Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#46

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

(prześledźcie moje posty)

:D A przedstaw mi choć jeden post, w którym miałeś choć jedn logiczny, kreatywny, oparty na dowodach argument??
  • 0

#47

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

kregi w zbozu, mowcie co chcecie... UFO zrobilo i nie ma bata :D
Niektore sa tak piekne ze az sie zastanawiam niekiedy czy to nie jakis fotomontaz
Nie umiem takiego czegos narysowac na kartce a co dopiero... brawa dla tworcow, kimkolwiek jestescie :)
  • 0

#48

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wierze w to że część piktogramów jest tworzona przez UFO. Ale nie zapominaj o tym że te " piękne" kręgi w znacznym stopniu były dziełem człowieka... To już jest pewnego rodzaju sztuka..
  • 0

#49

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też widziałem kiedyś krąg zbożowy.Nic dziwnego tylko że nad nim znajdowała się linia elektryczna. :D
  • 0

#50

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Ja powiem tak nie sądze aby choć jeden z nich był sprawką UFO napewno niektóre z nich są zwykłą mistyfikacją a te niesamowite no to tak... słyszałem na to kilka wytłumaczeń, chodzi mi o WIRY PLAZMOWE i ZAWIROWANIA ELEKTRO-MAGNETYCZNE
  • 0

#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

slyszales?? to troche poszperaj i przejedz sie do wylatowa...poznaj jego historie :)
  • 0

#52

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

wracając do wylotowa :D to tam spokojnie nie mozna nawet załatwić swoich potrzeb fiziologicznych, bo na każdym drzewie porozwieszane są kamery :P oczywiście dziwnym trafem każdy z rolników sieje więcej zboża niż potrzebuje, licząc że jakieś UFO zrobi im kręga i będą mogli sprzedawać wejściówki ufologom :D
  • 0

#53 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a dziwisz sie? :)

z tym ze w wylatowie wielu swiadkow widzialo dziwne zjawiska.Ty bys sie nie podnicil? :D
  • 0

#54

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Dzielo czlowieka, dobry musi byc ten czlowiek jesli kazde zdziebelko zboza ucina w dokladnej jego polowie. ;]
  • 0

#55 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzielo czlowieka, dobry musi byc ten czlowiek jesli kazde zdziebelko zboza ucina w dokladnej jego polowie. ;]


chyba malo wiesz na ten temat :)
  • 0

#56

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Beware the bearers of FALSE gifts & their BROKEN PROMISES.Much PAIN but still time.BELIEVe..There is GOOD up there.We oppose DECEPTION.Conduit CLOSING.



Dobra a ja wracając do przekazu... ciekawa sprawa mnie to jak groźba nie wygląda tylko jak jakaś nauka życiowa... słowa są bardzo mądre...

jeszcze ta że tak ją nazwe rycina "Winchester, Hampshire, UK, 2002r." tego nikt napewno kijem na linie w jedna noc nie zrobił... ma ktoś jakąś strone gdzie znajde więcej informacji na ten temat... intrygująca sprawa
  • 0

#57

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo komu tu brakuje argumentów ? :) bo ty jak narazie tylko wysmiałeś moje zdanie i nic pozatym.
Widze ze pod moją nieobecność zrobiło się tu koło wzajemnej adoracji,zero argumentów ale nic tam(dla jasności nie chce tu kogoś obrażać).
Tak trochę z innej beczki,dziwicie się że ktoś może zrobić krąg na jakimś polu,to powiedzcie mi jak ktoś może namalować graffiti na dachu budynku rządowego przy jednej z głównych ulic oczywiście nielegalnie,to jest dopiero dziwne...
Człowiek jest zdolny do wielu nieprawdopodobnych rzeczy.
  • 0

#58 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tak tylko Fiker tu chodzi o czas! nic innego...sproboj przy kamerach w nocy zrobic kilkadziesiad kregow w kilkadziesiad minut? moze kilkanascie? hmmm to niemozliwe :)
  • 0

#59

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przykładem mogą być kręgi z filmu Konferencja UFO 2005 ...

Dalsze komentarze sa zbędne ...
  • 0



#60 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ten film rozwial moje wszelkie watpliwosci ...szkoda tylko ze nie wszyscy go obejrzyli...zauwazylem male grono ktore sie wypowiedzialo na temat filmu... :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych