Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znikające rzeczy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Havocowsky.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 Wierzę w istnienie zjawisk nadprzyrodzonych, ale w miażdżącej większości przypadków bynajmniej to nie one są sprawcą. 

Pożyczalscy, to nie jest zjawisko nadprzyrodzone, podobnie jak krasnoludki.

 

Nie było łapki. Dzisiaj się tam... zmaterializowała (?).

Ładnie poprosiłeś, to Ci oddali.

:szczerb:

 

samo zjawisko znikania może i nie jest nadprzyrodzone, ale jest paranormalne (paranormalny- trudny lub niemożliwy do wytłumaczenia, sprzeczny z powszechnie przyjętymi prawami, zasadami (SJP)), a co do pożyczalskich, bardzo możliwe, że, jeśli istnieją, to oni/on są/jest sprawcą tego zniknięcia


  • 0

#17

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Paradoksalnie w małych pomieszczeniach zwlaszcza takich z ,bogatym' jak na niewielkie gabaryty wystrojem duzo latwiej o balagan, chaos i zguby. Dwa przypadki to trochę mało jak na plagę duchów ;) Chyba kazdemu zdarzylo się zgubić wiele rzeczy ktore jak sie potem okazywało sa pod łóżkiem lub w łózku (zaplątane pod stelarzem)


  • 0

#18

Havocowsky.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie w tym problem, że w pokoju mam raptem 5 mebli i dość dużą otwartą przestrzeń na środku. Pokój ma może 15 m2 i na pewno nie jest zagracony.
  • 0

#19

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja tam cały rok zganiam na duchy jak mi się coś gdzieś zapodzieje i jakoś dziwnym trafem duszki są tak łaskawe ,że przed świętami jak robię gruntowne porządki zawsze wszystko mi zwracają  :o


Użytkownik Piotr_Dark edytował ten post 20.07.2015 - 12:31

  • 0

#20

Havocowsky.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam cały rok zganiam na duchy jak mi się coś gdzieś zapodzieje i jakoś dziwnym trafem duszki są tak łaskawe ,że przed świętami jak robię gruntowne porządki zawsze wszystko mi zwracają  :o

Jakoś dziwnym trafem, nie pomogłeś. W domu jest porządek, a po poszewce ani widu ani słychu. Mimo ciągłych poszukiwań. Łapka się znalazła, mimo, że pod łóżkiem sprawdzaliśmy dziesiątki razy.


  • 0

#21

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Musze przyznać ,że faktycznie dziwna sprawa.

A jesteście pewni,że nie została omyłkowo wyrzucona do śmieci? Czasami jak człowiek się  zagada, to bezmyślnie może zrobić różne rzeczy....


  • 0

#22

Volpe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dobre serce mają. Muchy Cię wkurzały, to łapka wróciła. Spróbuj usiąść na łóżku i westchnij ze dwa razy 'oh, jakbym chciał znowu ujrzeć moją poszewkę, to była taka piękna poszewka...' - może zmiękną.
  • 0

#23

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy tak na serio? 

 

closed.gif


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych