Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień dobry! Czy chcesz porozmawiać o magii?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przczytasz całe nie pożałujesz

Elo, zanim zdradzę wam tajemnice czym jest magiia z czym ją się je i jak smakuje ale najpierw opowiem wam pewną historie... Pewien 
chłopak przed swoimi 18 urodzinami zakochał się w dziewczynie, byli ze sobą przez jakiś czas ale związek się rozpadł. Uważał ją za tą jedyną więc chciał zostać dla niej tym jedynym więc postanowił że dla niej sięgnie gwiazd. Medytował przez kilka lat od przebudzenia do zaśnięcia, to zmieniło wszystko. Teraz już nie chce jej dla siebie zrozumiał że ona nie jest jemu pisana. Tym chłopakiem byłem ja. Dziś zdradzę Ci tajemnice czym jest magia i stać się magiem.
     Magią można nazwać chwilę(przykładowo mówiąc ta chwila jest magiczna). Dlaczego niektóre chwile są magiczne ? Dlatego że piękne chwile 
pamiętamy przez lata... i Co z tego zapytasz? Odpowiem Ci tak. Przypomnij sobie jedną magiczną chwilę z przed kilku lat, i zastanów się ile razy 
przypominałeś ją sobie np. podczas słuchania muzyki i co wtedy czułeś ? Na pewno myślałeś o niej ciepło, zgadza się? O co chodzi ? Chodzi o to że czas nie istnieje a ty czułeś się podczas tej magicznej chwili tak dobrze ponieważ w przyszłości o niej myślałeś pozytywnie. Innymi słowy przekazałeś w tamten punkt czasu dużo energi, pytasz jak ? Po prostu powiem czas nie istniej a wszystko jest teraz, wszystko dzieje się równolegle, tylko dlatego że jesteś w ciele doświadcza to w ten sposób, taka percepcja...
Czy to wszystko ? Nie! Powiedziałem o energi, bo to właśnie ona pozwala działać, załużmy że chwila którą kazałem abyś sobie przypomniał to była pierwsza miłość, jak się wtedy czułeś ? Wydawało Ci się że możesz wszystko, miałeś tyle energi aby robić wiele? A jak jest dziś ? Może już nie masz energi? Może niczego Ci się nie chce? Życie straciło sens? Jeśli tak to powiem Ci dlaczego tak jest. To zaboli... Jest tak bo nie żyjesz, to znaczy twoje ciało żyje ale ty nie do końca. Może i chodzisz mówisz i tak dalej ale zapytaj się siebie czy pamiętasz co robiłeś tydzień temu o 15 19 ? Albo chociaż co jadłeś tamtego dnia ? Życia musisz doświadczać i myśleć o tym. Żeby być magiem musisz myśleć jak mag. Co to znaczy ? Przykładowo masz chęć się napić piwa: najpierw zastanawiasz się jakie to będzie, później gdzie je kupisz, dodatkowo wybierasz nie pierwsze z brzegu, oglądasz dokładnie butelkę, bawisz się nią, później przygotowujesz miejsce gdzie się napijesz, wybierasz kufel, nalewasz powoli albo szybko, bierzesz jeden łuk smakujesz. Co to ma znaczyć? Musisz ciągle 
myśleć. Ale po co ? żeby nie zanikać. Wyobraź sobie że jesteś nieskończonym ciągiem domino to właśnie twoje myśli powodują że jesteś coraz dalej a jeśli nie myślisz to jesteś właśnie pomiędzy jednym a drugim klockiem. Dlaczego nieskończonym. Bo tak, sam sobie odpowiedz, może kiedyś poruszę ten temat.
     Dobra ale magia to przecież teleportacja telepatia przewidywanie przyszłości i takie tam. W sumie to tak, ale teraz właśnie niektórych z was rozczaruje. Nie każdemu jest to pisane. Każdy rodzi się z pewnymi predyspozycjami i niektóre z tych zdolności które opisałem możesz posiąść innych nie. Ale żeby dać Ci chociaż cień nadziei, bo nie wiem kim jesteś. To powiem Ci tak. Wpraw swoje domino w ruch im dalej będziesz tym bardziej będziesz wiedział do czego jesteś zdolny. I musisz być sobą przede wszystkim bo nic we wszechświecie nie jest takie same jeśli próbujesz być jak ktoś inny to nie jesteś prawdziwy tylko jesteś kopią, pamiętaj

(!)offtop(!)

Bonus :

W tej części opiszę jak działa telepatia. Po pierwsze jest to przekaz treści na odległość bez użycia technologi ani zmysłów. Jest to przekaz myślowy. Najprościej jest przekazać jedno słowo. I nie jest to trudne wymaga tylko skupienia. Powiedzmy ze chcesz przekazać 2 słowa "kocham Cię". W podpunktach opiszę jak to zrobić :

1. Wejdź w stan medytacji, oczyść umysł( dla skupienia siły Twoich myśli)
2. Myśl o tym co czujesz(patrz sercem) do osoby której chcesz przekazać myśl(bez obrazów/ani myśli)
3. Kiedy wyczujesz moment pomyśl te dwa słowa.

I to od tak wszystko, ale... Żeby nie było tak różowo jest jedna zasada aby zjawisko zaszło.A więc oto ona:

1. Żeby się udało przekazać coś samą myślą MUSISZ POSTANOWIĆ że NIGDY nie spróbujesz tego potwierdzić( ani o tym nikomu powiedzieć/także zapomnij o momentowaniu tego wpisu ;) ) I choć zasada wydaje się prosta jest taka nie jest.
*Wskazówka czyli sprawdź sam ( Wybierz do tego doświadczenia osobę z którą byłeś blisko ale się pokłóciliście na śmierć i życie tak że nie odzywacie się już od dawna. Najlepiej wieczorem wejdź na fb i kiedy ta osoba będzie dostępna zrób to co opisałem, szacuję że jesli zrobisz to dobrze to na 75% Ci się uda)

(!)offtopend(!)

     Na koniec powiem Ci co masz zrobić i jeśli się zastosujesz nie będziesz rozczarowany. Wyobraź sobie swoje życie jako streaming longplay`a. Powiem tak
próbuj aby cię subowali, ludzie lub... no wiesz. są 2 siły w wszechświecie jedna zabija druga tworzy i bądź pewny że obie cię oglądają musisz pozwolić
dać sobie suba jednej z nich. Wiesz im więcej subuw tym więcej kasy to znaczy
chciałem powiedzieć mocy, he he.

ps/ Czarnej magii nie da się kontrolować lecz ona może kontrolować Ciebie

Tyle na początek #1 / 5537 nie jestem jeden

edit: Czytajcie komentarze mogą się przydać ...


Użytkownik Xodarus edytował ten post 08.10.2015 - 17:02

  • 0

#2

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla tych co szukają pewnego poparcia w naturze/nauce zachęcam do zapoznania się z linkiem :

 

https://pl.wikipedia...ekt_obserwatora


Użytkownik Xodarus edytował ten post 08.10.2015 - 15:35

  • -1

#3

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Xodarus, masz lekki mętlik w głowie i to się objawia chaotyczną formą przekazywanych treści, sugeruję powrócić do medytowania w celu uspokojenia.

 

Dodatkowo, same treści które przekazujesz, odnośnie magii, nie są zgodne z 'klasyczną' formą magii, nie są też zgodne z bardziej 'nowoczesną' odmianą magii która się nazywa 'psioniką', nie wspominając już o czysto-technicznych problemach związanych z obiema formami których może celowo nie wymieniasz, lub których nie jesteś świadom.

 

Twoja nieznajomość tematu doprowadziła Ciebie już teraz do błędnych wniosków, że 'nie każdemu jest to pisane', że przekazuje się 'myśl(bez obrazów/ani myśli)', że 'są 2 siły w wszechświecie jedna zabija druga tworzy', nie wspominając już o subtelnościach które ciężko skomentować, 'także zapomnij o momentowaniu tego wpisu'.

 

Mogę jedynie zasugerować staż u bardziej doświadczonego 'maga'.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. link z wikipedii ma się nijak do tzw. magii.


Użytkownik Auegamma edytował ten post 08.10.2015 - 15:42

  • 0

#4

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

" Jeśli chcesz przekazać prawdę elegancję zostaw krawcom " Dzięki za komentarz "aukuś" pisałem ten tekst 20 pare minut i nie obchodzi mnie czy forma Ci się podoba. Opisałem jak telepatia działa jeśli będziesz się trzymał zasady która podałem będziesz mógł prawie dowolnie używać telepati JEŚLI jesteś wystarczająco mocny jeśli wiesz co mam na myśli. Jeśli chcesz to możesz na własną rękę lepiej opisać to co ja podałem. Mi nie chodzi o to żeby zabłysnąć, ja po prostu chcem żeby wiedział to każdy. Swoją drogą napisze tak na ziemi trochę ponad miliard ludzi jest w stanie telepatie opanować. Bez względu na to co ktokolwiek napisze ja wiem że to działa i nie uciekłem z psychiatryka ani z jakieś loży. Streszczając link jeśli obserwujesz pewne zjawisko jego efekty są inne niż gdybyś go nie obserwował. Jeśli ktokolwiek ma pytania śmiało walcie. Aaa i nie próbować do mnie zadzwonić bo pomimo że wiem jak to zjawisko działa to używam go żadko jest jeszcze wiele do powiedzenia ale na wszystko jest czas. Może ktoś z was postanowi że ten czas jest teraz... Jeśli ktoś zada dobre pytanie może liczyć na dobrą odpowiedź.

 

edit: A i sorry za nazwe tematu chciałem ją zmienić ale się nie da. Zamieńcie Magii na telepati i gitara gra


Użytkownik Xodarus edytował ten post 08.10.2015 - 15:57

  • 0

#5

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Xodarus, jak wiele lat się tym zajmujesz? Możesz to podzielić na to ile lat zajmujesz się ogólnie magią, jak wiele lat zajmujesz się jakimś wybranym przez Ciebie działem magii, jak wiele lat (jak wiele lat temu i przez ile lat) medytujesz, jak wiele lat zajmujesz się telepatią. Ewentualnie możesz jeszcze dodać to czym się zajmujesz / zajmowałeś przez kilka lat czego jeszcze nie wymieniłeś.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 08.10.2015 - 16:01

  • 0

#6

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem Ci wcześniej ( Mi nie chodzi o to żeby zabłysnąć ) więcej nie odpowiem Ci na Twoje pytania. Mogę Ci powiedzieć tyle że cytuję Alberta Einsteina ( Bo ja wolno myślę ) ja własnie tak mam ale wole myślenie to nie jest tak jak wolno mówić to znaczy pewien czas nic nie myśleć a poźniej myśleć jak oszalały. Wiem w tym życiu nie wiele ale mam zasadę że jeśli czegoś nie wiem NA PEWNO to o tym nie mówię. A co do magii to myślę że to jest pojęcie ludzi którzy nie rozumieją praw natury/nauki pewnych zjawisk wykraczających po za zmysły który kazdy ma. Ale człowiek jest istotą która się rozwija i nie tylko przez ewolucje ale i też przez całe życie. Jeśli rozwija się ciało pod kątem siły to staje się sielniejsze. Każdy musi wiedzieć co chce rozwijać ponieważ trzeba wiedzieć czego się chce. Nie napiszę Ci więcej chyba że jeszcze coś "zatankujesz" ;)

 

edit: Jeśli potrafisz to czytaj z mojego symbolu

 

d6c700c4eb1b0458.jpg


Użytkownik Xodarus edytował ten post 08.10.2015 - 16:22

  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,W tej części opiszę jak działa telepatia. Po pierwsze jest to przekaz treści na odległość bez użycia technologi ani zmysłów. Jest to przekaz myślowy. Najprościej jest przekazać jedno słowo. I nie jest to trudne wymaga tylko skupienia. ,,

Niby takie proste, a jakoś telepatia nigdy nie została potwierdzona naukowo. A badano ją przez ponad sto lat intensywnie, najpierw w różnych organizacjach a potem też na najlepszych uczelniach.
  • 0



#8

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

,,W tej części opiszę jak działa telepatia. Po pierwsze jest to przekaz treści na odległość bez użycia technologi ani zmysłów. Jest to przekaz myślowy. Najprościej jest przekazać jedno słowo. I nie jest to trudne wymaga tylko skupienia. ,,

Niby takie proste, a jakoś telepatia nigdy nie została potwierdzona naukowo. A badano ją przez ponad sto lat intensywnie, najpierw w różnych organizacjach a potem też na najlepszych uczelniach.

Jeśli czytałeś cały tekst to powinieneś wiedzieć dlaczego. Da się ją potwierdzić ale nie tak jakby większość ludzi chciała. Pozdrawiam serdecznie .


  • 0

#9

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dla tych co szukają pewnego poparcia w naturze/nauce zachęcam do zapoznania się z linkiem :

 

https://pl.wikipedia...ekt_obserwatora

 

Którą część twojego posta potwierdza występowanie efektu obserwatora?


  • 0



#10

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Dla tych co szukają pewnego poparcia w naturze/nauce zachęcam do zapoznania się z linkiem :

 

https://pl.wikipedia...ekt_obserwatora

 

Którą część twojego posta potwierdza występowanie efektu obserwatora?

 

Zasada której trzeba przestrzegać aby zjawisko występowało. Żeby za bardzo nie spamować dodaje kolejne informacje : Tak jak wcześniej napisałem tylko albo i aż ponad miliard ludzi jest w stanie wykształtować zdolność telepati. Przede wszystkim trzeba wyrobić w sobie wrażliwość na tą forme kontaktu. Jeśli czasami przechodząć obok kogoś wymieniając spojżenia masz jakieś uczucie to bez wątpienia mógłbyś tą zdolność rozwinąć.


  • 0

#11

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja podrzucę inny link, który lepiej opisuje to co obserwujesz u siebie:

https://pl.wikipedia...t_potwierdzenia

 

 

1. Wejdź w stan medytacji, oczyść umysł( dla skupienia siły Twoich myśli)
2. Myśl o tym co czujesz(patrz sercem) do osoby której chcesz przekazać myśl(bez obrazów/ani myśli)
3. Kiedy wyczujesz moment pomyśl te dwa słowa.

I to od tak wszystko, ale... Żeby nie było tak różowo jest jedna zasada aby zjawisko zaszło.A więc oto ona:

1. Żeby się udało przekazać coś samą myślą MUSISZ POSTANOWIĆ że NIGDY nie spróbujesz tego potwierdzić( ani o tym nikomu powiedzieć/także zapomnij o momentowaniu tego wpisu ;) ) I choć zasada wydaje się prosta jest taka nie jest.

Czyli jak poproszę abyś mi wysłał w myślach jakieś słowo to nie powiesz mi potem co wysłałeś a ja nie będę ci mógł przekazać czy coś odebrałem, bo to działa tylko wtedy, gdy nie dowiadujesz się czy odbiór zaszedł? To skąd wiesz że ci ta telepatia wogóle wychodzi?


  • 2



#12

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo to działa tylko wtedy, gdy nie dowiadujesz się czy odbiór zaszedł? To skąd wiesz że ci ta telepatia wogóle wychodzi?

To co napisałeś właśnie jest prawdą ( bardzo bardzo się cieszę bo to wyszło z Ciebie więc już jest częścią Ciebie więc to rozwiń ) dowiaduje się to na podstawie sposobu w jaki otrzymuje informacje ( na początku można mieć trudności z oceną co pochodzi z Twojego wnętrze a co z poza ) żeby temu zaradzić trzeba rozwinąć tą specyficzną wrażliwość i "posiadać stan umysłu obserwatora" Mam jeszcze coś tylko się nie wystrasza ale ( Chcąc przekazać prawdę elegancję zostaw krawcom ) proszę :

Dodatkowo jeśli ktoś wierzy w teorię równoległych wymiarów to mówiąc żargonem gracza zanim coś trafi do naszej rzeczywistości przechodzi beta testy właśnie w tym prawie że identycznym świecie. Brzmi jak bełkot ale tutaj chodzi o wyobraźnię lub jak wolisz wiarę. To właśnie myśli są siłą twórczą ale niektóre myśli nie mogą po prostu przetrwać bo sa za słabe. O co chodzi ? Marzysz o czymś... rozmyślasz... starasz się dojść jakby to mogłoby, i przychodzi moment że jak grom z nieba coś pojmujesz. Teraz napiszę jak za pewne wielu pomyśli jeszcze większą herezję. Jeśli wielu ludzi myśli o czymś to gdzieś tam te myśli się łączą i nabierają na sile. Jak tsunami fala w końcu dociera do lądu i zmienia go nie do poznania. Zatrzymajcie się na chwilę i odrzucając to co wiecie zastanówcie się czy przypadkiem czegoś w tym co mówie nie ma ...


Użytkownik Xodarus edytował ten post 08.10.2015 - 17:26

  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warunek jest taki że nie ma potwierdzenia to znaczy że ten odbiorca nie potwierdza czy otrzymał właściwy przekaz? Czyli warunek bez sensu to tak jakby twierdzić że się potrafi przewidzieć rzut kostką ale się nie srawdza co wypadło.

^już przeczytałem. To skoro myśli się kumulują to dlaczego to w praktyce to nie działa? Jak jest losowanie toto-lotka to nawet miliony ludzi myśli żeby trafić 6, więc dlaczego wygrywa 1 góra dwóch albo nikt.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 08.10.2015 - 17:28

  • 0



#14

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

'Brzmi jak bełkot', 'Teraz napiszę [...] jeszcze większą herezję', 'co w głowie to w mowie'.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#15

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Warunek jest taki że nie ma potwierdzenia to znaczy że ten odbiorca nie potwierdza czy otrzymał właściwy przekaz? Czyli warunek bez sensu to tak jakby twierdzić że się potrafi przewidzieć rzut kostką ale się nie srawdza co wypadło.

^już przeczytałem. To skoro myśli się kumulują to dlaczego to w praktyce to nie działa? Jak jest losowanie toto-lotka to nawet miliony ludzi myśli żeby trafić 6, więc dlaczego wygrywa 1 góra dwóch albo nikt.

Zdradzę Ci ten sekret : dlatego właśnie że większość w to nie wierzy ponieważ taka jest ta gra, jej istnienie mówi ( wyślij numery MOŻE trafisz ) przez to nie ma się na to wpływu. Abstrahując , wielu ludzi chciało mieć telepatie więc ja opisałem jak ona działa, to się nie zmieni. Jak wszystko sobie (to co napisałem) poukładasz to spróbuj zrobić tak jak mówiłem.


Witam,

 

'Brzmi jak bełkot', 'Teraz napiszę [...] jeszcze większą herezję', 'co w głowie to w mowie'.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Napisałeś co napisałeś ja wiem że ty coś wiesz ( czyt. coś masz ) ale nie każdy przecież jest taki sam ;)


Swoją drogą bardzo trudno jest odświeżać fundamenty budynku który stoi będąc w środku budynku. Prawda Auegamma ?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych