Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze światła nagrane na kamerze w Cumbest Bluff

cumbest bluff

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Światła zarejestrowano dzięki kamerze zamontowanej na drzewie. Zdarzenie miało miejsce 16 Marca 2014 roku w miejscowości Cumbest Bluff, jednak zdarzenie trafiło do mediów dopiero w tym miesiącu. Tajemnicze światła, które unoszą się na niebie nad ponad 15 hektarowym polu należącym do Edith i Rainera Shattles mogą być dowodem, lub kolejnym nagraniem o niepotwierdzonej autentyczności.

 

65998075766410363442.png

 

Rodzina Shattles’ów nigdy nie ma dość oglądania dziwnych obrazów nagranych na ich kamerę tego pamiętnego zimowego jeszcze wieczoru.

 

39401360620511195205.jpg

 

Zwykle w naszym życiu dzieje się wiele dziwnych rzeczy, jednak zazwyczaj związane są one z naszymi wnukami. Tym razem nie mamy jednak pojęcia z czym mamy do czynienia. Patrzyłam na wielki obiekt światła, który nagrała nasza kamera.

 

 

Data na nagraniach jest wyraźnie widoczna. O 7:24 czasu lokalnego, pojawia się sarna i wszystko wygląda normalnie. O 7:29 pojawia się dziwne światło, a 6 minut później jest już o wiele większe. O 7:53 widać zarysowany dziwny kształt, a na sarny pada światło obiektu. Kamery są termowizyjne i nie oddają żadnego światła. O 7:56 pojawia się inne światło i jest coraz bliżej, najwyraźniej skupione na sarnie. Wyglądają jak światła ciężarówki, jednak są znacznie wyżej, a na polu nie ma żadnej drogi. Niedługo potem odlatuje, znikając z pola widzenia.

 

Redaktor serwisu wlox udał się na miejsce zdarzenia razem z właścicielem kamery.

 

Z początku skupiłem się na tym, co mogło być źródłem światła, które było widoczne na nagraniu. Ale im bardziej krążyliśmy wokół tego miejsca, tym bardziej byłem przekonany, że musiało pochodzić z góry. Z czymś takim jeszcze się nie spotkałem.

 

 

Edith mówi, że reakcja jej przyjaciół była dokładnie taka, jakiej można by się spodziewać:

 

Wszyscy byli zszokowani tak samo jak my. Co to jest, jak to? Obejrzyjmy jeszcze raz!

 

 

Na obrazku poniżej, widać jak sarna patrzy na źródło światła. Rainer ma teorię na ten temat.

 


Nie jestem pewien, czy mamy do czynienia z kosmitami, ale na pewno nie jest to UFO. Mam nadzieję, że jest to dron wojskowy i nic poza tym, a jeśli tak jest, to rząd mógłby się do tego przyznać.

 

11008932633797551260.jpg

 

Rainer i Edith, poza tym że są na pewno mocno podekscytowani, twierdzą również, że zagadka jest ekscytująca i bardzo chcieliby się dowiedzieć z czym mieli do czynienia. Zagadkę będziemy monitorować i w razie potrzeby nakreślać postępy idące w tej sprawie.

 

https://www.youtube....fUK66HI4g#t=105

 

źródło


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 21.07.2015 - 11:22

  • 1



#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już kiedyś chyba było na forum, w jakimś temacie zbiorczym.

 

Jak na mój gust to refleks. Sfotografowana sarna jest prześwietlona, skoro tak to jej oczy, które jak u wielu zwierząt są refleksyjne, musiały być w kamerze bardzo jasne. Odbicie punktów oczu w soczewce aparatu dało taki efekt. Zauważcie że światła są położone symetrycznie do miejsca gdzie powinny być oczy sarny, względem środka kadru.


  • 2



#3

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam wahałem się z dodaniem tego na forum, ale skoro zaczęli mówić o tym w mediach to zrobiłem dla tego oddzielny temat.


  • 1



#4 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Czemu się wahałeś? Bo zostałbyś skrytykowany? Nie przejmuj się nawet tego typu rzeczami, ignoruj. Lepiej coś dać na forum i na 100% wyjaśnić niż nie dać i zostawić pole do manewru temu przysłowiowemu jednemu procentowi. Jak coś tu wyjaśnimy, nawet oczywistego to przecież nikt nie umrze, nikomu to nie zaszkodzi. Chyba co niektórzy zbyt poważnie podchodzą do internetu i forów tematycznych. Ale mniejsza z tym.

 

Na pierwszy rzut oka wygląda to jak światła jakiegoś pojazdu, ale moim zdaniem są to te specyficzne refleksy o których mówił zaciekawiony, prawdę mówiąc sam niekiedy uświadczałem podobnych rzeczy na moim średniej jakości aparacie więc postawiłbym właśnie na to. 


  • 3

#5

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może być ATV jakiś myśliwych,zapędzili sie az pod czyjś dom...

Albo dron (może 2) ? Kamera podczerwona aktywna jak "zobaczy" światło widzialne to głupieje (dopóki sie automatycznie nie przełaczy), stad te refleksy


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych