Skocz do zawartości


Samoloty Strefy 51.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

i odnaleźć na niej jakiś "tajny ośrodek o znaczeniu strategicznym", bo tak są takie miejsca nazywane na legendze.

No to rzeczywiście super tajny ośrodek jesli jest zaznaczony na mapie :rotfl:

Zaznaczony jest na mapach wojskowych oznaczonych znaczkiem "Top Secret", czyli takich, do których dostęp ma tylko kilkunastu/kilkudziesięciu wybrańców - wysokich rangą wojskowych.

Moja koleżanka pisząc pracę magisterską miała przypadkowo styczność z taką mapą i od niej pochodzą te rewelacje ;) .
  • 0

#62

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Prawdopodobnie zdjęcie z wnętrza arey 51 :)
  • 0

#63

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie zdjęcie z wnętrza arey 51 :)


F-22 Raptor Lightning II (edycja może inna ;) ) ... piękna maszyna ... technologia Stealth w akcji :)
  • 0



#64

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]F-22 Raptor Lightning II (edycja może inna ;) ) ... piękna maszyna ... technologia Stealth w akcji :)


tez jestem fanem tego samolotu jak oczywiście wiele innych mi się też podoba tylko najlepsze jest to że być może ta fotka została zrobiona we wnętrzu bazy :D :D AREA 51
  • 0

#65

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tez jestem fanem tego samolotu jak oczywiście wiele innych mi się też podoba tylko najlepsze jest że być może ta fotka została zrobiona we wnętrzy bazy :D :D AREA 51


Czy w Area 51 ... hmm ... można tylko gdybać ... pewnie dzięki występującemu otoczeniu, ale jednoznacznie ciężko jest stwierdzić czy to Area 51 ... podobne i tyle ;)

A samolocik kapitalny ... za jakiś czas coś takiego będzie latać bez pilota ... wyobraź sobie co to będzie ... kierowana komputerowo eskadra takich maszynek ...
  • 0



#66

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]
Czy w Area 51 ... hmm ... można tylko gdybać ... pewnie dzięki występującemu otoczeniu, ale jednoznacznie ciężko jest stwierdzić czy to Area 51 ... podobne i tyle ;)


Być może jest to lotnisko w Las Vegas ale nie wiadomo dokładnie :)

A samolocik kapitalny ... za jakiś czas coś takiego będzie latać bez pilota ... wyobraź sobie co to będzie ... kierowana komputerowo eskadra takich maszynek ...


Ciekawie się to zapowiada. Kiedyś nawet słyszałem o tym w TV :D ale według mnie samolot bez Pilota to nie samolot :mrgreen: no oczywiście taki samolot bez pilota będzie mógł robić takie rewolucje których człowiek nie mógłby wytrzymać !!! ale mam nadzieje że samoloty myśliwskie skonstruowane z myśla o pilotach będą dalej też wymyslane(oczywiście w przyszłości)
  • 0

#67

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Albo coś a la F-22 Raptor Lightning II ze sztuczną inteligencją ...

Dobre co ?

Strach się bać ... ale pewnie tak się maluje przyszłość.
  • 0



#68

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie ale zarazem głupio. Fajnie daltego że technologia idzie do przodu głupio to że pilotów nie będzie !!!!!!!! :)
  • 0

#69

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio na youtube pojawil sie dosc fajny filmik

Pod koniec filmu jest obraz z kamery wideo przypadkowgo czlowieka pokazujacy prawdopodobnie samolot Aurora. Nie jestem pewein co do jego autentycznosci.
  • 0

#70

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik świetny co do tego nagrania aurory to nie mam pewności czy jest to prawdziwa Aurora czy nie ale jedno z ciekawszych rzeczy w tym filmie to jest ta zmianka w budrzecie Stanów Zjednaczonych gdzie jest słowo Aurora, sonic boooom (4machy) i te smugi kondensacyjne :D .
aaa i jeszcze jedno jesli dobrze usłyszałem to SR-71 został wycofany ze służby w 1990 roku to czego oni teraz muszą używać ?!?!?! :hmm: :mrgreen:
  • 0

#71

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia tylko prędkość Aurory, z tego co o niej słyszłame miala być ponad 2krotnie szybsza a prędkości 3 machów i niewiele więcej uzyskiwaly samoloty sprzed 10 lat.
  • 0

#72

Combine Soldier.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaa i jeszcze jedno jesli dobrze usłyszałem to SR-71 został wycofany ze służby w 1990 roku to czego oni teraz muszą używać ?!?!?! :hmm: :mrgreen:

Został wycofany w 1998 roku, słyszałem że głównie z powodów finansowych - diabelnie drogi był w utrzymaniu, pozatym teraz USA nie potrzebuje już takiego samolotu zwiadowczego. Szkoda, bo Blackbird był ładną maszyną, ale czasy się zmieniają :(

Gdzieś czytałem, że w Strefie 51 są również testowane ex-mołdawskie Migi-29 :) Amerykanie podobno je rozłożyli na części pierwsze i teraz ten doskonały myśliwiec sowiecki nie ma już przed nimi tajemnic :(

Co do F-22 - fakt, cudownie wyglądający ptaszek :) Prawdopodobnie Polska po 2020 zakupi JSF F-35, w celu załatania dziury po naszych Su-22(zostaną wycofane około 2010-2015) i Mig-29(wycofane około 2015) :D Mam taką nadzieję.
  • 0

#73 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

powiedzcie mi co badaczy zjawisk paranormalnych obchodzą te samoloty co o nich piszecie ? to chyba normalne że jak jakieś państwo pracuje nad czymś to robi to w ukryciu żeby nikt nie podkradł pomysłu itd. a Aurora jak zostanie zrobiona tak że będzie można ja zastosować to napewno zostanie ujawniona no bo co innego można zrobić ? przeciez nie buduje się super nowoczesnych samolotów żeby stały w hangarach.

Jakbyście pokazali zdjęcia UFO które tam mają to byłoby coś ciekawego ale to że mają X-33 którego istnienia nikt nie ukrywa jest mało ekscytujące, przynajmniej jak dla mnie.

co mnie obchodza samoloty z normalnymi napędami odrzutowymi...
  • 0

#74

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
(...)


Filmik został usunięty przez użytkownika :
  • 0



#75 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)
(...)


Filmik został usunięty przez użytkownika :


i to wymagało napsiania nowego posta ? pzreceż kto kliknie w link to zobaczy...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych