Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy sceptyk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnia kategoria, w której jeszcze nie głosowałem - jakoś tak wyszło (bo chwile myślałem na ten temat).

 

Tak więc:

 

1 miejsce noxili

Za to, że najpierw bierze temat "na logikę" ale zaraz potem (albo nawet równolegle - o ile jest to możliwe) dobija go gruntowną wiedzą (szczególnie w dziedzinie fotografii, co przydaje się szczególnie tematach typu "mam zdjęcie ducha, powiedzcie mi czy najpierw mam się bać, czy gonić po księdza"?).

 

2. miejsce Zaciekawiony

Za to, że udziela się w większości tego typu tematów i w każdym ma coś innego / ciekawego do powiedzenia.

 

3. miejsce Wszystko

Za to, że sceptykiem jest sztandarowym na forum. Można nawet powiedzieć - jest jego sceptyczną twarzą.

Dałbym mu pewnie jedynkę ale od jakiegoś czasu zauważam, że jest tak sceptyczny, że jest "na nie" zanim ktokolwiek, cokolwiek napisze :D

A to trochę niedobrze jednak. Sorry Wszystko.

 

Honorowego sceptyka przyznaję Staniqowi, bo jednak jest bardziej "przeciw" niż "za" (chociaż przy kręgach się upiera :D) i równolegle skittlesowi - bo faktycznie, sceptyczny jest konsekwentnie raczej i fajnie tą sceptyczność uzasadnia.

 

i to już jest koniec, bo więcej kategorii nie mam do obrobienia.


Użytkownik pishor edytował ten post 10.01.2016 - 02:06

  • 1



#17 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Mariush

2. Pishor

3. Noxili


  • 0

#18

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Cadavera
2. Mariush
3. Ana Mert

Użytkownik Legendarny. edytował ten post 24.01.2016 - 03:42

  • 0



#19

Damian83.
  • Postów: 95
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

1. Zaciekawiony

2. Mariush

3. Noxili


  • 0

#20

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Ana Mert

2. Zaciekawiony

3. Wszystko


  • 0



#21 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

1. Zaciekawiony

2. Wszystko


  • 0

#22

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja kategoria ;)

Kiedyś wybór był prostszy, bo rasowych sceptyków wojujących z całymi tabunami zwolenników zjawisk paranormalnych, teorii spiskowych i pseudonauki można było praktycznie wymienić na palcach jednej ręki. Dziś bez większego zastanowienia mógłbym wymienić przynajmniej dwadzieścia osób, które zasługują na uwagę w tej kategorii. Ale mogę tylko trzy. Zatem:
 

1. Zaciekawiony - rozległa wiedza z wielu dziedzin, chłodne, analityczne podejście do zagadnień i merytoryczna argumentacja. I to wszystko przy dużej dużej aktywności. Cóż więcej dodać. Przegrać z takim rywalem to zaszczyt. :)

2. skittles - rzeczowo i konkretnie. Zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem czytam wypowiedzi tego pana.

3. wszystko - porządny i widoczny sceptyk. Pudło jak najbardziej się należy.

 

Honorowe wyróżnienie dla Aquili. Co prawda praktycznie w zeszłym roku się nie udzielał, ale dwie zeszłoroczne ekstremalnie obszerne i zarazem ciekawe wypowiedzi z niekończącej się debaty o Starym Testamencie warte są docenienia. :mrgreen:


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych