Skocz do zawartości
Zdjęcie

Ukrywany naukowy przełom ! Budowa wszechświata staje się jasna !


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Universe24.
 • Postów: 831
 • Tematów: 54
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W ziemskich labolatoriach wybitni naukowcy dokonują czasami wielkich odkryć, część z tych uzdolnionych ludzi przeprowadza swoje eksperymenty w zaciszu własnych posiadłości, lub w budynkach instytucji finansujących te przedsięwzięcia.

 

W opisywanym przypadku znakomitego odkrywcy Davida LaPoint’a mamy do czynienia z przejęciem jego własnego odkrycia. Podpisał on ‚cyrograf’ z pewną firmą, która jak widać z panującej ciszy, zabroniła rozpowszechniać dalej to wielkie naukowe olśnienie.

 

Dane eksperymentalne stały się własnością prywatnych włodarzy świata, znanych jako finansiści starających się stworzyć nowy porzadek. LaPoint w swoich pracach doszedł do czegoś niezwykle istotnego, do wielkiego naukowego przełomu ! Dotyczy on fundamentalnych praw sterujących zachowaniem się materii !

 

Wiemy z historii przypadku Tesli, że często zaczyna się coś dziać z tego typu naukowcami, w krytycznych momentach, zwłaszcza z odkryciami tej rangi, albo geniusze ci znikają, albo dokumenty i dane gdzieś wyparowują. W kwestii Davida LaPointa zaczyna być podobnie, po jego rewelacjach nastała dziwna cisza.

 

 

geometria09.jpg

 

Sam w prezentowanym filmie zapowiadał uruchomienie aparatury oraz ujawnienie części odkryć w roku 2013, jednak nic takiego nie nastąpiło. Oczywiście rozsądnie założyć, iż jest to efekt podpisanej umowy, czy aby na pewno sprawa ta jest tak prosta i oczywista ? Należy podkreślić, że eksperymenty Davida zostały potwierdzone przez innych inżynierów oraz jemu podobnych poszukiwaczy rozwiązań zagadek budowy wszechświata.

 

 

 

Jego prace dotyczą teorii „Elektrycznego Kosmosu” okreslanego także jako plazmo-kosmologię, której głównym postulatem jest to, że dynamika zjonizowanego gazu (plazmy) gra istotną rolę we wszechświecie. Elektryczny model kosmosu nie jest uznawany za zgodny z rzeczywistością przez większość naukowców. Na początku XX wieku norweski naukowiec Kristian Birkeland przeprowadził wiele eksperymentów laboratoryjnych, które skłoniły go do wysnucia hipotezy, między innymi, o elektrycznej naturze Słońca, komet i pierścieni planetarnych.

 

geometria02a.jpg

 

W przeciwieństwie do elektrycznego modelu kosmosu, fizyka plazmy jest akceptowana, jako mająca zastosowanie w opisie wielu zjawisk astrofizycznych. Uważa się, że większość materii we wszechświecie jest zjonizowana lub występuje w postaci plazmy, która to plazma może wytwarzać pola magnetyczne i tu wkracza David LaPoint ze swoimi szokującymi eksperymentami, pokazanymi w filmie.

 

Z prezentacji video można wywnioskować kilka rzeczy, między innymi to że przestrzeń, a następnie cała reszta w tej rzeczywistości, jest stworzona z określonymi zasadami i prawami, podlega prawom fizycznym zaprojektowanym przez Stwórcę. Następnie, jak się okaże, kosmos, „materia” i przestrzeń jest geometryczna lub ma cechy geometryczne !

 

 

geometria08.jpg

 

Pamiętają państwo film „Odyseja kosmiczna 2001″, zwłaszcza moment gdy główny bohater został pochwycony ? Zaczął się przemieszczać z zawrotną prędkością jakby pomiędzy dwoma kolorowymi „światami-światłami” rzeczywistości. Podobnie jest gdy się przyglądniemy strukturom kosmicznych sił galaktycznych opisanych w filmie LaPoint’a. Możemy przyjąć, że przenoszenie się pomiędzy olbrzymimi strukturami pól magnetycznych galaktyk czy „światów-rzeczywistości” może wyglądać jak przykładowe zdjęcie z Odysei 2001:

 

2001_Odyssey.jpg

 

 

Przełomowa teoria Davida LaPointa przedstawia sobą tak rewolucyjne założenia, iż trudno to docenić na chwilę obecną. Wydaje się, iż potrzeba do jej ogarnięcia również duchowego polotu. Możliwe że prezentuje ona tak długo oczekiwane rozwiązania wielu niewyjaśnionych fenomenów.

 

ufo-lights-Israel-lapoint01.jpg

 

Przepiękne obrazy dziwnych i często nietypowych konstrukcji kosmicznych jakimi są galaktyki, stają się dzięki nowej nauce i eksperymentom bardziej zrozumiałe. Dzięki temu opracowaniu widać dodatkowo inny świat, który u ludzi fascynujących się kosmosem zawsze istniał, a w tym momencie ujawnił się w jeszcze bardziej fascynującej postaci. Podczas gdy elektryczny model kosmosu jest odrzucany przez większość astronomów i fizyków, paru badaczy plazmy kontynuuje propagowanie oraz rozwijanie związanych z nim idei. Jednym z nich jest LaPoint, który dokonał przełomu w teorii budowy rzeczywistości ! Zapraszam państwa na film, w którym sam autor opisze swoje interesujące odkrycia.

 

 

 

 

źródło: http://innemedium.pl...ie-jasna?page=1

 


 • 2#2

Zaciekawiony.
 • Postów: 7780
 • Tematów: 81
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Następnie, jak się okaże, kosmos, „materia” i przestrzeń jest geometryczna lub ma cechy geometryczne !

Ta geometria przestrzeni to inaczej metryka. Obecnie przyjmuje się że wszechświat ma geometrię zamkniętą, która w małych skalach zbliża się do geometrii euklidesowskiej a w pobliżu dużych mas do geometrii przestrzeni Minkowskiego.

 

Możliwe że prezentuje ona tak długo oczekiwane rozwiązania wielu niewyjaśnionych fenomenów.

Pozwala wyjaśnić powstawanie refleksów w obiektywie aparatu?


 • 0#3

szatkus.
 • Postów: 218
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejny naukowiec, który coś wymyślił, ale niewiadomo co. Nic ciekawego


 • 1

#4

Monolith.

  ótta

 • Postów: 1248
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

że dynamika zjonizowanego gazu (plazmy) gra istotną rolę we wszechświecie.

 

 

A nie gra?

 

między innymi, o elektrycznej naturze Słońca, komet i pierścieni planetarnych.

 

 

Bezsensowne zdanie. Każde bodaj ciało ma "elektryczną naturę". Chyba, że mowa tu pseudonaukowych teoriach sztucznego Słońca "napędzanego" elektrycznym niewiadomoczym..


 • 0

#5

Urgon.

  Młot na matolice

 • Postów: 1293
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Genialna teoria pseudonaukowa. Wszystko byłoby z nią OK, gdyby nie taki drobny detal: nie działa.
W filmie koleś powołuje się na "fakt" jakoby naukowcy nie wiedzieli, jak materia może zachowywać się jak cząstka i jak fala jednocześnie. Otóż naukowcy wiedzą, jak to jest możliwe, i nazywa się to "kwantowa teoria pola". Dalej mamy ładną i absolutnie błędną grafikę przedstawiającą "kuliste" pola magnetyczne wokół cząsteczki. Są też pola w kształcie grzyba i cygara, ale nie pokazują tego, bo to tajemnica. ,) Kolejny absurd to "dowód" w formie plazmy w klasycznej pułapce magnetycznej. Około 14stej minuty można zobaczyć, jak stalowa kulka w tej pułapce się utrzymuje tak, jak zresztą powinna. Te eksperymenty dowodzą tylko tego, że zjonizowany gaz da się złapać w pułapce z pola magnetycznego lub elektromagnetycznego. Niczego o budowie pola magnetycznego cząsteczki to nam nie mówi. Magnes w takim polu ustawi się tak samo, jak kulka stalowa czy plazma. Reszty nie chce mi się oglądać, bo koleś strasznie miesza.
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u