Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne odgłosy oraz przeczucie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sensem forum jest dyskusja. Na rozne tematy. Byly tematy o szczekajacych firankach, morderczych tostach a teraz 49 nawiedzony strych. 48 poprzednich autorow zniknelo z forumowego zycia jak tylko zostali czyms zagieci lub poproszeni o nagranie/film.
Udowodnij ze z Toba jest inaczej i zamiesc film. A jak sie boisz spac we wlasnym pokoju i wchodzic na strych, zamien sie z kims kto mieszka nizej i problem z glowy.
Poki co, to kolejne bajdurzenie znudzonej nastolatki.
  • 0



#32

Karolinaxx.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

:D ale miło że śledzisz moje zdjęcia.

 

 

 

Chcąc nie chcąc wszyscy je śledzimy, ale temat jest nie o tym. 

 

Po prostu fajnie byłoby chociaż posłuchać dźwięków które tak bardzo Cię niepokoją. Nie dziw się, że to co piszesz jest poddawane pod wątpliwość. Chyba nie ma obowiązku wierzyć we wszystko co ktoś napisał.

Oczywiście że tak, ale żeby moderator oceniał moją wiarygodność po zdjęciu i wieku? to jest ok, tak? :)

Mówię zrobie wszystko co w mojej mocy, żeby to nagrać, prawdopodobnie jutro.

Prześledziłam kilka tematów i w większości dyskusja była o tym czy ktoś mówi prawdę czy nie. Tylko po co jak ktoś komuś nie wierzy się w ogóle wypowiada? Niech zostawi temat dla tych, którzy się tym interesują i chcą wypowiadać w danych kwestiach, Inaczej to forum traci całkowicie sens.


  • 0

#33

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Karolina ale o czym mamy teraz dyskutować? Wydaje mi się że na ten moment wyczerpaliśmy pomysły na to, co może powodować w Twoim domu zjawiska które opisałaś.

Dostałaś kilka rad i teraz poczekamy czy i jak je wykorzystasz.


  • 0



#34

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każdy próbuje przedstawić Ci tutaj racjonalne wyjaśnienie Twojej historii. Myślę, że lepiej trafić na bardzo sceptyczne forum, niż na entuzjastów historii paranormalnych, którzy mają pełno w gaciach, gdy usłyszą trzask butelki.


  • 1

#35

Karolinaxx.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sensem forum jest dyskusja. Na rozne tematy. Byly tematy o szczekajacych firankach, morderczych tostach a teraz 49 nawiedzony strych. 48 poprzednich autorow zniknelo z forumowego zycia jak tylko zostali czyms zagieci lub poproszeni o nagranie/film.
Udowodnij ze z Toba jest inaczej i zamiesc film. A jak sie boisz spac we wlasnym pokoju i wchodzic na strych, zamien sie z kims kto mieszka nizej i problem z glowy.
Poki co, to kolejne bajdurzenie znudzonej nastolatki.

Jak tak Pan komentuje każdy post i zamyka temat to się nie dziwie że znikają.

W pare godzin miałam już nakręcic cały film i tu dodać? I narazie nikt mnie nie zagiął.

A 20 to nie naście :)


  • 0

#36

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to ja komentuje tematy, ktore uwazam za sciemy. I skoro zamknalem temat to jak w nim piszemy?
Nie ma nic prostszego, udowodnij ze sie myle wrzucajac nagranie. Poczekamy kilka dni i zobaczymy kto mial racje.
  • 0



#37

Karolinaxx.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NexaT ma rację, na innym forum zwolennicy nastraszyliby Cię tak, że bałabyś się ruszyć sprzed komputera a tak przynajmniej masz jakieś racjonalne wyjaśnienia.

 

 

 

 przecież piszemy w tym temacie to chyba jest otwarty, tak?

 

Czy to kolejna paranormalna sprawa, piszemy w zamkniętym temacie...? :D

I za to wam bardzo dziękuje, tylko nie rozumiem ciśnienia pana moderatora za moje zdjęcie i wiek i zamykania tematu po paru godzinach, reszcie dziękuje :)


nie zamknąłeś, bo się o niego wykłóciłam...


  • 0

#38

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ktos szuka rozwiazania problemu, to pierwszym co robi na nowym forum, nie jest pokazywanie dekoltu i mowienie, ze w wieku 20 lat boi sie wejsc 2m na strych.
Miedzy innymi takimi sygnalami pokazujesz, ze Ci sie nudzi i szukasz taniej rozrywki. Dodatkowa rzecza przemawiajaca za tym, ze mam racje, jest obrazanie sie na fakt, ze ktos Ci nie uwierzyl i smie podwazac to co piszesz.
Takie jest moje zdanie, ale napisalem Ci juz co zrobic aby udowodnic, ze nie mam racji.
  • 0



#39

Karolinaxx.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktos szuka rozwiazania problemu, to pierwszym co robi na nowym forum, nie jest pokazywanie dekoltu i mowienie, ze w wieku 20 lat boi sie wejsc 2m na strych.
Miedzy innymi takimi sygnalami pokazujesz, ze Ci sie nudzi i szukasz taniej rozrywki. Dodatkowa rzecza przemawiajaca za tym, ze mam racje, jest obrazanie sie na fakt, ze ktos Ci nie uwierzyl i smie podwazac to co piszesz.
Takie jest moje zdanie, ale napisalem Ci juz co zrobic aby udowodnic, ze nie mam racji.

A widzisz co teraz robimy i co napisałam w pierwszym poście? Marnujemy swój czas,bo Ty mi nie wierzysz a ja Ci chcąc nie-chcąc odpisuje.

To tak jakbyś mówił, że ludzie w wieku 20 lat nie mogą mieć klaustrofobii, agorafobii, lęku wysokości itd. A to chyba normalne i powszechne zjawisko.

Naprawdę w ostatnim tygodniu sesji, nie mam co robić tylko wymyślać historie na forach. Jak ktoś tak robi to podziwiam.

Wiadomo, że wiekszość ludzi nie uwierzy, dlatego grzecznie poprosiłam o wypowiedź tych którzy mając coś konkretnego do powiedzenia a nie podważanie mojej wiarygodności argumentami z kosmosu.

Pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej nocy :)


  • 0

#40

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I dostałaś takie odpowiedzi - konkretne. 

Kolejny raz napiszę, że teraz czekamy na jakieś nagranie, chyba, że uznasz że temat jest wyczerpany... 

 

Proponuję zająć się wspomnianą sesją bo ta rozmowa jak na razie do niczego nie prowadzi.


  • 0



#41 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Karolino, powiem Ci to co powiedziałem już wielu użytkownikom, którzy opisywali swoje historie. KONIECZNE jest NAGRANIE albo chociaż kilka ZDJĘĆ żebyśmy mieli JAKĄKOLWIEK możliwość weryfikacji i oceny twojej historii. Zrozum, że nie możemy się opierać tylko na tym co mówisz bo możesz być jednym z wielu trolli, którzy już to forum atakowali swoimi wymyślonymi historiami. Lub przedstawiasz tylko swoją interpretacje tego co się dzieje, w rzeczywistości może dziać się coś znacznie prostszego i wytłumaczalnego, nawet jeśli teraz ci się wydaje, że tak nie jest.

 

Jeśli rzeczywiście coś się u ciebie dzieje, kamera włączona całą noc (przez kilka nocy) powinna coś nagrać. Nie ma siły żeby było inaczej. Tak więc przedstaw nam nagrania bądź zdjęcia (najlepiej nagrania) a wtedy userzy VRP będą bardziej pomocni.


  • 2

#42

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Który to już temat na forum z taką samą dyskusją? 150? 200? Nowy użytkownik piszę "blablabla coś stuka, puka na strychu/przedpokoju/kuchni/garażu" ludzie proponują sensowne rozwiązania do tego proszą o wykonanie jakiś czynności, następnie osoba zakładająca temat kieruje swoje posty w stylu "nie wierzycie nie odpowiadajcie/nie mam kamery, mikrofonu, dyktafonu" po czym sugeruje że to na 100% jest przypadek paranormalny i obraża się wychodząc i nie wracając - przy okazji idzie na jakieś inne forum, gdzie wszyscy będą jej przytakiwać i poczuje się taka wyróżniona i dowartościowana.

A tak na serio może skoro nie masz możliwości nagrania spróbuj lub poproś kogoś aby wysypał na części podłogi na strychu mąkę czy coś takiego i wtedy być może dowiedziałabyś się, co to tak hałasuje i zostawia ślady na strychu - stawiałbym na jakieś małe gryzonie(przypominam że trutka na gryzonie nie działa natychmiastowo, tylko czas jej działania to kilka dni).
  • 1

#43

Karolinaxx.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłam dzis na strychu, nie ma ŻADNYCH śladów zwierząt, nagrałam kilka filmików z kolezanka na których widac dziwne rzeczy, pokaze wam jak bede miała dostęp do laptopa.
PS nie rozumiem tego waszego jadu, skoro jestem na takim forum to mogę pisać co chce, nie łamie regulaminu, chyba rzeczywiście sie przeniosę na inne :)
  • 0

#44

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro nagrałaś parę filmików to czekamy :)


  • 0



#45

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja już przebieram nogami z niecierpliwości :D

 

Co zobaczymy na filmie? 

Co to będą za "dziwne rzeczy"? 

 

ps dobrze, że odważyłaś się wejść na strych, jeszcze wczoraj nie było takiej opcji a tu taka zmiana...


Użytkownik Alis edytował ten post 25.01.2016 - 17:28

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych