Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.


Chcialem opiac na forum nietypowe uczucie. Często gdy cos robie za chwile usłysze w głowie np. "tata" i za chwile ktos puka, otwieram a tu tata, jest tez przypadek ze slucham muzyke glosno ale za chwile czuje "telefon" wiec profilaktycznie wyciszam i za jakies 5 minut dzwoni telefon. Wy tez macie cos takiego???
  • 0

#2

whiteside.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem Ci szczerze, ze ja tez miewam takie przeczucia. Czesto mam sny, ktore sie spelniaja. Nie na drugi dzien ale np. za kilka miesiecy. Nigdy nie poznamy granic ludzkiego umyslu....
  • 0

#3

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu na tym forum był taki artykuł, który mówił o rzewidywaniu np. telefonu, SMSa czy e-maila. Były nawet prowadzone naukowe badania w tym kierunku.
:-( Nie mogę znaleźć tego artykułu...
  • 0

#4 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To był artykuł zamieszczony przez Eurycide, i miał tytuł: "Telepatia w pojęciu ogólnym" i znajduje się na forum "Świat tajemnic" - Parapsychologia - czyli tutaj. :smile:
  • 0

#5

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem go, powiedzcie mi czy oplaca się to rozwijać?
  • 0

#6

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

opłaca ?

zależy co rozumiesz pod słowem "opłaca" :lol :
  • 0

#7

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy warto rozwijac zdolnosc przewidywania czy zostawic tak jak jest?
  • 0

#8

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiście, że warto
  • 0

#9

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

macie pytanie, Bożeee

to tak jakbym Ci się spytał czy warto jest czytać to forum :
chcesz to czytasz, nie chcesz to nie czytasz :P

jak chce Ci się to ćwiczyć no to ćwicz
  • 0

#10

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba każdemu przeciętnemu człowiekowi udało się coś kiedyś przewidzieć :) , a jeśli nie to napewno się uda :) Ja również kilka rzeczy w swoim życiu przewidziałam
  • 0

#11

PredTech.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie pewnie związek emocjonalny między dwoma osobami może tworzyć jakąś nić, która pozwala przewidywać ich obecną sytuację... Osoby które mają do tego dar lepiej i wyraźniej to odczuwają. Ja osobiście jestem zbyt "zwykły" żeby mieć takie wizje... Chociaż czasami lepiej nie znać przyszłości ;)
  • 0

#12

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no bo wystarczy logicznie pomyśleć , czasami sobie myślimy o najbliższej przyszłości nawet podświadomie więc zyjąc przez X lat kiedyś musimy trafić w zdarzenie :D

ja ostatnio miałem dobrą passę w przewidywaniu :D
kilka tygodni temu przewidziałem wynik meczu Real-Barca w lidze i powiedziałem kto strzeli bramy:D
  • 0

#13

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesto mam sny, ktore sie spelniaja. Nie na drugi dzien ale np. za kilka miesiecy.



Deja vu!! ten temat nieraz juz był tu poruszany wiem bo sam kiedys zamiesciłem i musiałem usunąc bo juz był hehe

Jover zadałeś pytanie czy warto to rozwijac jeśli wiesz jak jesli znasz spsób na rozwijanie takich zdolności to rozwijaj jeśli chcesz a jak znasz ten spsób to przy okazji napisz mi jakto robic to tez się porozwijam w tym kierunku heh
  • 0

#14

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja przewiduję, że jutro nie zalicze koła :D . Nie wiem czym to jest spowodowane (może tym, że dziś nawet do notatek nie zajrzałem :hmm: ). Jutro napiszę czy moje przewidywania sie sprawdziły :P
  • 0

#15

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zgodzę się iż każdemu z nas czasami się zdarza, o czymś pomyśleć, a potem to się zdarza, albo wychwycić z tekstu piosenki jakiś wyraz zwrot, a za chwile ktoś mówi zupełnie to samo. Zastanawiam się tylko na ile jest to przypadek, a na ile zdolność przewidywania. Na pewno nie raz myślicie, albo przypomni się wam tata, ale nie zawsze on zaraz potem dzwoni, czy przychodzi, ileż to razy zadzwonił/przyszedł gdy o tym nie myśleliście. Tak samo z telefonem, na pewno wiele razy ktoś do was dzwoni, a tylko raz na długi czas uda się to 'przewidzieć'.
Teraz jest około 11 rano, kilka razy w tygodniu przychodzi około tej godziny do mnie listonosz, czy jeżeli teraz pomyślałem o listonoszu, a on zaraz zadzwoni to będzie to coś nadprzyrodzonego... nie sądzę.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych