Skocz do zawartości


Samoloty Strefy 51.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#16

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Zaczne od początku
1. Nie jaram
2. Skumać - Czyli chodzi mi nawiązać kontakt w stylu lądowanie spotkanie się z ludźmi... a nie czajenie* się po nocy.... no chyba że naprawde chodzi im o zbadanie nas i Atak :evil:



*Czajenie - ukrywanie się, maskowanie
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaczne od początku
1. Nie jaram
2. Skumać - Czyli chodzi mi nawiązać kontakt w stylu lądowanie spotkanie się z ludźmi... a nie czajenie* się po nocy.... no chyba że naprawde chodzi im o zbadanie nas i Atak :evil:



*Czajenie - ukrywanie się, maskowanie


Ja wiem co znaczą te wyrazy , ale to troche dziwne zwroty na tego typu zjawiska nie sądzisz ?

Jeszcze można by było do tego "skumali" może dodać na koniec "JOŁ" co ?
  • 0



#18

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

jeśli uważasz to za stosowne to moge specialnie dla ciebie to dopisać :D i dlatego używam takich zwrotów bo jestem luźnym człowiekiem i zawsze staram się wszystko upraszczać :D a jeśli nei rozumiesz niektórych zwrotów to moge specialnie dla ciebie słowniczek dodawać :D
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ... ja tylko mówie abys pisał konkretne rzeczy na zawartości jakie tu przeczytasz ..... bo komentarze typu "Oni przeciez gdyby sie skumali....." itd. są troche dziwne (moim zdaniem) ...

Do rzeczy ....
  • 0



#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mnie najbardziej podoba sie black manta :)


fajne masz Cinex paski pod pisownia :)
  • 0

#21

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Samoloty są naprawde niezłe.Widać że Ameryka idzie do przodu.A X-33 i inne X mają słurzyć do ratowania ludzi ze stacji kosmicznych.
  • 0

#22

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No samolotki super
Ale najlepszy jest SR-71 chociaż że stary oraz AURORA (tylko nie wiadomo czy istnieje)
Jeśli się nie myle to SR-71 mój ojciec śledził jak był w wojsku i opowiadał mi jaką one miały zawrtną szybkość itp. Temu komu udało sie ich namierzyć dostawal tydzień przepustki he
A teraz coś ode mnie SR-71 został zbudowany w czasach kiedy nie było komputerów i kalkulatorów(mogę się mylić) to pomyślcie z dzisiejszymi technologiami co musza posiadać
  • 0

#23

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
EARTH MADE SAUCERS -- In April, 1984, Lt. General George Bone, Vice Commander of the U.S. Air Force Systems Command was killed while test flying a secret aircraft over the Groom Lake area, a top secret facility located about 100 miles north of Las Vegas, Nevada. This facility is designated 'Area 51.' The Systems Command reputedly uses this facility to test-fly spy planes, such as the SR-71 Blackbird (now obsolete) or its successor, the Aurora. In the early 1980s a radio technician working at Area 51 reported seeing a saucer on the ground. It was some 20 or 30 feet in diameter, he said, and when it flew, it moved silently through the air.

Alien IMPLANTS -- "In 1980 when I lived in Glendale, Arizona, I received a call from my friend Walter Baumgartner, who published a magazine of limited circulation called ENERGY UNLIMITED. Walter was a natural technologist. He said that he had started working for a physicist by the name of PAUL BENNEWITZ at Thunder Scientific Labs in Albuquerque, New Mexico. He then proceeded to tell me the story that Mr. Bennewitz had succeeded in communicating with Aliens at an under- ground base situated near MT. ARCHULETA in the town of DULCE that was close to the Colorado border and situated on the Jicarilla Apache Indian Reservation.

  • 0



#24

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda jak samolot z doczepionym z przodu dyskiem ;)
  • 0

#25

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda jak samolot z doczepionym z przodu dyskiem ;)

I na pewno lata jak zwykly samolot (czyli glownie do przodu :-D ), zadnych akrobacji w stylu "ufo" sie nim nie da wykonac wiec nie wiem jaki sens byl jego stworzenia?
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wygląda jak samolot z doczepionym z przodu dyskiem ;)

I na pewno lata jak zwykly samolot (czyli glownie do przodu :-D ), zadnych akrobacji w stylu "ufo" sie nim nie da wykonac wiec nie wiem jaki sens byl jego stworzenia?


Może taki, że pokaże sie coś takiego zwykłemu ludzikowi i powie, że "To właśnie jest to co nazywacie UFO" + text o gazach bagiennych i taki ludzik to łyknie ... :gafa:
  • 0



#27

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może taki, że pokaże sie coś takiego zwykłemu ludzikowi i powie, że "To właśnie jest to co nazywacie UFO" + text o gazach bagiennych i taki ludzik to łyknie ... :gafa:

i biedny ludzik za pare lat moze miec z tego powodu niestrawnosc :P
  • 0

#28

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A właśnie że nie bo gazy bagienne rozbiły się w Roswell :papapa:
  • 0

#29

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A właśnie że nie bo gazy bagienne rozbiły się w Roswell :papapa:


Gazy bagienne , piorun kulisty ... balon meteorologiczny - jedna i ta sama bzdura ;)

Co do tego "spodka" - to też sądze, że to nawet w 10% nie ma takich właściwości jak Oryginały :mrgreen:
  • 0



#30

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakie właściwosci ma oryginał??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych