Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co jeśli po śmierci jest tak jak sobie to wyobrażamy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#31

xSzyneKx.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Atomy nie reagują na emocje. To pseudonauka.

Oglądałem jakiś film, w którym to było sprawdzane. Już nie pamiętam linka.


  • 0

#32

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mysle ze kazdego z nas po smierci czeka cos zupelnie innego. Wydaje mi sie ze duza role odgrywa tutaj w jakich okolicznosciach ta smierc nastapi.. czy bedzie to smierc naturalna, czy samobojstwo a moze tragiczna. wierze w reinkarnacje, sadze ze ludzie ktorzy umarli smiercia tragiczna, tacy ktorzy maja cos do zalatwienia na ziemi rodza sie ponownie, koncza otwarta sprawe i odchodza. Wierze ze Ci ktorzy popelnili samobojstwo kraza miedzy ziemia a druga rzeczywistoscia.. nie moga "odejsc" dopoki ich czas smierci na ziemi nie nastapi. Wierze w te przyslowiowe pieklo choc nie do konca je tak pojmuje. mialam stycznosc z duchami, demonami, spotykalam na drodze dobre dusze, widzialam dzieci, spotykalam tez zle duchy, ktore mnie przerazaly i demona ktory odwiedzal mnie kazdej nocy gapiac sie na mnie i kiwajac sie w jedna i druga strone wydajac przy tym dziwne przerazajace dzwieki, dodam ze dzialo sie to nie tylko w nocy w czasie snu ( pisze to bo ktos moze pomyslec ze mialam paraliz senny ) 

Wierze ze nasze zycie na ziemi, to jacy jestesmy, w duzej mierze oddzialowuje na to jak to nasze zycie po smierci bedzie wygladac


  • 0

#33

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Emocje to stany psychiczne, więc tak samo ja uczucia, miłość itp nie są zbudowane z czegoś, one mogą być jedynie powodowane przez różne substancje które się uwalniają w organizmie człowieka itd.

 Substancjie są atomami więc jak się coś uwalnia w twojim organiźmie ty tulko odczuwasz to bo tak ci mówi mózg który oddaje ci taką informacje do twojej świadomości, więc jak byś usuną ciało to czułbyś np. miłość?


  • 0

#34

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko

 

czyli substancje ktore powodują emocje nie są zbudowane z atomów? Nie. Czyli dedukując: Emocje są zbudowane z różnych kombinacji atomów a atomy w 99 % są puste, jedyną ich częścią jest światło. Aha. 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 30.08.2014 - 15:33

  • -1



#35

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szynkowi chodziło pewnie o te eksperymenty ze skupianiem myśli np. Na płatkach śniegu. Na to co jest poza naszym ciałem nie możemy wpływać myślami.
  • 0



#36

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Up

 

Napewno nie? 

 


  • 0



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co, ten filmik to dla ciebie dowód? Niech to pokaże w kontrolowanych warunkach. Nauki nie uprawia się na yotubie.
  • -1



#38

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może paść odpowiedz że to przypadek, oszustwo i inne tego typu wykręty, ale poczekajmy na sensowną kontre :rotfl:

A swoją drogą dobry materiał Universe24 już wcześniej miałem okazje oglądać, moje zdanie na ten temat jest takie że myśli mogą wpływać na inne myśli badz inne jednostki  poza ciałem, mózg może pełnić role tzw odbiornika podobnie jak telewizor czy radio wyłapuje fale.


  • 1

#39

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko

 

Co w kontrolowaych warunkach? Czym różniło by się to że stado bizonów zamknięto by w nienaturalnym laboratorium? To jest naturalne środowisko, w który te bizony rządzą. Jeśli ktoś podchodzi do nich na 5 metrów a normalnie powinien zostać rozszarapny na strzępy usypia je jak małe dzieci, a ludzie którzy obserwują te bizony od dziesięcioleci szczena opada, co może być bardziej kontrolowane?


  • 0



#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Universe, ile ty masz lat? Te bizony by go rozszarpały? Bez przesady, nic mu nie zrobiły, bo nie atakują ludzi. Tak trudno ci zrozumieć, że film z youtube nie jest dowodem w sensie naukowym? Dowodem jest badanie które będzie dało się powtórzyć. Więc jak chce, niech zaprosi tam grupę zoologów i pokaże to niedowiarkom. Na youtube każdy może wstawić dowolny film, niełamiący regulaminu. Zaraz wstawię fragment z filmu ,, marsjanie atakują,, i będę twierdził że ufo naprawdę napadło na nas. Przemyśl to sobie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.08.2014 - 07:26

  • 0



#41

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Up

 

Ty twierdzisz że film jest Fake? Ze zweirzęta wstawiono w programie graficznym. HHHahahahahaha. śmiać się czy płakać? To jest w tym wypadku sceptycyzm? Ty chyba żartujesz?

http://www.rmf24.pl/...and,nId,1043569

 

Dangers to humans[edit]
Bison are among the most dangerous animals encountered by visitors to the various U.S. and Canadian national parks and will attack humans if provoked. They appear slow because of their lethargic movements but can easily outrun humans—bison have been observed running as fast as 40 miles per hour (64 km/h).

Between 1980 and 1999, more than three times as many people in Yellowstone National Park were injured by bison than by bears. During this period, bison charged and injured 79 people, with injuries ranging from goring puncture wounds and broken bones to bruises and abrasions. Bears injured 24 people during the same time frame. Three people died from the injuries inflicted—one person by bison in 1983, and two people by bears in 1984 and 1986

 

źrodlo: http://en.wikipedia..../American_bison

 

 

Ale dla ciebie to bezpieczne zwierzątka, nawet jak na ich tyretorim wkracza nieznany człowiek, i wszystkie kładą się żywcem. Bravo chłopie, bravo. 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 31.08.2014 - 14:29

  • 1



#42

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo to jest inne założenie, inny punkt widzenia, a raczej jak widać na materiale zaprezentowanym przez Ciebie Universe24, to fakt że tamten człowiek sprawnie wpływa na bizony siła myśli. Zatwardziali sceptycy, kierują się tylko utartymi oficjalnymi już szlakami potwierdzonymi przez oficjalnych naukowców, które przecież nie koniecznie muszą być prawidłowe i te nowe, które rzucają na światło dzienne inne założenia z góry odrzucają, a to błąd.


  • 1

#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ośmieszaj się już ,,otwarty umyśle,, To nie są dzikie bizony, tylko trzymane w zagrodzie.
  • 0



#44

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

OpenYourMind

 

W tym przypadku nie ma dyskusji. Ciężko byłoby posadzić segemnt po segmencie całe stada zwierząt i to wyreżyserować w taki sposób. Szczególnie bizony, podejście do nich i wstrzyknięcie im jakichś chemikali - bylby rozjuszone, agresywne na początku. Odpada. To nie jest ich naturalne zachowanie, pilnujący stada ZAWSZE powinnien być w gotowości jeśli podchodzi do ich tyretorium jakis obcy koles. To nie są rzeczy ktorymi mozna manipulować, dlatego wszystko tak się wierci w poszukiwaniu racjonalnych wytlumaczeń. 


  • 0



#45

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo jakieś racjonalne wyjaśnienie musi być, ale to że nie wiem do końca jak on to robi nie oznacza że uwierzę w jego cudowne moce. Bo takich miszczów już było wielu co swoje moce nagle tracili jak pojawił się ktoś sceptyczny np.

https://m.youtube.co...h?v=V48uj418KFs
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych