Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Implanty wszczepiane ludziom-oraz usuwane-FILMY NA FAKTACH=DOWODY

IMPLANTY

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Były policjant-teraz prywatny detektyw Derrel Sims z kaliforni-zajmuje sie ofiarami nielegalnych wszczepien implantów w ciało-czy robią to ludzie ludziom-w celach przesladowczych?-na pewno,ale czy faktycznie wyciągniete z ciał ludzi-przez chirurgów implanty-to dzieło TYLKO człowieka,czy obcych cywilizacji?-SAMI ZOBACZCIE;

UFO IMPLANTY WSZCZEPIANE LUDZIOM

 

 

NIEZBITE DOWODY-PORWANI PRZEZ UFO 2009

 

 

IMPLANT ZNALEZIONY PODCZAS OPERACJI

 

 

USUWANIE IMPALNTU WSZCZEPIONEGO-CZŁOWIEKOWI PRZEZ CZŁOWIEKA

 

 

WSZCZEPIANIE IMPLANTU

 

 

Chip pod skórę Wiadomości

 


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 20.03.2015 - 22:04

  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UWAGA!! NIEZBITY DOWÓD NA ISTNIENIE SPIDERMANA!!

 

https://youtu.be/WfV-0Yv5vNY?t=13s

 

Piszesz tak chaotyczne bzdury, że przebrnąć przez Twoje posty nie sposób. Co drugie słowo z użyciem Caps Locka - po co?

W jednym z postów napisałeś, że Twój ojciec zwraca się do Ciebie - "Michał, nie handluj tymi narkotykami...".

Łamiesz wszystkie zasady pisowni, gramatyki, ortografii i wkręcasz ludziom jakieś wyssane z palca bzdury.

Powtarzam Ci - przestań ćpać, kosmici znikną. Jak dalej będziesz w to brnął to nic z tego dobrego nie wyniknie.

 

Czekam na zdjęcie rentgenowskie potwierdzające obecność obcych ciał w Twoim organizmie oraz opinię lekarską z opisaniem przypadku, że wykrył w Twoim organizmie obce ciało, wszczepione Ci siłą, pieczątką i wyraźnym podpisem lekarza, abym mógł go zweryfikować. Jak to potwierdzisz to pogadamy o kosmitach.


  • 0



#3

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szanowny Panie Moderatorze-Po pierwsze nic nie cpam od kilku lat a po drugie,żadne rentgenowskie zdjęcie nie wykryje mikrorobota;robiłem rezonans magnetyczny głowy-to lekarz powiedział,że nie ma czasu dokładnie ogladać-ale nie widzi żadnego tętniaka,krwiaka,lecz widać wyraznie że mam poszeżone bruzdy virhofa(nie zapytałem go co to znaczy).Sam analizowałem ten rezonans-może zle,że nie powiedziałem lekarzowi,żeby dokładnie sie przyjrzał,czy czegoś wszczepionego nie mam?Ja może sie nie znam-było pare dziwnych punktów-ciężko to odczytać-wynikiem rezonansu jest nagrana płyta CD z bardzo dużą ilością zdjęć-nie znam sie na tym kompletnie.Na prześwietleniu rentgenowskim wyszło mi na głowie kilka malutkich świecących się punkcików-odpowiadały by tym mikrorobotom,ale pewien nie jestem,bo sie na tym nie znam.W każdym razie czytałem artykoł gościa,którego zaimplantowali,to był bezradny,bo rezonans nic mu nie wykrył,a bardzo madrze opisywał-jak i kiedy mu to zrobili-oraz dolegliwości takie jak moje-wyświetlanie komputerowych snów,teledysków,budzenie głośną muzyką.itp......Jak by to było takie proste i łatwe do usunięcia-prześwietlenie rentgenowskie-chirurg wyciąga i po sprawie-to by ofiar takich urządzen nie było.

 

Wezmy też pod uwage,że nie wiemy-jak wyglądają te mikroimplanty?Z czego są zrobione?Jak wygladają na rezonansie magnetycznym?

 

Uprzejmie prosze zobaczyć jakiej to jest wielkości;

 

http://www.prophetic...st_part_ii.aspx

 

http://loveforlife.c...ated-tip-needle

 

Jak prześwietlenie rentgenem ma wykryć mikroimplanty które mają 0,4milimetra wielkości?

 

To strona ofiary z wyższym wykształceniem,która ponoć nie miała doczynienia ze środkami odurzającymi,a już na pewno nie była leczona psychiatrycznie;

 

http://inwigilowany....wano-mikro.html

 

Już wcześniej czytałem artykuły tego gościa,,inwigilowanego``,to w pierwszej chwili-jak opisywał jakie głupoty mikrogłośnikami wszczepionymi pod bebenki mu gadają-nazywa sie to-(voice to skull-głosy do czaszki-robienie z ofiary-psychicznie chorego-no bo jak słyszy głosy to przecież objaw shizofrenii)-pomyślałem,że mimo iż podobne objawy mają osoby bez zgody zaimplantowane,to było tak niewiarygodnie napisane iż stwierdziłem,że gościu jest psychicznie chory-mimo iż sam jestem ofiarą.Myślałem tak do czasu.

 

Jak zobaczyłem strone tego gościa z głową manekina,to wie Pan co-raz,że mi sie nogi ugieły,bo mam te same mikroroboty w tych samych miejscach na twarzy i głowie co inwigilowany-a dwa,że ŻAL  ;( człowieka-mnie i inwigilowanego.Skoro inwigilowany ma to samo na twarzy i głowie co ja-to wyklucza jego jakąkolwiek chorobe psychiczną,czy pisanie ludziom bzdur.

 

PRZEPRASZAM-za posty poprzednie-łamiące regulamin forum,oraz uprzejmie prosze Szanownego Pana Moderatora o ich usuniecie.Z góry dziekuje Michał


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 21.03.2015 - 04:35

  • -1

#4

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez obrazy, ale kliniczny przykład schizofrenii paranoidalnej ze wszystkimi jej objawami.

Piszę serio, nie gniewaj się, ale im wcześniej zaczniesz się leczyć, tym lepiej dla Ciebie i bliskich.


  • 2



#5

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez obrazy, ale kliniczny przykład schizofrenii paranoidalnej ze wszystkimi jej objawami.

Piszę serio, nie gniewaj się, ale im wcześniej zaczniesz się leczyć, tym lepiej dla Ciebie i bliskich.

 

Zadnej obrazy Szczyglis-szanuje twoją wypowiedz,no bo wiadomo,że 50% inteligentych osób z wykształceniem powiedzmy średnim czy wyższym-nie da mi wiary-ale wierz mi,że nie mam z czego się leczyć.By mnie tylko pokrzywdzili lekami psychotropowymi wiadomo,że jak bym psychiatrom powiedział o czipach,to jeszcze bym w jakimś kaftanie bezpieczeństwa wyladował i kto wie czy jakimiś chemicznymi zastrzykami by mnie nie struli-co by mogło przyczynić sie do trwałego uszkodzenia mi zdrowia a na pewno nie do usuniecia operacyjnego tych wynalazków.

 

Widzisz-zechciało mi sie jakichś operacji od bardzo nieuczciwych ludzi-którzy nie byli głupi,żeby mi  po podpisaniu pseudoumowy na 30000PLN(wyświetlonej mi po właczeniu komputera)-takie coś wszczepić.Nie moge przeboleć,że im nie odpisałem-żadnego kredytu,jestem bezrobotny.

 

Widzisz-jak mi przychodziły grozby(przed zaiplantowaniem) na e-mail,oraz wpuszczali mi gaz do mieszkania-to mogłem te mejle(zabezpieczyć-nie wiem wydrukować)-oraz  pokazać rodzicom i zgłosic do prokuratury.Myśle,że  funkcjonariusze przyjechali by po jednego z nich-tego który mi te grozby wysłał a tamci by sie bali wpuszczać mi eter do mieszkania i robić jakieś nielegalne operacje namawiając mnie na jakieś kredyty-żerując w 100%-centach na mojej-GŁUPOCIE,NAIWNOŚCI,ŁATWOWIERNOŚCI,oraz ZAUFANIU do bardzo nieuczciwych i okrutnych ludzi,którzy jako lekarze chirurdzy-za to co mi zrobili-nie powinni w swoim zawodzie pracować-(złamali przysięge hipokratesa-jeżeli to coś dla nich znaczy,oraz jeżeli w ogóle ją składali)

 

Pisze jaka jest PRAWDA-czy ktoś mi wierzy,czy ma mnie za psychicznie chorego,badz bajkopisarza-to już jego prywatna sprawa.


  • 0

#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 
ale wierz mi,że nie mam z czego się leczyć.

część alkoholików także uważa że nie ma problemu z alkoholem.


  • 1



#7

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 
ale wierz mi,że nie mam z czego się leczyć.

część alkoholików także uważa że nie ma problemu z alkoholem.

 

Oczywiście Sebastianie-jeżeli uważasz mnie za osobe chora psychicznie-szanuje twoje zdanie.Ludzie sprytni dość bystrzy-po dłuższej rozmowie ze mną-patrza na tą sprawe całkiem inaczej-czy ktoś by chciał ze mnie zrobić wariata?(przejąć schede),badz,że zawaliłem bo nie zapytałem w tej umowie-dla kogo za co? kasa?,bo może ktoś w rystrykcyjnym terminie tej kasy wymagał!,oraz mają do mnie pretensje-dlaczego tych grozb nie zgłosiłem-dlaczego wchodziłem w układy z jakimiś niepewnymi ludzmi przez internet,no i wiadomo,żebym czasem nie szedł do jakiegoś psychiatryka,bo jak powiem,że mam mikrokamere w oku i mi filmy w nocy wyświetlają-to psychiatrzy zrobią ze mnie warzywko.

 

Wiadomo,są też ludzie prosci,którzy nie poczytają na necie w celu zdobycia WIEDZY na ten temat o;(mind control,electronic harrashment czy voice to skull)-bo wiedza swoje-Są to ludzie którzy powiedzą wprost-jesteś ciężko chory-jak sie wyleczysz to spotkamy sie na piwo.Nie rozmawiam nawet z nimi,bo BOLI mnie to,że znam ich od lat a mają mnie za przeproszeniem za czubka.

 

Namawianie kogoś do wiary w impalnty do dręczenia ludzi-NIE TAKI JEST MÓJ CEL POŚWIĘCANIA CZASU I PISANIA;

 

Chciałem OSTRZEC wszystkich Ludzi-przed taką technologią,oraz podać kilka podstawowych zasad bezpieczenstwa;

 

1.)Nie podpisywać żadnych niepewnych umów przez internet-nawet jak by ktoś nam przysłowiowe;,,złote góry obiecywał``Należy uważać też na inne umowy,kredyty .itp....

 

2.)Nie chwalić się nikomu o swoich oszczednościach,które Mamy na koncie w banku odłożone.

 

3.)Poważne grozby przesyłane na Nasz adres e-mail-należy zgłaszać od razu do prokuratury,bo nie wiemy kto jest po drugiej stronie i jakie ma zamiary w obec Nas.

 

4.)Dla bezpieczenstwa zostawiać na noc klucz w zamku drzwi wejscowych-na który to zamek są zamknięte-trzeba brać pod uwagę,że złodziej może miec wytrych,badz dorobione klucze.

 

5.)Najlepiej także przestrzegać zasady-,,Żyj i daj żyć``-tzn.Tak żyć,żeby starać sie nie wchodzić nikomu w droge,bo to może się na Nas samych w przyszłości zemscić.

 

 

 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych