Skocz do zawartości


Zdjęcie

Electronic Voice Phenomena (EVP)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#46

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy może ktoś przypomnieć jak nazywa się program, którym można nagrywać te dźwięki?
Chciałbym zostawić  na noc (tzn. zaprogramować go) i później mieć jeszcze wykres, żeby móc wyłapywać dźwięki patrząc na sinusoidę.


CoolEdit
  • 0



#47

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Próbował z was ktoś kiedyś czegoś takiego ? bo sprawa wydaje się całkiem ciekawa
  • 0

#48

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, ja próbowałem, ale nic z tego nie wyszło. Chcę dzisiaj w nocy, ale nie wiem jaki program użyć, o co pytałem w innym temacie.
  • 0



#49

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

A gdzie będziesz tego próbował ? masz jakieś konkretnie określone miejsce ? gdzie myślisz że mogą przebywać duchy :D
  • 0

#50

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W moim mieszkaniu od zawsze (tzn. odkąd tu mieszkam) dzieją się dziwne rzeczy.
Tzn. Dam słowo, że od 3 w nocy ktoś chodzi po kuchni, która jest niedaleko mojego pokoju, w którym śpię (i strasznie ciągnie kapciami po ziemi).
Aha...i czasem to coś odkręca wodę :o
  • 0



#51

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki. Sprawdzimy co ten programik potrafi 8)
  • 0



#52

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Koleś nie gadaj że u ciebie w domu straszy :o bo serio ale troche ci nie dowierzam :D no ale jeśli to prawda to pogadaj z nim i powiedz żeby robił mniej hałasu... oczywiście czekam na nagranie :D
  • 0

#53

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

CoolEdita Sam polecam :D konkretny program do obróbki dźwięku
  • 0

#54

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no...może nie straszy, ale kiedyś mieszkała tutaj staruszka; była trochę dziwna, ale to opinia sąsiadów bo ja jej nie znałem, ba nawet jej nie widziałem i nie wiem jak się nazywała. No i ona zmarła w nędzy i samotności (była trochę biedna).
No i odkąd sięgam pamięcią to zawsze w kuchni coś było nie tak. Czuje się obecność jakiejś osoby, duszy - ogólnie jakiegoś bytu, słychać właśnie to chodzenie, czasem przesuwanie garnka itp. Myślę, że może ta pani po prostu nie wiem, że nie żyje i jest pochłonięta swoimi obowiązkami. Albo...wie, że nie żyje, ale nie chce przeszkadzać nam w życiu. Dlatego gdy pragnie na chwilę wrócić (z tęsknoty do mieszkania) robi to gdy wszyscy śpią. Nie wiem...ale mam pewność, że coś się tam dzieje. Dlatego mam to zamiar sprawdzić.


AAAA...właśnie to napisałem i spadł mi obrazek z półki na monitor - a NIE MIAŁ prawa :o
Tzn to nie obrazek, a ecdl :P
  • 0



#55

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Jak mialbym od siebie polecic to Creative WaveStudio.
Cooledit ma lekkie wady, ale jesli tylko nagrywac... to spoken
  • 0

#56

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ściągne oba i zobaczę, który lepszy. :)
  • 0



#57

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka słów do Ciemność.
U mnie w domu słychać tylko jak ktoś chodzi i wyczuwam jakiś byt za plecami prawie całą dobe. Ale jakoś nie czuje sie zagrozony bo jak by mialo mi sie cos stac to by sie juz stalo, ale czesto sie dzieje tak, ze wstaje z kzresla obracam sie za siebie z przerazenia. Ostatnio z glosnikow nawet slysze jak ktos gada : |
Ale mniejsza z tym. Jezeli chodzi o nagrywanie to nie mozesz robic tego kompem tylko czyms co nagrywa na tasme !

A co do niusa to: Jak bym wyglądał na cmentarzu ze sprzetem i mikrofonem plus gadanie do nikogo ?
  • 0

#58

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka słów do Ciemność.  

A co do niusa to: Jak bym wyglądał na cmentarzu ze sprzetem i mikrofonem plus gadanie do nikogo ?



...jak zawodowy łowca duchów :)
  • 0

#59

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że Ciemność dzisiaj ładnie nam opowie co udało mu się nagrać :D może nawet coś opublikuje
  • 0

#60

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że Ciemność dzisiaj ładnie nam opowie co udało mu się nagrać Very Happy może nawet coś opublikuje



Nagrywałem, nagrywałem...Właśnie słucham, jest niby kilka ciekawych dżwięków, ale nie wiem co to jest.


Ale jakoś nie czuje sie zagrozony bo jak by mialo mi sie cos stac to by sie juz stalo, ale czesto sie dzieje tak, ze wstaje z kzresla obracam sie za siebie z przerazenia. Ostatnio z glosnikow nawet slysze jak ktos gada : |


Też nie czuję się zagrożony, ale wczoraj spadł mi stojak z dyplomem na monitor z półki, właśnie gdy napisałem posta... :o Widziałem to kątem oka i wyglądało to jakby ktoś go popchnął. Jak słyszysz z głośników coś to powyłączaj na chwilę w mixerze wszystkie źródła (wycisz) i sprawdź jak jest. Niektóre glośniki odbierają radio; możesz spróbować jakoś nagrać.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych