wyglądu klasycznego deltopłata.
Należy dalej przypuszczać, że do celów lotów kosmicznych na niskie orbity do 200km w USA w połowie lat 90-tych oblatano klasyczne dyski rtęciowo-uranowe do tych celów, jednak ze względu na przeznaczenie i charakterystykę lotu, tzn. konieczność tylko szybkiego wejścia na określoną z góry orbitę, (brak konieczności manewrowania) zastąpiono napewno wszystkie 4 grawitatory w postaci jednego, centralnie obiegającego kabinę pilotów pierścieniem, bądź po zewnętrznej, cały pojazd kosmiczny tego typu. Do zejścia/zmiany orbity wystarcza tylko wtedy zmiana impulsu w centralnym rdzeniu.
Najprawdopodobniej tego typu pojazdy poleciały po raz 1 za prezydentury Clintona ok. 1995r.
Tak więc jasno wynika, że w swojej pierwotnej koncepcji dysk Schaubergera-Bellonzo nie miał możliwości lotu pozaatmosferycznego, a był samolotem o niekonwencjonalnym napędzie.


Autor: Dariusz Nowak
Źródło: www.grawiatacja.org

 • 0

#2

vcore
 • Postów: 833
 • Tematów: 26
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy Art. Bylo na discovery wlasnie o talerzach rozkrecanych do niewyobrazalnych predkosci za pomocą lasera (niepamietam dokladnie zasady dzialania) :drink:
 • 0

#3

zak
 • Postów: 1198
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe... tylko czy wogole USA bedzie chcialo to pokazac swiatu? nie, bo narazie jest ropa = jest kasa
jak ropa sie skonczy to pokaza ludziom ten naped i znow bedzie kasa :-|
 • 0

#4

AlienGrey

  I know

 • Postów: 639
 • Tematów: 78
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tekst niezwykle ciekawy ;)
Przeczytałem go jednym ciągiem :D :D :D
 • 0#5

bonifacy_krak
 • Postów: 232
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ba nie mogę się doczekać 2008r. kiedy będzie zaprezentowany ten "nowy typ pojazdu" :crazy: :crazy: :crazy:
 • 0

#6

Radek
 • Postów: 3
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tu raczej nie chodzi o kase dla ameryki przynajmniej narazie, ponieważ jak dodychcasz to Amerykanie wyłacznie importuja rope, a swoje złoża pozostawwiaja nma "czarna godzine". Czyli jeżeli jest taka technologia to z tego beda trzepac mamone,a wczesniej z pozostawionych zło ropy naftowej:)
 • 0

#7

NoMeansNo
 • Postów: 1534
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niewyobrażalne brednie. :o
 • -1

#8

zak
 • Postów: 1198
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niewyobrażalne brednie.

nie ma to jak bycie pseudo sceptykiem, prawda?
moze powiedz dlaczego tak myslisz?
 • 0

#9

iniside
 • Postów: 541
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cala ta anty-grawitacja ma jedna zasadnicza wade... Odzialywaniw grawitacyjne a naszym wszechswiecie naleza do najslabszych. Do wytworzenia duze ilosci any-grawitacji (anty-grawitonow ?)m potrzeba by ogromnych ilosci energii, a przy takich ilosciach nergii, mozna opracowac znacznie efektywniejszy naped WARP, wormhole, albo hiperprzestrzenny (;

Dla mnie anty-grawitacja to wytworzenie, zjawiska przeciwnego do grawitacji, dlatego myslec ze zjawiska tu opisywane sa zdecydowanie blednie nazwane :D

1. skoro woda posiada tak ogromna pojemność pamięci fal energetycznych to czy już na tej bazie nie skonstruowano pamięci i komputerów działających super szybko a wykorzystujących :tylko kroplę wody!

Bo komputery kwantowe sa w stanie pracowac z szybkoscia jaka trudno sobie wyobrazic (;

2. skoro materia jako taka nie istnieje a jest tylko specyficznym stanem energii o określonej fali, to przecież wszelkie szczątkowe falowanie - promieniowanie związane ze stanami materii w teraźniejszości ciągle nadal istnieje, jako to co my teraz nazywamy przeszłością, a więc napewno bez problemu (choć w samym czasie materialnie nie można się przenieść) można zbudować odbiorniki do odczytania stanów przeszłych materii i podglądać (jak w TV) historię.

Pojecie materia i energia jest czysto abstrakcyjne. Nam ciezko to sobie wyobrazic ale tak naprawde te pojecia nie istnieja. Na poziomie elementarnym nie ma czegos takiego. Jesli wierzyc M-Teorii wszystko jest drgajaca struna, zaleznie od tego jaka czestotliwosc drgan jej nadamy taka powstanie czastka elementarna.
Dlaczego nie da sie odgadnac przyszlych stanow ? Bo lamalo by to zasade nieokreslonosci Heisenberga. Tak naprawde nie mozna zlokalizowac polozenia elektronu. Znajduje sie on w oboku prawdopoebienstwa krazac wokol jadra atomowego i moze byc wszedzie. W kazdy miejscu jednoczesnie. Stad mozna obliczyc, tylko przyblizone ale skonczone prawdopdobienstwo stanu atomu. Dlatego nie da sie przewidziec przyszlosc. (przynajmniej nie moga tego istoty i niskim zaawansowaniu ewolucyjnym. jak np. ludzie), poniewaz zeby to zrobic trzeba bylo znac stan kwantowy kazdego atomu we wszechswiecie, jesli bysmy znali stan poczatkowy moglibysmy przewidziec kolejne. I wbrew pozora to juz by nie lamalo zasady nieoznaczonosci Heisenberga. Z tego samego powodu nie mozna tez zajzec do przeszlosci. Informacja kwantowa poprostu przepadla. Jak rownierz informacja o sposobie drgania strun. Musielibysmy sie nauczyc manipulowac materia na poziomie elementarnym, o by dalo wrecz nie samowite mozliwosci. Wierze ze jakas zaawansowana cywilizacja potrafi to robic bez problemu (;

Wg. mnie te wszystkie teoria o anty-grawitacji to kit niesamowity i szukanie dziury w calym. Naprawde, to jest wywazanie otwartyh drzwi, mozna sie zatrzymac zanim sie przywali w sciane albo biec dalej (;.

Powiem, ze kiedys wydawalo mi sie to ciekawe. Ale po zapoznaniu sie z dizyka teoretyczna na poziomie wiekszym na artykuly na wiki i gazeta.pl, zauwazylem ze aktualnie daje one wrecz nieograniczone mozliwosci wynalazkow. Problemem jest tu tylko ograniczajaca technologia.. Anty-grawitacja juz wspomnialem, wiazala by sie z wytworzeniem anty-grawitonw, sily przeciwnej do grawitacji, ktora jest z kolei najslabszym oddzialywaniem w naszym wszechswiecie. Pytanie ? Skoro potrzeba duzej ilosci energii aby wytowrzyc odpowiednie ilosci anty-grawitacji to po co sie w to bawic.. Czyste marnostractwo..
 • 0

#10

above
 • Postów: 509
 • Tematów: 46
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak ktos mysli ze antygrawitacyjych napedfow nie ma to niech sie powiesi, tyle o tym bylo na p[rzroznych konferencjach ze huh mam znajomgego nie moge co i jak i wiem ze antygrawitacjae pojazdy od conajmnije 20 lat .... sa pod opieka :D mocarstwa ; )

a skad na to wpadli to inna bajka
 • 0

#11

iniside
 • Postów: 541
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie uwierze, w anty-grawitacje, dopóki sie czymś takim nie przelece.
Chyba, ze zjawisko ktore zachodzi w tym urzadzeniach jest mylnie nazywane anty-grawitacją w tedy ok.
Dlaczego nie wierze:
a) grawitacja to najslabasza sila oddzialywania w kosmosie, do wytworzenia jej duzych ilosci potrzeba albo duzych obiektow albo duzych ilosci energii
b) z anty-grawitacja jest jeszcze gorzej, bo nie dosc ze trzeba by uzych ilosci energii (dla malego pojazdu), to jeszcze musialaby to byc ujemna energia, ktora bylaby w stanie wytworzyc sile przeciwna do grawitacji (;
c) anty-grawitacja to czyste Sci-fi. Moga zachodzic zjawiska termo-dynamiczne, ale anty-grawitacja dajcie spokoj :P
 • 0

#12

above
 • Postów: 509
 • Tematów: 46
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.geocities.com/ResearchTriangle/.../8863/main.html"]http://www.geocities.com/ResearchTriangle/.../8863/main.html[/url]

[url="http://www.hutchisoneffect.ca/"]http://www.hutchisoneffect.ca/[/url]

efekt Hutchisone'a

=======
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
 • 0

#13

iniside
 • Postów: 541
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra. A jak to bedzie działać w kosmosie ? A czy, wiesz ze zeby wytworzyc pole anty-grawitacyjne, zdolne do przecistawienia sie ziemskiemu, trzeba by na oko energi jaką wytwarza ziemia ? (w sensie rozmiarowo), moze troche jasniej to okolo 1/80 energi słońca. I to nie przez chwile tylko cały czas. Cała ta anty-grawitacja jest ostro przereklamowana. Zgodze się co do zjawisk termo-dynamicznych, które mogą zachodzić i spowodować lewitacje, ale nazywanie tego anty-grawitacją to gruba przesada..

SR-75 Blackbird i anty-grawitacja ? Ktoś tu chyba taniej sensacji szuka, bo to samolot z 76 roku, właściwie już dawno nie jest jakimś super-tajnym projektem, bo nie ma takiej potrzeby...
 • 0

#14

mindmax
 • Postów: 592
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Iniside na jakiej podstawie ograniczasz działanie grawitacji jedynie do sił przyciągania?
Czy obecna wiedza na ten temat wyklucza ew. wszystkie inne aspekty jej działania?
Czyżby nauka twierdziła,że tego,czego obecnie nie jesteśmy w stanie zmierzyć,zważyć lub zaobserwować napewno nie istnieje?
 • 0

#15

iniside
 • Postów: 541
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Iniside na jakiej podstawie ograniczasz działanie grawitacji jedynie do sił przyciągania?
Czy obecna wiedza na ten temat wyklucza ew. wszystkie inne aspekty jej działania?
Czyżby nauka twierdziła,że tego,czego obecnie nie jesteśmy w stanie zmierzyć,zważyć lub zaobserwować napewno nie istnieje?

Nie wykluczam. Stiwerdzam, ze ilosc energi potrzebna do wytowrzenia pola-antygrawitacyjnego byłaby ogromna.
Wkoncu to anty-grawitacja powoduje rozszrzanie sie wszechświata.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u