Skocz do zawartości


Flota trójkątnych obiektów nad Rockland


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panowie, strasznie komplikujecie :) bez wątpienia na powyższym wideo mamy doczynienia z klasyczną manifestacją Unidentifited Flying Object - czymkolwiek te obiekty(?) są.

Jeśli nie jest to fake to bez wątpienia formacja widoczna na wideo nie jest powszechnym widokiem na naszym niebie, przynajmniej dla mnie a mieszkam 25km od dużego międzynarodowego lotniska i 12 km od lotniska wojskowego. Wierzcie mi, że wszelkie "światełka" latające po niebie w przeróżnych konfiguracjach to dla mnie widok bardzo powszechny. A mimo to czegoś takiego nie widziałem nigdy i nie bez znaczenia jest fakt, że jest wręcz klasyczna formacja obserwowana na całym świecie.

 

Jeśli miałbym to porównać do jakiegokolwiek znanego mi widoku to najpodobniej zachowują się w locie chińskie lampiony tyle, że ja nigdy nie widziałem białych - wszystkie, które zdażyło mi się filmować telefonem w otoczeniu lamp sodowych jak powyżej (mają wpływ na balans bieli co przekłada się na kolory) były koloru mocno czerwonego nawet bardziej niż w rzeczywistości.

 

Podsumowując po raz kolejny wiemy, że nic nie wiemy...

 

I na koniec prośba do komentujących w stylu: "to zwykłe samoloty" - litości takie porównanie jest równie karkołomne jak twierdzenie, że to pojazdy Extraterrestrials i podobnie nic nie wnoszące do dyskusji.


  • 1

#32

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


 

I na koniec prośba do komentujących w stylu: "to zwykłe samoloty" - litości takie porównanie jest równie karkołomne jak twierdzenie, że to pojazdy Extraterrestrials i podobnie nic nie wnoszące do dyskusji.

Okey stwierdźmy, że to było UFO, najlepiej, że to cloud orbs i radujmy się tym.

BTW. Jeśli mieszkasz w Polsce to porównanie naszych sił powietrznych(że czego D:) do Amerykańskich ima się z celem.

Chociaż wersja z lampionami nie jest zła...

BTW2. Wszyscy tacy otwarci na potencjalne rozwiązania, a jak przychodzi co do czego to: "o nie znów sceptycy","gdzie jest wasz gaz bagienny?" itp. itd.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 23.07.2015 - 18:31

  • 0



#33

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kolego Ostrzewtlumie - to, że na powyższym wideo mamy doczynienia z Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym to jest oczywiste dla każdego - zakładając oczywiście, że to nie fake.

 

Używając twojej, z całym szacunkiem, retoryki może lepiej stwierdźmy że to trzy Airbusy A380 lecące razem z jakiegoś powodu z Bostonu do Montrealu i radujmy się tym - sprawa wyjaśniona ;)

 

Łatwo jest negować, a nieco trudniej zadać sobie trud zbadania niezbadanego, bo niezbadanym (i niezwykle intrygującym, przynajmniej dla mnie) jest fenomen Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

Ignorancja, "zamiatanie sprawy pod dywan" czy inne wrzucanie pod wspólny mianownik "wenus" czy innego "gazu bagiennego" nie załatwia sprawy, bo istnienie fenomenu to niezaprzeczalny fakt.

Mną powoduje zwykła ciekowość świata i chęć poznania nieznanego... chętnie podejmę dyskusję pod warunkiem, że będzie merytoryczna. Płyciznę jak powyżej zignoruję "radując się tym" jeśli wiesz co mam na myśli.

 

btw, nie mieszkam w Polsce, podobnie jak nie wykluczam że sfilmowane obiekty(?) są własnością USAirForce jak i każdej innej możliwości, dopóki nie poznamy natury tego fenomenu. Jedyne co wykluczam to ignorancja, której nie cierpię.


Użytkownik fussy edytował ten post 23.07.2015 - 18:50

  • 3

#34

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale czym się w tym(jak w wielu innych przypadkach) intrygować? Dla mnie intrygującym nagraniem byłoby sfilmowanie Statku(czy jakiekolwiek UFO) gdzie byłoby widać, jego dokładna budowę. A tak to jak wróżenie z fusów. Nic nie wnoszącego do tematyki UFO...


  • 0



#35 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale czym się w tym(jak w wielu innych przypadkach) intrygować? Dla mnie intrygującym nagraniem byłoby sfilmowanie Statku(czy jakiekolwiek UFO) gdzie byłoby widać, jego dokładna budowę. A tak to jak wróżenie z fusów. Nic nie wnoszącego do tematyki UFO...

Mogę podrzucić takowy filmik w każdej chwili. Zgadnij jak jest zatytułowany.... 

 

 

Too good to be truth. Wymowne czyż nie? :P


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 23.07.2015 - 20:26

  • 1

#36

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie oszukujmy sie, niektórych żadne dowody nie przekonają. Za słabe materiały, fake, lub samoloty (na pewno), balony, lampiony - bo słabej jakości materiały. Z kolei już zdecydowanie lepszej jakości i dobrej jakości materiały - eee to na pewno fake, zrobiony na komputerze, bo nie mozliwe żeby to się prezentowało, aż tak dobrze, eeee cywilizacje pozaziemiskie na pewno poruszałyby się inaczej, ba w innego typu pojazdach, to fake.

Do czego zmierzam, chodzi mi jedynie o sposób w jaki można podejść do danej sprawy związanej z ufo lub ewentualnymi cywilizacjami pozaziemskimi, na prawde zauważyłem że niektórzy dosłownie zamiataja pod dywan tego typu tematy lub daja błache obalenia wręcz kabaretowe.


 

Ale czym się w tym(jak w wielu innych przypadkach) intrygować? Dla mnie intrygującym nagraniem byłoby sfilmowanie Statku(czy jakiekolwiek UFO) gdzie byłoby widać, jego dokładna budowę. A tak to jak wróżenie z fusów. Nic nie wnoszącego do tematyki UFO...

Mogę podrzucić takowy filmik w każdej chwili. Zgadnij jak jest zatytułowany.... 

 

 

Too good to be truth. Wymowne czyż nie? :P

 

Poczekaj na odpowiedzi typu:

To dron lub zabawka (możliwe że własnie tak jest w tym przypadku, ale nie jestem na 100% pewny), a jak ten materiał to nie ufo/kosmici to inne materiały (pewnie najlepiej wszystkie) tez musza być oszustwami/fake'ami.


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 23.07.2015 - 20:32

  • 0

#37

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Ostrzewtlumie

 

Szanując twoją znakomitą reputację i nie pozbawiając się szansy na konstruktywną wymianę myśli spróbuję jeszcze raz... tym razem z innej strony.

 

Właśnie wróciłem z wakacji w Budapeszcie gdzie fotografowałem między innymi niezwykle intrygujący... ba! zapierający dech w piersi, oświetlony po zmroku Parlament z perspektywy Mostu Małgorzaty - absolutnie niesamowity widok - kto widział ten wie :) Niestety współczesne techniki rejestracji obrazu są na tyle ułomne, że z tego całego amazingu został tylko cień mimo dość wyrafinowanego sprzętu foto, którym dysponuję...

 

Zmierzam do tego, że wieloletnia praca z obrazem nauczyła mnie "widzieć" oryginalny obraz na ekranie monitora. Po prostu zdaję sobie sprawę z różnicy i na tej podstawie twierdzę, że łatwo jest zignorować fakt rejestracji, marną kamerą w telefonie, przez kogoś tam trzech jasnych kropek na niebie...

A teraz proponuję ci zabawę, wyjdź przed dom, na balkon obojętnie... przyjrzyj się jak wygląda księżyc, po czym nagraj go telefonem, zgraj na dysk i porównaj to co widzisz na monitorze z tym co widziałeś. A teraz w drugą stronę - obejrzyj jeszcze raz film z pierwszego postu, po czym wyjdź na zewnątrz i zwizualizuj sobie taką formację na niebie... jeśli wciąż będzie ci to przypominało "zwykłe samoloty" to ja się poddaję ;)

 

edit: swoją drogą chętnie się dowiem skąd u ciebie przekonanie o fizycznej naturze UFO


Użytkownik fussy edytował ten post 23.07.2015 - 20:56

  • 1

#38

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ale czym się w tym(jak w wielu innych przypadkach) intrygować? Dla mnie intrygującym nagraniem byłoby sfilmowanie Statku(czy jakiekolwiek UFO) gdzie byłoby widać, jego dokładna budowę. A tak to jak wróżenie z fusów. Nic nie wnoszącego do tematyki UFO...

Mogę podrzucić takowy filmik w każdej chwili. Zgadnij jak jest zatytułowany.... 

 

 

Too good to be truth. Wymowne czyż nie? :P

 

Sugerujesz się nazwą filmiku czy samą treścią w końcu? Wystarczy, że napiszę "NEW FOOTAGE OF UFO! YOU MAST WATCH THIS!" i od razu to wrzucisz?

Co do filmiku. Bardzo ładnie wygląda trochę wolno się porusza i wow nawet kokpit widać, a jednak się da coś ładnie nagrać. Ale już bardziej byłbym skłonny w to uwierzyć niż w filmik 240p na którym są same białe światełka.

 

 

Nie oszukujmy sie, niektórych żadne dowody nie przekonają.

Nie oszukujmy się, ni którzy łykają wszystko co w internecie wrzucone i nie chodzi tu tylko o UFO. Bo każdy spisek musi być prawdą, a google to strasznie trudna machina do szukania odpowiedzi.

 

@Fussy

 

Rozumiem o co wam chodzi, jednakże osobiście nie wierze, że Kosmici nas odwiedzą(to, że żyją to jest nie kwestionowane) i na razie żaden dowód mnie nie przekonał na 100%. No może jeden filmik był spoko ale nie pamiętam linku.

 

Co do filmku z księżycem wiem co wyjdzie kiedyś to próbowałem. A mówią ci coś Flary przy robieniu zdjęć pod słońce. Nie dawno było to brane za UFO :v

 

Dobra z mojej stron EOT swoje powiedziałem. Czekam na kolejne relacje UFO.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 23.07.2015 - 21:19

  • 0



#39 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Absolutnie nie mówimy o kupowaniu wszystkiego co nam wciskają. Ale skreślanie wszystkiego czy to z lenistwa czy to z zapobiegliwości to nie jest rozwiązanie. 

 

Co do filmiku który dałem jest interesujący ale tak jak mówiłem, nie zawsze przy UFO musimy widzieć niesamowitą prędkość czy zwroty pod kątem 90 stopni przy prędkości 12000km/h.


  • 0

#40

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie zwolennicy ufo filmowanego.

Nie wiem ,czy zdajecie sobie sprawę z faktu, że podchodząc do tematu w powyższy sposób, sami ustawiacie dyskusję w taki sposób, że powstają dwa obozy, z których każdy twardo okopuje się na swoich pozycjach i z założenia dyskredytuje argumenty drugiej strony, zupełnie nie zwracając uwagi na to, czy jest w nich choć odrobina sensu.

Mi tam rybka, bo to nie ja wrzucam filmiki z ufo i spokojnie dam radę przeżyć bez ich oglądania.

Dziwią mnie tylko te żale i dąsy pod każdym kolejnym, który został skrytykowany.

Albo uznajcie że macie w głębokim poważaniu opinie sceptyków, bo sami wierzycie, że każdy wrzucony filmik to dowód na istnienie ufo - a wtedy nie szlochajcie kiedy je ktoś skrytykuje.

Albo wykażcie odrobinę samokrytycyzmu, przy doborze materiałów, które wrzucacie i zechciejcie się pochylić przynajmniej nad częścią argumentów strony przeciwnej.

Bo może nie są one takie od czapy wzięte.

Inaczej mówiąc - bądźcie tak otwarci (na niewygodne wam opinie) jak tego oczekujecie od innych.

Bo póki co, to zaczyna wyglądać coraz bardziej dziecinnie.


  • 1



#41 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Pishor nikt tu nie wylewa żali, poza tym ani jedni ani drudzy nie mówią o wszystkich tylko o niektórych. Spokojnie. Mi się podobają bardzo tutaj uwagi i wnioski niektórych (czy to zwolenników czy tych którzy się nie zgadzają), mowa bardziej o takich którzy celowo chcą (z jakichkolwiek powodów) zdyskredytować temat lub dać byle jakie wyjaśnienie.

 

Lwia część opinii, według mnie, jest produktywna i ciekawa. Spostrzeżenia są warte uwagi. I jednych i drugich. Ale w obu grupach są też jednostki które mają nieco inne podejście. Jeśli zrozumiałeś co mam na myśli.


  • 0

#42

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Ostrzewtlumie

 

Szwankuje mi cytowanie więc odpowiem ogólnie.

 

Póki co to jesteś jedynym w tym temacie, który mówi o jakiś kosmitach, statkach, ich budowie i dowodach - w moich oczach to błąd logiczny, bo niby na jakiej podstawie zakładasz, że są to statki(sic!) pozaziemskiego pochodzenia?

Uważam, że póki nie zdobędziemy miarodajnych danych to należy rozpatrywać w kategoriach naturalnego fenomenu, kórego natury jeszcze nie poznaliśmy, lub którego nie rozumiemy, lub którego rozumienie jest dla nas z jakiegoś powodu niedostępne.

Nie widzę możliwości, żeby rządy USA, Rosji czy Chin po latach badań (i dezinformacji) nie wiedziały z czym mamy doczynienia - nasza cywilizacja nie jest cywilizacją małpoludów i jest "oczywistą oczywistością", cytując klasyka, że tajemnica Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest jedynie tajemnicą dla opinii publicznej - "oni" wiedzą co się dzieje ale z jakiegoś powodu uważają, że nie możemy poznać faktów.

 

Co do fotografowania pod słońce, to flary "coś mi mówią" ale jednocześnie wiem jak ich unikać i skutecznie takie zdjęcia robić... zwykłe zrozumienie praw fizyki/optyki

 

ps. wolałbym żebyś nie zwracał się do mnie per Wy chyba że chcesz mnie tytułować Wasza Wysokość to proszę bardzo, w innym przypadku nie wiem o jakich Wy mówisz.


Użytkownik fussy edytował ten post 24.07.2015 - 00:06

  • 0

#43

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ale czym się w tym(jak w wielu innych przypadkach) intrygować? Dla mnie intrygującym nagraniem byłoby sfilmowanie Statku(czy jakiekolwiek UFO) gdzie byłoby widać, jego dokładna budowę. A tak to jak wróżenie z fusów. Nic nie wnoszącego do tematyki UFO...

Mogę podrzucić takowy filmik w każdej chwili. Zgadnij jak jest zatytułowany.... 

 

 

Too good to be truth. Wymowne czyż nie? :P

 

Jeśli chodzi o to ufo, to jest to bardzo podejrzane nagranie. Nigdzie nie znalazłem oryginalnego filmu a wszystkie filmy na yt z tym ufem pochodzą tylko z jednego kanału Thirdphaseofmoon.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 24.07.2015 - 12:17

  • 0



#44 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Cóż być może jako pierwszy się rozszedł właśnie z tego kanału. Może tam był wrzucony na samym początku i wszyscy stamtąd go wklejali. Generalnie jak widzicie kiedy już pojawia się coś naprawdę konkretnego to paradoksalnie to jest powodem wątpliwości. Ciężko taki schemat złamać.


  • 0

#45

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Critter wrzucaj materiały o ufo z myślą o zwolennikach tej tematyki, opinie większości maruderów ja traktuje jako bonus do tematu, ale nie biorę dosłownie tego pod uwagę, ale musze przyznać że opinie, niektórych sceptyków sa naprawdę ciekawe i warto się nad niektórymi zastanowić, ale to wyjątki.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych