Skocz do zawartości


CIA ujawniło kolejne dokumenty z dawnych spraw badających zjawisko UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

temat do usunięcia


  • 3

#2

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawdy być może i za 70 lat nie poznamy, zresztą nie nastawiałbym się aż tak bardzo na to żeby te materiały były prawdziwe. Być może są, nie wiemy i się nie dowiemy, ale tak czy siak nie ma w nich i tak nic przełomowego. Nawet jeśli CIA ujawni prawdę to nie wiadomo czy ta prawda będzie prawdziwa, bo to przecież CIA. Oczywiste, że nie opublikowaliby niczego co mogłoby zaszkodzić sprawom którymi się zajmują. Osobiście myślę, że to się może wpisywać bardzo ładnie w strategię dezinformacji.
  • 1



#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

A może to kolejny etap stopniowego przygotowywania ludzkości na wieść o istnieniu obcych. Tak mówi jedna z teorii. Wciąż niewiele konkretów ale coraz więcej poszlak. I tak na przestrzeni ostatnich dekad postrzeganie życia pozaziemskiego i mówienia o nim uległy sporym zmianom.


  • 1

#4 Gość_mariusz123

Gość_mariusz123.
  • Tematów: 0

Napisano

Prawdy być może i za 70 lat nie poznamy, zresztą nie nastawiałbym się aż tak bardzo na to żeby te materiały były prawdziwe. Być może są, nie wiemy i się nie dowiemy, ale tak czy siak nie ma w nich i tak nic przełomowego. Nawet jeśli CIA ujawni prawdę to nie wiadomo czy ta prawda będzie prawdziwa, bo to przecież CIA. Oczywiste, że nie opublikowaliby niczego co mogłoby zaszkodzić sprawom którymi się zajmują. Osobiście myślę, że to się może wpisywać bardzo ładnie w strategię dezinformacji.

Zawsze się ujawnia trochę prawdy :) Moim zdaniem 50/50 są prawdziwe, także te zdjęcia. Za rok zostaną odtajnione dokumenty o JFK myślę,że ma to jakiś związek. I tak przełomowe są zdjęcia i jeszcze to co napisało CIA "pomożemy wam ufolodzy i spiskowcy i was nakierujemy na to co uważamy za dziwne i niewyjaśnione" trochę dziwne :) . Mam dokumenty pobrałem z ich strony i je teraz przeglądam trochę mi to zajmie wam też to polecam. 


Użytkownik mariusz123 edytował ten post 30.01.2016 - 01:35

  • 0

#5 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Pytanie podstawowe kim są autorzy prezentowanych zdjęć. Czy agenci czy są to kartoteki policyjne lub bezpośrednie relacje od ludzi. To dość istotne pytanie bo jeżeli agenci byli świadkami to reprezentując agencję, CIA oficjalnie by przyznało się, że wierzy w UFO i popiera tezę o pobycie obcych form w przestrzeni naszej planety.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych