Skocz do zawartości


Zdjęcie

firefox - problem ze stroną domową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie zobaczymy co da to drugie skanowanie

edit:

Coś jeszcze siedzi w systemie. Widać to po wytłuszczonych polskich znakach na Onecie.

 

edit:

Kolejne skanowanie wykryło jeszcze 18 pozostałości po intruzie ale i ak to nic nie dało jeśli chodzi o wyszukiarkę.

W efekcie, zmuszony byłem ją zrestartować (nie odinstalowywać, a własnie zrestartować) Po tym zabiegu problemy zniknęły.


Użytkownik pishor edytował ten post 13.02.2015 - 08:47




#17

mr.fisz.

    In order to be able to think, you have to risk being offensive.

  • Postów: 143
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Pishor, zgraj sobie zakładki do jakiegoś foldera, i zainstaluj przeglądarkę na nowo.

Po co? W jakim celu?

 

W ostateczności po prostu przeinstaluję go ale chciałbym tego uniknąć żeby sie nie bawić w ustawienia od nowa.

Zawsze możesz skorzystać z takiej opcji jak synchronizacja. Ja z tego zacząłem korzystać całkiem niedawno i mogę powiedzieć że jest całkiem OK. Zakładasz sobie konto i nie musisz spędzać za każdym razem jak przeinstalowywujesz przeglądarke po kilkadziesiąt minut na ustawienia. W firefoxie istnieje też opcja "resetuj" po której wraca wszystko do ustawień domyslnych, a potem już tylko synchronizacja i masz w przeciągu minuty z powrotem karty, zakładki, hasła, historie, dodatki, ustawienia.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych