Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pentagon - hipotezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#61

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obejrzyjcie sobie zdjecia czesci samolotu, calkiem sporo znaleziono, wystarczy pogooglowac troche.

Jak na taki samolot to niewiele części znaleziono.

Albo zdjecia z katastrof lotniczych co zostaje z samolotu jak walnie w sciane czy w budynek. Najlepiej zdjecia jak B747 przyladowal w Amsterdanie w blok mieszkalny.

Ma miejsce inny widok niż w przypadku Pentagonu.

I ze w spisek jest wciagnieta cala policja, strazacy, ratownicy, lekarze, swiadkowie, kontrolerzy lotu i obsluga na lotniskach, pracownicy uniwersytetow i instytutow badajacych te katastrofy (na calym swiecie) jak rownierz oczywiscie media.

Ujmijmy to tak. Pentagon jest wojskowym sercem Ameryki. Ich skarbem, bowiem zawiera wszystkie tajemnice skrywane przez armię Stanów Zjednoczonych. I ten sam Pentagon zarejestrował uderzenie weń samolotu z jednej, jedynej kamery - w dodatku nie na terenie samej placówki, a na sąsiadującej stacji benzynowej. Kamera ta nie pokazała zbyt wielu konkretów lub ujmę inaczej - pokazała ich tak niewiele, że pole do spekulacji jest otwarte na oścież.
Wszystkie siły ratownicze, siły publiczne - państwowe mogły być w to zamieszane. Pracownicy Uniwersytetów, Instytutów i inni naukowcy...heh, co za problem powołać się na 2-3 instytucje, które"przebadały" zjawisko i nie stwierdziły "nic nadzwyczajnego"? Wyjaśnij mi, dlaczego w takim razie inni naukowcy, bądź ludzie analizujący wydarzenia 9/11 widzą, że coś jest nie tak?
Zaś media...tu już wkraczasz na niebezpieczne dla swojej teorii pole, bowiem media szukają sensacji, w chwilach zagrożenia są elementem działającym szybko i pochopnie, ponieważ każdy chce jak najszybciej przekzać informacje co do tego, co się wydarzyło. Często przy tym wiele szczegółów jest pomijanych, pojawiają się niedopowiedzenia. Najważniejszym aspektem jest jednak fakt, że we współczesnym świecie media main-streamowe są kontrolowane.

Czyli w spisku sa praktycznie wszyscy czyli spisku nie ma?

Oczywiście. Teraz możesz iść pooglądać lądowanie na księżycu, czy czerwoną planetę - Marsa. I nie zapominaj, że w katastrofach 9/11 nie ma nic nadzwyczajnego :)
  • 0



#62

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, jak na taka katastrofe znaleziono calkiem sporo czesci, dlaczego twierdzisz ze niewiele? Poczytaj http://www.airdisaster.com zobacz co zostaje z samolotu po katastrofie a wtedy mow czy znaleziono duzo czesci czy nie :) A moze wyjasnisz skad sie te czesci wziely?
Czy dowodem na spisek jest to ze jest ich "za malo"? :D

"Wszystkie siły ratownicze, siły publiczne - państwowe mogły być w to zamieszane. Pracownicy Uniwersytetów, Instytutów i inni naukowcy...heh, co za problem powołać się na 2-3 instytucje, które"przebadały" zjawisko i nie stwierdziły "nic nadzwyczajnego"? " acha, czyli paranoja, ok :)

Wszystkie sily ratownicze w spisku.... tysiac ratownikow i nikt sie nie wygadal, nikt nie robil zadnego zdjecia, zadnego nagrania... hehe Lekarze oczywiscie tez w spisku :)
A uniwersytety w Niemczech czy w Anglii ktore badaly katastrofe (podac linki?) tez oczywiscie w spisku? :D
  • 0

#63

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystkie sily ratownicze w spisku.... tysiac ratownikow i nikt sie nie wygadal, nikt nie robil zadnego zdjecia, zadnego nagrania... hehe Lekarze oczywiscie tez w spisku

Pisałem wyżej, poprzez analogię ot choćby do lądowania człowieka na księżycu. Przez 40 lat nikt nie pisnął praktycznie ani słówka. Operatorzy, astronauci (dając jednak małe sugestie), rząd - NIKT. Aby uniknąć niedomówień - nie chodzi o to, że lądowania nie było, lecz o to, że oficjalnie nam przedstawione nim nie jest.

Wszystkie sily ratownicze w spisku.... tysiac ratownikow i nikt sie nie wygadal, nikt nie robil zadnego zdjecia, zadnego nagrania...

Dziwne, prawda? A wydawać by się mogło, że na pewno coś takiego by zrobili, biorąc na poprawkę ilość materiałów filmowych (sztuk 1, słownie: jeden) dostępnych z samego momentu impaktu.

A uniwersytety w Niemczech czy w Anglii ktore badaly katastrofe (podac linki?) tez oczywiscie w spisku?

Podaj linki, z chęcią poczytam :)

Tak a'propos - obejrzałbym crashtest samolotu uderzającego w beton. Mógłbyś umieścić link?

Czy dowodem na spisek jest to ze jest ich "za malo"?

A czy fakt, że jest ich tak mało równorzędnie wyklucza możliwość jego istnienia?
  • 0



#64

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słynne pytanie dla zwolenników Boeinga zawsze pada takie samo :

Skoro to był Boieng ... to gdzie on jest ?

Z 80 TON zostałoby tyle ile na przedstawionych tutaj fotkach ?
  • 0



#65

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O Jezu, ile Ty masz lat?
Wszystko trzeba na talerzu podawac, zero wlasnej inwencji, nie wiesz co to goole?

Skoro to byl Boeing to gdzie on jest:http://members.shaw.ca/freedomsix/pics/w921004-1.jpg - tez spisek ekipy Busha? :D
a tutaj: http://f.sfd.pl/sb.a...50314231131.jpg
albo tu: http://f.sfd.pl/sb.a...50314231317.jpg

No to gdzie sa te samoloty? Tez Bush podstawil GlobalHawki? :lol :

link do symulacji uderzenia: http://www.cs.purdue...agonVis2003.mpg

Poza tym:
http://www.niewyjasn...at2422-strona5/


Nie mam teraz czasu ale jak chcesz to Cie moge doslownie zarzucic linkami tylko po co, i tak nie uwierzysz :) Bo Ty znasz Tajemnice i jestes madrzejszy od wszystkich :)
  • 0

#66

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam teraz czasu ale jak chcesz to Cie moge doslownie zarzucic linkami tylko po co, i tak nie uwierzysz :) Bo Ty znasz Tajemnice i jestes madrzejszy od wszystkich :)


Pokaż mi gdzie tak twierdze ? :lol2: :wow2: :huh2: :gafa:

Ja sie nie wypowiadam w taki sposób o TOBIE ...
:closed:

Powróce do dyskusji z tobą jak skończysz z takimi tekstami ...
  • 0



#67

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No przeciez Wam wszytskim nie zalezy wcale na prawdzie tylko na tym zeby wierzyc w cos innego niz wiekszosc. Macie wtedy poczucie wiekszej wartosci, co mi tam bedzie jakis profesor uniwersytetu tlumaczyl, ja wiem lepiej, ja jestem madrzejszy, ja znam TAJEMNICE!

A jak Wam sie koncza argumenty to sie obrazacie, to moja wina ze nie masz rozsadnych argumentow?

Powroce do dyskusji z Toba jak sie troche zorientujesz w temacie bo na razie to duskusja nie ma sensu :)
  • 0

#68

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powroce do dyskusji z Toba jak sie troche zorientujesz w temacie bo na razie to duskusja nie ma sensu :)


Nawet sobie niezdajesz sprawy jak mi ulżyło ...

Życze powodzenia w dyskusji na poziomie z innymi ... :papapa:
  • 0



#69

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No pewnie ze Ci ulzylo bi juz nie miales argumentow :)
A jeszcze podalbym pare niewygodnych linkow i dopiero byloby glupio prawda?
Tak tak, najlepiej uciec jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia :)
  • 0

#70

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No pewnie ze Ci ulzylo bi juz nie miales argumentow :)
A jeszcze podalbym pare niewygodnych linkow i dopiero byloby glupio prawda?
Tak tak, najlepiej uciec jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia :)


Nie jesteś tu pierwszym który daje tu tego typu tezy, linki ....

Po co mam sie powtarzać ?
Już to przerabiałem ...

Ja sie np. ciebie pytam o Boeinga itd. a ty sie nabijasz i wyjeżdżasz z textami typu "Wiesz co to google?" :lol :

No sorry ale to świadczy o twoim podejściu do sprawy, do mnie i do rozmowy ...

Czy jeśli ty byś pisał już tu o tym i chciałoby ci sie pisać znów to samo co kiedys już pisałeś ? Bo twoje linki, argumenty były już tu omawiane (w psosób normalny).

P.S.
(Tak czekam aż znów napiszesz coś czym od razu mnie zdyskredytujesz)
  • 0



#71

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i co, skad sie wg. Was wziely czesci Boeinga w tych zgliszczach?
Co scielo latarnie na autostradzie?
Co spowodowalo pozar na przedniej scianie budynku i na dachu?
Co przebilo na wylot 3 pierscienie Pentagonu?
Dlaczego ludzie widzieli samolot pasazerski?

Bo po przejrzeniu forum nie widze jakos odpowiedzi na te pytania?
Piszesz ze zdjecia juz byly podawane wiec dlaczego prosiles o nie jeszcze raz?
Moze odpowiesz chociaz na JEDNO z moich powyzszych pytan?
Ale zgodnie z prawami fizyki i logiki?

I nic sie nie nabijam, pytasz o czesci Boeinga wiec podalem Ci linki a mam chyba prawo wyrazic zdumienie ze sam tego nie znalazles?

Pare postow powyzej dalem zdjecia z katastrof samolotow z ktorych nie zostalo prawie nic. Wiesz jak sie aluminium pali? Co tam mialo zostac w tym pozarze? Zostalo troche czesci ktore nie byly aluminiowe i sie nie stopily ani nie spalily? Jak to wytlumaczysz?
Moze wrocimy jednak do merytorycznej dyskusji? Zadalem mnostwo pytan, nie odpowiedziales na zadne.
  • 0

#72

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AquaManiac, zobacz jakie były zniszczenia po uderzeniu boeinga w dwie wierze, a jakie są zniszczenia po uderzeniu boeinga w pentagon... Jes chyba spora różnica konstrukcyjna dwóch wierz i pentagonu chyba nie??
  • 0

#73

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy ktos w ogole odpowie na moje powyzsze pytania? Zaczyna tracic nadzieje....
  • 0

#74

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AquaManiac
Słuchaj na tym forum są wystarczające dowody na to że USA wciskają nam kity… Naprawde trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Podejrzewam że nikt nie ma czasu na jakieś bezsensowne udawadnianie...

Nie chce mi się wierzyć, że ktoś może być tak naiwny…. Przecież jest tyle dowodów na to, że to jest jeden wielki spisek!! Jest ich aż tyle że nawet nie można ich zliczyć..

Masz tutaj dwa zdjęcia na pocieche...
Widzisz jakąś różnice??

Dołączona grafika
WTC

Dołączona grafika
Pentagon


Tak płonął Pentagon i jego uszkodzenia
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Niewielkie prawda??
Po uderzeniu boeinga w Pentagon pozostał by z niego naleśnik :)

A jak płonęły wierze WTC?? I jaki był ich koniec żywtoa??
Tą zagadke pozostawiam do rozwiązania dla ciebie :)
Naprawde nie trzeba być wybitnym żeby zauważyć spisek...
Twn dział już był szczegółowo przerabiany i naprawde nie sądze żeby ktokolwiek chciał go ponownie wałkować...
  • 0

#75

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Naprawde trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Podejrzewam że nikt nie ma czasu na jakieś bezsensowne udawadnianie... "

Skoro to takie proste to odpowiedz na moje powyzsze pytania :)
Zdjecia znam, odpowiedz na moje pytania. Wystarczy jednym zdaniem skoro to takie proste.
No dobra, no to chociaz na jedno: skad sie wziely w zgliszczach czesci Boeinga?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych