Skocz do zawartości


Zdjęcie

wywołanie ducha ,otwarcie portalu do zaświatów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja jeszcze czekam na sceny seksu bohaterki z braćmi Kaulitzami czy innymi Jonasami, ewentualnie może być Beiber lub wąpierz Edzio. Tylko tego oraz błyskawicznej ciąży brakuje, by to stało się rasowym opkiem...
  • 0



#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja jeszcze czekam na sceny seksu bohaterki z braćmi Kaulitzami czy innymi Jonasami, ewentualnie może być Beiber lub wąpierz Edzio. Tylko tego oraz błyskawicznej ciąży brakuje, by to stało się rasowym opkiem...

 

Żartujesz &(  


  • 0



#18

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A co innego nam zostało w obliczu crappy-pasty rodem z gimbusowego blogaska? Hej, może niech moderatorzy przeniosą to do hydeparku, To sobie może dopiszemy ciąg dalszy tej pasjonującej historii rodem i poziomem z "Ukrytej prawdy"...
  • -1



#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A co innego nam zostało w obliczu crappy-pasty rodem z gimbusowego blogaska? Hej, może niech moderatorzy przeniosą to do hydeparku, To sobie może dopiszemy ciąg dalszy tej pasjonującej historii rodem i poziomem z "Ukrytej prawdy"...

 

 

Zacznij coś bardziej ambitnego^^,


  • 0



#20

Viola.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za błędy ,niestety taką ma przypadłośc że robie błedy  i chociaż się staram to są ,napisałam wam całą moja historię ,wywołując duchy otwiera się portal do zaświatów ,przez moją głupote cała moja rodzina cierpiała z tym że ja odczówałam to najbardziej  .


  • 0

#21

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Przeglądarki mają wbudowane sprawdzanie pisowni. Zresztą zwalanie winy za błędy na dysmózgowie to jednoznaczny dowód na gimbusowatość. Osoby, które naprawdę popełniają błędy z powodu dysortografii nie dość, że się tego wstydzą, to jeszcze starają się za wszelką cenę dobrze pisać...


  • 0



#22

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że sezon ogórkowy w pełni.

closed.gif


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych