Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś obserwuje mnie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

jakosss.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, wszystkie okoliczności tyczą się jednego miejsca/miejscowości.

 

1.

mieszkam w domu poniemieckim ok 80-90 lat ma, często wyjeżdzam wiec przebywam w innych miejscach ale Tylko w tym domu mam wrażenie ze ktoś na mnie patrzy, jak sam spędzam noc często siedzę na parterze a na poddaszu są sypialnie, co kilka nocy słychać jak ktoś tam przebywa lub jeden stopień schodów ten najwyżej zatrzeszczy. Dodam że nikt z mieszkańców tak nie ma.(mieszka na stałe tu babcia i jej córka z synem)  Dzisiaj od 7 rano jestem, teraz właśnie miałem to wrażenie bez przerwy cały czas aż zirytowałem się i krzyknąłem grzeczniej ujmując: (i czego chcesz, możesz wyjść). Oczywiście głupio się czuje mówiąc chyba do siebie. Co o tym sądzicie? Stara dusza, kiedyś mieszkaniec? może potrzebuje pomocy ? 

 

 

2.

Kiedyś, 1-2 lata temu siedziałem w aucie piłem piwko po pracy, godz ok 22-23 a może później w każdym bądz razie bylo bardzo ciemno. Obserwowałem niebo nocą (taki fetysz) nagle pojawiła się jasno zielona kula ok 15-20 razy większa od gwiazd, było bardzo wyrażne, spadała z niesamowita prędkością w dół, wyglądało jak lądowanie. Kometa? Halucynacje? nie wiem, co myślicie? 

 

3.

Wracałem do mojego starego domku po pracy, nie pamiętam która to była godz ale bardzo ciemno, może ok 23+/-, wjeżdzając już do mojej miejscowości na samym środku stała wielka Sowa, zatrzymałem się przed nią, gapiła się na mnie swoimi wielkimi oczami, to było dość dziwne bo nie zeszła wiec ominąłem ja poboczem i już jej nigdy nie widziałem.

 

4. 

Znajomy z mojej miejscowości zauważył dziwny obiekt na niebie, był bardzo daleko, ciemno-szary owal, niestety miał bardzo słaby telefon którym zrobił zdjęcie, ale faktycznie odróżniało się od otoczenia (posiadam to zdjęcie). Jeszcze opowiadał że u niego w domu na strychu słychać spacer, mieszka w statej stacji kolejowej. Tez jakaś dusza pewnie pomyka.  

 

5.

Z innej beczki ale może ktoś ten motyw powiąże, w wieku 11-14 lat budziłem się kilkaset krotnie ze zwiniętą kołdrą na skraju łóżka przy stopach, zawsze myślałem ze ją tam kopałem bo tak mi mama powiedziała ale teraz mi się przypomniało że to raczej niemożliwe, ktoś mógł to robić? Czy rzeczywiście podświadomie ją tam odsuwałem?

 

To wszystko w jednej wiosce,  co z tych sytuacji można wywnioskować?

 

DO MODERATORA! PROSZE ZMIENIĆ TYTUŁ NA: Coś obserwuje mnie. Coś przeleciało. Sowa na drodze.     DZIEKUJE!


Użytkownik jakosss edytował ten post 12.05.2015 - 07:59

  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mieszkam w domu poniemieckim ok 80-90 lat ma, często wyjeżdzam wiec przebywam w innych miejscach ale Tylko w tym domu mam wrażenie ze ktoś na mnie patrzy, jak sam spędzam noc często siedzę na parterze a na poddaszu są sypialnie, co kilka nocy słychać jak ktoś tam przebywa lub jeden stopień schodów ten najwyżej zatrzeszczy. Dodam że nikt z mieszkańców tak nie ma.(mieszka na stałe tu babcia i jej córka z synem)  Dzisiaj od 7 rano jestem, teraz właśnie miałem to wrażenie bez przerwy cały czas aż zirytowałem się i krzyknąłem grzeczniej ujmując: (i czego chcesz, możesz wyjść). Oczywiście głupio się czuje mówiąc chyba do siebie. Co o tym sądzicie? Stara dusza, kiedyś mieszkaniec? może potrzebuje pomocy ?

 

Trzeszczące stopnie w starym poniemieckim domu nie są rzadkością. Każdy dom pracuje i wydaje dźwięki, a szczególnie słychać je w nocy gdy jest cicho.

Co do uczucia bycia obserwowanym, to nakręciłeś się ze to duchy przez te trzeszczące schody.

 

Kiedyś, 1-2 lata temu siedziałem w aucie piłem piwko po pracy, godz ok 22-23 a może później w każdym bądz razie bylo bardzo ciemno. Obserwowałem niebo nocą (taki fetysz) nagle pojawiła się jasno zielona kula ok 15-20 razy większa od gwiazd, było bardzo wyrażne, spadała z niesamowita prędkością w dół, wyglądało jak lądowanie. Kometa? Halucynacje? nie wiem, co myślicie?

 

Zakładając, że nie zmyślasz i nie zdążyłeś wypić ok. 10 piw bo wtedy to widuje się rzeczy których nie ma, to mógł to być meteor.
 

 

Wracałem do mojego starego domku po pracy, nie pamiętam która to była godz ale bardzo ciemno, może ok 23+/-, wjeżdzając już do mojej miejscowości na samym środku stała wielka Sowa, zatrzymałem się przed nią, gapiła się na mnie swoimi wielkimi oczami, to było dość dziwne bo nie zeszła wiec ominąłem ja poboczem i już jej nigdy nie widziałem.

 

Może chora była lub głodna.

 

Znajomy z mojej miejscowości zauważył dziwny obiekt na niebie, był bardzo daleko, ciemno-szary owal, niestety miał bardzo słaby telefon którym zrobił zdjęcie, ale faktycznie odróżniało się od otoczenia (posiadam to zdjęcie). Jeszcze opowiadał że u niego w domu na strychu słychać spacer, mieszka w statej stacji kolejowej. Tez jakaś dusza pewnie pomyka.

 

Na co czekasz? Wrzucaj fotę ufa.

Twój kolega też nakręca się na duchy, a te dzwięki na strychu to tak jak pisałem pracujący budynek, przeciągi itp.
 

 

Z innej beczki ale może ktoś ten motyw powiąże, w wieku 11-14 lat budziłem się kilkaset krotnie ze zwiniętą kołdrą na skraju łóżka przy stopach, zawsze myślałem ze ją tam kopałem bo tak mi mama powiedziała ale teraz mi się przypomniało że to raczej niemożliwe, ktoś mógł to robić? Czy rzeczywiście podświadomie ją tam odsuwałem?

 

No różne rzeczy tu ludzie wypisywali, ale zwiniętej kołdry w nogach jako dowodu na istnienie duchów czy kosmitów jeszcze nie widziałem :szczerb:


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 12.05.2015 - 10:18

  • 1



#3

SoScary.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo tych przygód. Niestety to fake
  • 0

#4

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dużo tych przygód. Niestety to fake

 

 

Skąd wiesz?

 

 

posiadam to zdjęcie

 

 

Pokaż je.


  • 0

#5 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Uczucie bycia obserwowanym, lęki, niepokój i tym podobne rzeczy mogą być objawami nerwicy. Czy badałeś się pod kątem występowania nerwicy, czy zastanawiałeś się nad możliwością wystąpienia jej u ciebie?

 

2. To mógł być meteoryt, gra świateł, wzrok płatał ci figle, byłeś zmęczony.

 

3. Czasami zwierzęta zachowują się dziwnie. Uśmiałbyś się co nie miara gdybyś zobaczył pare sytacji, które mnie spotkały. Np. pies wychodzi na drogą i sobie siada... i ani myśli zejść z drogi :)

 

4. Wklej to zdjęcie tutaj. Ale podobnie jak w pkt. 2.

 

5. Człowiek podczas snu może się wiercić i tego nie pamiętać. To zupełnie normalne. Czasami "odkopujemy się" z pościeli w nocy jeśli jest nam za gorąco. To taki odruch, można nie pamiętać. Nie wdzię w tym niczego nadnaturalnego, że tak powiem.

 

Myślę, że niektóre rzeczy wyolbrzymiasz i najpierw szukasz wyjaśnienia paranormalnego, a potem (jeśli w ogóle) naturalnego. Nie tędy droga.
Trzeba myśleć trzeźwo i być realistą, a nie wciskać sobie na siłę niektóre rzeczy.

 

Nie sądzę aby ta sytuacje, o ile były prawdziwe, mogły być paranormalne.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 12.05.2015 - 16:05

  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym domu inni tego nie czują bo pewnie przyzwyczaili się do jakiś dźwięków które ten dom wydaje. Opowieści z kołdrą to szkoda nawet komentować.
A co ufo, nie ma nic dziwnego że coś w nocy spada, to może być meteor, jakiś kosmiczny śmieć itp.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych