Skocz do zawartości


Zdjęcie

Interaktywna creepypasta AKA "Moja historia"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy istnieje szansa by na tym forum założyć dział dla creepypast interaktywnych w stylu tych z reddita?

Jeśli nie, to czy założenie takiego tematu w naszych Historiach nie zostanie potraktowane jako prowokacja?

 

Bądź oczywiście też można mnie odesłać do polskiej strony gdzie uprawia się takie zabawy. Angielski mam dobry, ale dobry story telling to co innego.



#2

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest tylko temat z creepypastami. tutaj> http://www.paranorma...an-legends-itp/





#3

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W temacie zbiorczym takie coś niestety nie wypali i nie ma sensu, dlatego pytam w tym dziale czy da się coś wykombinować w tej kwestii.



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

poszukaj jakiegoś forum dla dzieci.





#5

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to wydaje mi się, że jestem w dobrym miejscu, chociaż przykro mi to mówić ;)



#6

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mogę udzielić Ci w tym momencie jednoznacznej odpowiedzi, bo zwyczajnie nie wiem co masz konkretnie na myśli. Oświeć mnie proszę opisując w miarę szczegółowo jak miałoby to docelowo wyglądać, a ja się zastanowię, czy warto i jak ewentualnie to zorganizować.

 

Fakt pisania na paranormalne.pl nie oznacza automatycznie, że jasnowidzenie mamy rozwinięte do perfekcji -- ja np. mam w tym poważne luki i już trzy razy piątą klasę repetowałam właśnie z powodu jasnowidzenia ;)





#7

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Żeby nie zanudzać:

"Interaktywna creepypasta" polega mniej więcej na tym, że w danym temacie użytkownicy nie poddają w wątpliwość, że dana historia wydarza się naprawdę, Nie można prosić o dowody na prawdziwość opowiadanej przez siebie historii. Cała zabawa polega na "role playingu".

Założmy, że dziś zapostowałbym co wydarzyło się w przeciągu dwóch tygodni, a następnie odpowiedziałbym w temacie dopiero jakby coś nowego wydarzyło się w moim pseudo prawdziwym życiu. Użytkownicy mogą postować swoje sugestie jak wybrnąć z danej paranormalnej sytuacji. Brzmi prosto, jest proste, nie wiem jak format sprawdziłby sie w Polsce. Na pewno taki dział odsiałby ilość wakacyjnych poszukiwaczy sensacji zamieszczających zmyślone historyjki w "poważnych" działach.

 

Ja w międzyczasie rozpocząłem już story telling na reddicie, ale nie byloby problemów z tłumaczeniem na polski gdyby jednak taki pomysł miałby się przyjąć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych