Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pentagon - hipotezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Gdzie jest Boeing?"

Zapraszam państwa do konkursu pt. Upoluj Boeinga

Fotka powstała pare chwil po uderzeniu:
Dołączona grafika

Każdy przyrównuje szczątki do 757 a czy te szczątki niemogą pasować do tego egzemplarza (zwracam uwage na kolory poszycia i szczątek)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Fotografia terrorysty, który według USA wleciał w Pentagon:
Dołączona grafika

Można grać w golfa - ach ten pentagon ma tą swoja technologię :
Dołączona grafika

Przestrzenie pomiędzy segmentami Pentagonu, według teorii samolot przebił 3 pierścienie i na końcu widnieje ta dziwna dziura - Czy widzicie tu części Boeinga ? Szczątki ? Pasażerów ? Siedzenia ? Bagaże ? Silnik ?
Dołączona grafika

Może w drugiej przerwie między segmentami Pentagonu widzicie jakieś szczątki?
Dołączona grafika

Boeing 757 bezzgliszczy, które powinny pozostać:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Słowa z raportu ASCE - widać, że pożar był tak mały iż nawet książka przetrwała uderzenie (nawet niechce mi sie mówić ile paliwa mieści Boieng):
Dołączona grafika
  • 0



#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Świetnie :lol teraz już wiele się wyjaśnia.
  • 0



#3

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka pytań odnośnie tego co tu przedstawiłeś:
-czemu mają dowodzić dwie podane tutaj relacje świadków,które są sprzeczne ze sobą?
-czego dowodzić ma to pierwsze zdjęcie skoro miejsce gdzie obiekt wleciał zasłania woda?
-Czy ten mały samolot może wybić zgrabną dziure w żelbetonowej ścianie?
-argument z książką jest chybiony poniewaz jak juz wcześniej pisałem pentagon składał się z segmetnów,co zresztą dokładnie widac po tym jak się zawalił
-Czy to że kawałki są małe ma dowodzić tego że nie mogą pochodzic z dużego samolotu?
-możesz podać źródła z którego pochodzi wypowiedz terrego mitchella?i może coś więcej niż tylko jedno zdanie być może wyrwane z kontekstu
-Po co założyłeś nowy temat o tym samym?
-zastanawiające są zdj, z pomiędzy pierścieni,szkoda że są tak małe,i jest ich tak niewiele
-aha i mam jeszcze pare pytań w temacie o pentagonie w ktorym dyskutowaliśmy wczoraj
poszukam opini tych ktorzy uczyli niby terrorystów latać,i skonfrontuje je z tymi podanymi tutaj,wkleje również link do symulacji ataku na pentagon,ma coś koło 40 Mb
Ciemność napisz co te zdj.wyjaśniają?
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kilka pytań odnośnie tego co tu przedstawiłeś:
1)czemu mają dowodzić dwie podane tutaj relacje świadków,które są sprzeczne ze sobą?

2)czego dowodzić ma to pierwsze zdjęcie skoro miejsce gdzie obiekt wleciał zasłania woda?

3)Czy ten mały samolot może wybić zgrabną dziure w żelbetonowej ścianie?

4)argument z książką jest chybiony poniewaz jak juz wcześniej pisałem pentagon składał się z segmetnów,co zresztą dokładnie widac po tym jak się zawalił

5)Czy to że kawałki są małe ma dowodzić tego że nie mogą pochodzic z dużego samolotu?

6)możesz podać źródła z którego pochodzi wypowiedz terrego mitchella?i może coś więcej niż tylko jedno zdanie być może wyrwane z kontekstu

7)Po co założyłeś nowy temat o tym samym?

8)zastanawiające są zdj, z pomiędzy pierścieni,szkoda że są tak małe,i jest ich tak niewiele

9)aha i mam jeszcze pare pytań w temacie o pentagonie w ktorym dyskutowaliśmy wczoraj
poszukam opini tych ktorzy uczyli niby terrorystów latać,i skonfrontuje je z tymi podanymi tutaj,wkleje również link do symulacji ataku na pentagon,ma coś koło 40 Mb
Ciemność napisz co te zdj.wyjaśniają?


1) Tym , że to do końca niewyjaśniona sprawa ...
2) Widzisz ile nad Ziemią jest strumień wody ? Z 3 metry nad .. a ile wysokości ma Boeing ? Strumien wody niezasłoniłby wszystkiego ...
3) Tego nawet ty niewiesz czy może ... a co za problem zastosować taki wariant jak w przypadku WTC : wybuchy w wierzach na ułamki sekund przed uderzeniem samolotów ... Może i tu było tak samo ? Niemożesz powiedzieć , że tak mogło niebyć ...
4) Co ma segment do pożaru jaki powinien powstać z ilości paliwa 60 TONOWEGO Boeinga ?! Widziałeś co tam gasi pożar ? Dwa malutkie wozy strażackie pożar był tak mały, że głowa mała ...
5) Zwracam uwage na ich ilość - z 60 TON stali pozostało tyle tak ?
6) Z prezentacji , której link gdzieś tu jest (nic więcej niewiadomo ) tak samo jak z relacji innych świadków ...
7) Bo mi sie tak podoba - i chciałem załozyć nowy temat bez bajzlu , gdzie beda wklejane typowe fotki z Pentagonu - MAM DO TEGO PRAWO !
8 ) Jest ich tak niewiele bo pokazują ... PRAWDĘ (brak szczątków) ...

Pytanie do innych czy ktos popiera moje lub kolegi argumenty ?
Wypowiedzcie sie ludzie ...
  • 0



#5

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej sory ale nie nazywaj dyskusji na temat bajzlem,chyba po to jest forum zeby dyskutować?a nie za przeproszeniem klepać się po tyłkach.
Miałem nadziej że odpowiesz na moje pytania a nie odpowiedziałeś na żadne z nich.
Czy oby napewno ten pożar był aż tak malutki ? http://www.serendipi...ntagon_lawn.jpg zobacz jak ogormna powierzchnia fasady płoneła,pozatym przyjzyj się na sekwencje z filmiku jak duża ilość paliwa leci zgodnie pędem na dach i dalej w głąb pentagonu,no i co tu miało płonąć ,beton?to nie jest pożar lasu ,pozatym przy uderzeniu ogień szybko wygasł podobnie jak w WTC.
Jak ogień miał dotrzeć do miejca które było szczelnie odgrodzone od miejsca pożaru?odwracając twoje pytanie ,czy gdyby uderzył inny obiekt niż boeing to już książka mogła by leżeć nie zniszczona?
A co do twojego ostatniego pytania ,nie licze na obiektywność w ocenie innych forumowiczów :lol
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1) Miałem nadziej że odpowiesz na moje pytania a nie odpowiedziałeś na żadne z nich.
2) Czy oby napewno ten pożar był aż tak malutki ?


1) Hmmm ... skoro te odpowiedzi według Ciebie niepokazują mojego zdania na te tematy to już niewiem co mam pisać ... do kazdego punktu wypisałem swoje wyjaśnienie ...

Przykład:
Pytasz czy te szczątki mogł pochodzic od Boeinga - mogły pochodzić od wszelkiego rodzaju pojazdu latajacego ! I podkreslałem , że mnie nieinteresuje od czego pochodzą a interesuje mni ich ILOŚĆ z 60 TON samolotu ...

2) Intensywność pożaru to ja określam po ilości płomieni a nie dymu i osmolonej przestrzeni ...

A wiekszość fotek pokazuje DYM ... DYM i jeszcze raz DYM ... tylko na początku widać ogień ...

A dym świadczy o tym iz intensynośc płomieni jest mała (przykład: dymiace ognisko itd.)
  • 0



#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fiker, a nie przemawia do Ciebie wielkosc boeinga? Jego tylny pionowy statecznik jest wyzszy niz poziom dachu pentagonu, wiec o co chodzi? Zobacz pierwsze zdjecia z "uderzenia" czy tam jest jakas wyrwa?, gdyby to byl boeing to zmiotlby caly dach w pyl. Poza tym szerokosc wyrwy jest dwokrotnie mniejsza niz rozstaw skrzydel wiec nie ma co dyskutowac.

Co do szczatek, nie wyparowalyby a male kawalki, a w zasadzie ich ilosc oznaczaja ze byla to mala maszyna
  • 0



#8

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dj wiem że to inny temat,ale co w takim razie powiesz o WTC w którym szybko wygasły pożary?Czyżby paliwo po prostu się przelało dalej za budynek i najwyczajniej w swiecie zgasło?tak samo było w pentagonie,jest duża różnica między pożarem który rozpala się w jednym miejscu i trawiąć kolejne elementy rośnie w siłe,a pomiędzy uderzeniem samolotu z ogromną prędkością w żelbetonowy budynek kiedy paliwo się wylewa hen daleko a pęd powietrza po prostu gasi chmure i palące się paliwo które wciąż leci w głąd dachu.

[ Dodano: 2006-02-20, 16:49 ]
Eurycide,przeczytaj proszę ten pierwszy temat o pentagonie,tam masz wszystko udowodnione i poparte dowodami,masz takze udowdnione ze samolot ktory widac na filmie pasuje do boeinga,mam do ciebie pytanie,wiesz w ogóle jaka jest wysokość boeinga i pentagonu?dlaczego rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje?a i jeszcze jakim cudem ogon boeinga miał zdmuchnąć cały dach w pył nawet gdyby go dotknął,widziałeś zdj z katastrof?co się dzieje ze szczątkami,to teraz pomyśl jaki opór przy takiej prędkości stanowił by ogon boeinga dla zbrojonego betonu.

[ Dodano: 2006-02-20, 16:51 ]
Dj napisz mi jakich rozmiarów jest kadłub boeinga? :lol
  • 0

#9

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

udowdnione ze samolot ktory widac na filmie pasuje do boeinga


Masz na to jakiekolwiek dowody poza tym wątpliwym zarysem? Równie dobrze na tym ciemnym tle można zakrleślić inny samolot, a po drugie ocena co to jest nie będzie dokładna, bo ten 'samolot' jest zbyt daleko i jest zbyt niewyraźny, żeby można było cokolwiek pewnego o nim powiedzieć...
  • 0



#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co do tego pytania o sciane betonowa, jesli bylby to boeing to powiedz mi gdzie sie podzialy skrzydla ?? jakby nie mogly sie przebic to chyba by gdzies zostaly i tu bylby wiadomo na pewno ze to byl samolot, bo skrzydla nie uleglyby "spaleniu" a tak w ogole to gdzie sa szczatki tego boeinga ???
  • 0



#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

byc moze faktycznie za szybko napisalem, ze statecznik 747 znajduje sie wyzej niz dach pentagonu ale...

63,8 FT = 19,4 M
Dołączona grafika

77 FT = 23.4 M
wedlug oficjalnej strony

zakładając że samolot leciał 0,5 M nad ziemia (SIC!), statecznik sięgał 20,4 M

Dołączona grafika
Dołączona grafika



Dołączona grafika
  • 0



#12

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide,sprawdź na początek wysokość pentagonu później podawaj i obalaj to co ja tu pokazuje http://www.budowle.p...sy/pentagon.php znowu podajesz nieprawdziwe informacje.Skoro pentagon ma 32 metry a ogon boeinga sięga 20,4 metra zostaje ponad 10 metrów luzu,czyli mniej więcej tyle ile widać na tym zdjęciu powyżej tej spalonej części gdzie uderzył ogon,ta grafika powyzej nie pokazuje tego dobrze,ale raptem brakuje jej ze 2,5 metra żeby wszystko było ok.zresztą co ja się będę rozpisywał,sam sobie to sprawdź,wszystko pasuje dziura też,dobrym wyznacznikiem wielkości tej dziury są ci ludzie stojący po prawej stronie drugiego zdjęcia pozwala to łatwiej uzmysłwoić sobie żę ten kadłub jednak by się tam zmieścił.
Traper pokaż mi zarys który jest bardziej wiarygodny i pasuje do wszystkich pozostałych aspektów tego zdarzenia,(no tylko tych kawałków jest mało ale wiele z nich wleciało do środka chyba nie oczujesz znalesc tam czeście wielkości 2 metrów?)
Czekam na odpowiedzi na moje pytania które zadałem we wszystkich wątkach o 911.
  • 0

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

77 feet = 23.4696 meters

wpisz sobie w google: "77 feet" i daj szukaj...
nie wierszysz w kalkulator google?
http://en.wikipedia....ki/The_Pentagon

Main building

* Cost of building: $49,600,000
* Gross floor area: 6,636,360 ft² (620,000 m²)
* Cubic contents: 77,015,000 ft³ (2,000,000 m³)
* Length of each outer wall: 921 ft (280 m)
* Height of building: 77 ft 3.5 in (24 m)
* Number of floors, plus mezzanine and basement: 5
o Total length of corridors: 17.5 mile (28 km)


tak wiec chyba przedstawiles nie te zdjecia co trzeba...
  • 0



#14

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spoko,a co z moim linkiem?wątpie żeby taka strona kłamała..

[ Dodano: 2006-02-20, 19:25 ]
aha,spoko,hmm tylko dlaczego na linku ktory podałem podana jest inna wysokość? :lol nie rozumiem,ale dobra sam sobie policzyłem i faktycznie wychodzą te 24 metry,ale to nie zmienia faktu że kadłub by tam się zmieścił.
Ps.dobrze widzieć że ktoś tu jednak potrafi swoje wypowiedzi czymś udowodnić.
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Upoluj Boeinga (część II) :

Oto Boeing 757 naniesiony na klatke nr.1 z filmu z Pentagonu :
Dołączona grafika

Teren wewnątrz Pentagonu przeszukiwały specjalnie wyszkolone psy do szukania ciał i ludzi - i co znalazły ? NIC ! :
Dołączona grafika

Wnętrze Pentagonu - Upoluj Boeinga ? :
Dołączona grafika

Słynne zdjęcie pokazujace niezniszczona odsłonieta sciane - widzimy na niej nienaruszony
monitor ... niżej znajduje sie KSIĄŻKA (niejest nawet osmolona!):
Dołączona grafika

Zoom nienaruszonej książki:
Dołączona grafika

Dopasujcie mi do tej fotografi te modele Boeingów co sa na innych fotkach, biorąc pod uwagę rozpiętość skrzydeł Boeinga :
Dołączona grafika

Prawa część od zawalonej strony budynku - brak miejsca gdzie uderzyło prawe skrzydło samolotu!:
Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych