Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga VRP - konkurs bonusowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O transferach chciałem pomówić - zmian na 3. kolejkę można dokonać do jutra, do godziny 18.00. A bogatsi o doświadczenie wiemy już, że najlepiej zrobić to dzisiaj (ewentualnie jutro do południa), bo przed 18stą to strona będzie się ślimaczyć, o ile w ogóle nie padnie całkiem - jak ostatnio.

 

I teraz tak - wcześniej pisałem, że są 2 darmowe transfery w fazie grupowej. Ja swoje 2 darmowe transfery wykonałem między 1 i 2 kolejką, a teraz nadal widzę "Wolnych transferów: 2". Czytam jeszcze raz zasady i jest:

 

Gracz może dokonać:

- dwóch darmowych transferów pomiędzy kolejkami w czasie trwania fazy grupowej

Wychodzi więc chyba na to, że chodzi o 2 darmowe transfery w każdej przerwie między kolejkami, co razem daje 4 transfery, w ciągu całej fazy grupowej. No to... miło :)


  • 0



#32

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja to samo, teraz chcę zrobić transfery i nalicza mi -20 punktów...może poczekać aż się skończy ta kolejka i dopiero, to coś zmieni?


  • 0



#33

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie działa OK. Usunąłem dwóch piłkarzy, dodałem dwóch, dałem "zakończ transfery" i wyświetliło: Liczba punktów karnych: 0.

Na pewno tak samo robisz ?


  • 0



#34

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja robię zdecydowanie więcej :D sprzedawałem chyba 5 ;)

 

Już kumam. Daje Ci fory, startuje z -12pkt :P


  • 0



#35

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a tak swoją drogą to gramy do samego finału,czy kończy się jakoś wcześniej?

 

Edit.Dobra znalazłem już.


Użytkownik Astro1004 edytował ten post 23.06.2014 - 12:29

  • 0

#36

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W pierwszym poście podsumowanie punktowe drugiej kolejki plus tabela po dwóch kolejkach.

My tu z Kronikarzem gadu gadu, a tymczasem Astro1004 wygrał drugą kolejkę rzutem na taśmę (Nani) :)

 

@Kronikarz Przedwiecznych

Z tymi -12 punktami to nie wiem czy dobrze zrobiłeś, składu złego nie miałeś. Zamysł jest jasny - zagrałeś totalnie pod ostatnią kolejkę, ale możesz się przejechać na przykład na Niemcach, czy Francji, którym wystarczy remis (Francuzi to chyba nawet przegrać mogą). Ja z kolei wziąłem Suareza, bo mam przeczucie, że zagryzie Włochów, ale tutaj też może być różnie. Będzie ciekawie  :)


  • 0



#37

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Specjalnie się ustawiłem na ostatnią kolejkę bo zaraz po niej mamy 8 transferów, poza tym patrzyłem przyszłościowo - kto wyjdzie i kto zajdzie najdalej, a akurat Niemcy i Francja zajdą wysoko uważam.


  • 0



#38

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i zasadziłem kolosalny błąd ze zmianą Kapitana z Neymara na Robbena ;( odsadziłeś mnie konkretnie, raczej już po ptokach. Chyba, że Francuzi i Niemcy zaszaleją ;p


  • 0



#39

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Długo zastanawiałem się nad Neymarem, bo były powody, dla których Brazylia mogła hmm... nie mieć zbyt dużej motywacji by wygrać ;) Chodziły też słuchy, że Neymar może nie zagrać (żółta kartka). Ale ostatecznie zaryzykowałem i na szczęście Holendrzy wygrali z Chile, więc Brazylijczycy na czele z Neymarem wyszli na Kamerun z jednym słusznym celem ;)

 

Co do różnicy punktów to nie jest to taka duża przewaga (26 punktów), zważywszy na to, że masz większy budżet. Ja postanowiłem grać na standardowym, więc w fazie pucharowej powinieneś mnie doganiać - przynajmniej w teorii, bo np. Ronaldo okazał się nie być wart tych 13 punktów :) No, ale właśnie taki scenariusz zakładam, więc zostaje mi mieć nadzieję, na zbudowanie teraz odpowiednio dużej przewagi, żeby późniejsze straty pozwalały na utrzymanie prowadzenia. Jak wyjdzie w praniu, jeszcze zobaczymy. Ktoś przywali hat tricka na kapitanie i teorie idą do śmieci. Albo ktoś kogoś pogryzie i tym razem sędzia zauważy :D


  • 0



#40

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podsumowanie 3. kolejki (która przy okazji jest pierwszą połową eliminacji do Pucharu), w pierwszym poście.

 

Skoro już o pucharze mowa, to dowiedziałem się w końcu co będzie po eliminacjach. Przed nami 1/8 i mecze tej fazy liczą się do eliminacji Pucharu (to już wiemy). Następnie powstaną 4 pary: 1 z 8, 2 z 7, 3 z 6 oraz 4 z 5 (zatem eliminacje przechodzą wszyscy). Gdyby w drugiej połowie eliminacji nie zmieniła się kolejność, to wyglądałoby to tak:

Yawni vs wolny los (walkower)

FC Kuguar vs Nie mam pomysłu

Kabanosy FC vs AstroFC

DKS Dziki Drób vs RespecT

 

Więc myślę, że tutaj wszystko jest już jasne. Mam nadzieję, że ktoś mnie wyprzedzi (ale tylko w pucharze, nie ogólnie ;) ), bo nie chciałbym walczyć ze swoim drugim kontem :D Jeszcze się mną administracja konkursu zainteresuje ;)

 

Na koniec przypominam, że do jutra do godziny 18:00 można przeprowadzić transfery (8 jest darmowych).


  • 0



#41

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ostatnia kolejka w moim wykonaniu to była jakaś tragedia,tylko Oscar zaliczył asystę i nikt bramki nie strzelił.Także szansę na wyższe miejsce już straciłem,teraz pozostało mi obronić się na podium.Porobiłem parę transferów i może chociaż w pucharze coś ugram.


  • 0

#42

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wrzuciłem podsumowania 1/8 finału, do pierwszego postu.

 

Małe zamieszanie zrobiło się w Pucharze Ligi VRP. W tygodniu do ligi dołączył użytkownik, który zarejestrował się na forum po rozpoczęciu konkursu, toteż zgodnie z zapowiedzią usunąłem go (przykro mi). Okazało się jednak, że gra posiada jakieś dziwne zabezpieczenia i nie można usunąć drużyn z pucharów. I tym sposobem w Pucharze zagościła drużyna FC Dynamo Oborniki, pomimo że w lidze takowej brak. I zastąpi ona mój wolny los ;) Ostatecznie pary ćwierćfinałowe wyglądają tak:

 

Yawni vs Nie mam pomysłu

FC Kuguar vs DKS Dziki Drób

Kabanosy FC vs FC Dynamo Oborniki

AstroFC vs RespecT

 

I na koniec, przypominam, że do jutra do 18:00 możliwe są transfery (6 darmowych).


  • 0



#43

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tradycyjnie:

- podsumowania 1/4 finału w pierwszym poście

- wyniki pucharu również (szykują się zacięte półfinały :) )

- przypominam, że na transfery jest jeszcze nieco ponad godzinka ;)


  • 0



#44

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I ponownie - aktualizowałem wszystko w pierwszym poście. Znamy już finalistów Pucharu:

FC Kuguar vs Yawni

Hmm, FC Kuguary wyeliminowały poprzednio drużynę D.K., a w kolejnej fazie team Kronikarza Przedwiecznych. Czyli admin i moderator - źle to dla mnie wygląda :P

 

Transfery do jutra, do 22:00.


  • 0



#45

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oficjalnie będzie jak "Wygraj Mundial" podliczy wszystkie punkty (zwykle zajmuje im to parę dni...), ale już teraz, tak na szybko, gratuluję fux777 zwycięstwa w pucharze (jednak masz patent na administrację ;) ). Widzę, że niespodziewanie (bo w ostatniej kolejce) wygrałeś też konkurs "Liga Typerów", co robi niezłe wrażenie - dwa trofea :)


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych