Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocny horror


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

andkar94.
  • Postów: 105
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Nie potrzebuję żadnych wyjaśnień. Chciałem tylko się z wami tym podzielić.

Najpierw piszesz, ze chcesz sie tylko podzielic, a nastepnie liczysz na rozmowe. O czym chcesz rozmawiac, o duchu, ktory cie rzekomo nawiedzil powodujac lekki halas, ktorym mogl miec milion przyczyn? W nocy cichy halas wydaje sie 10 razy glosniejszy, a po przebudzeniu czesto slyszy sie w glowie odglosy i dziwne dzwieki, czlowiek jest zdezorientowany. Chlopie, nie chcesz uwierzyc w normalne wyjasnienia, ale od razu wierzysz, ze to duch?

 

Chcialbys, zeby to byl duch, chcesz myslec, ze przytrafilo ci sie cos niezwyklego, a prawda jest taka, ze to jednak przyziemne :)


Użytkownik Black_ket edytował ten post 15.06.2015 - 20:15

  • 0

#17

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Brak jakiejkolwiek burzy czy deszczu nic. Paraliżujący strach i popełnienie błędu- sprawdzenie godziny: 3:33.

 

Rozumiem ze to godzina sprawiła iż wmówiłeś sobie ducha? Gdyby była 4.44 obróciłbyś się na drugi bok i zasnął z przekonaniem ze coś ci się przyśniło?Dlaczego wszystkie niesamowite historie zawsze dzieją się o tej magicznej godzinie?

 

O sytuacji nikomu nie mówiłem bo wiem jak zostałaby przyjęta. Nie potrzebuję żadnych wyjaśnień. Chciałem tylko się z wami tym podzielić.

 

Skoro wiesz jak zostałaby przyjęta twoja opowieść to czego oczekujesz od Nas? Podzieliłeś się z Nami. Nie potrzebujesz wyjaśnień. AMEN! Jest taki dział  NASZE HISTORIE  dla tych którzy chcą się podzielić doświadczeniami i nie potrzebują komentarzy...


Użytkownik MAHARET edytował ten post 19.06.2015 - 01:56

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych