Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trolle w Norwegii prawda

trolle niewyjaśnione

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

witam wczoraj obejrzałem film polowanie na trolle z 2010 film dokumentalny złożony w całość z wielu ujęć nie piszcie komentarzy dopóki nie obejrzycie filmu tu jest strona poświęcona temu filmowi i też wszystkiego się dowiecie podobno istniała czy nawet istnieje siedziba do monitorowania trolli to nie są żarty w Norwegii się je ukrywa http://translate.goo...iw=1280&bih=895 tak jak mówię dopóki się filmu nie obejrzy który jest na prawdziwych wydarzeniach nie ma sensu mówić ja w to nie wierze itp...


  • -3

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli faktycznie (jak wynika z twojego profilu) masz 24 lata, to muszę przyznać, że jesteś najbardziej naiwnym 24-ro latkiem, jakiego kiedykolwiek udało mi się spotkać.

Miałem okazję oglądnąć ten film parę miesięcy temu i jeżeli faktycznie uważasz, że cokolwiek (oprócz lokalizacji - bo jak wszyscy wiemy, Norwegia rzeczywiście istnieje) jest w nim prawdą, to muszę przyznać, że załamałeś mnie kompletnie.

No nic - teraz przynajmniej wiem, że każdy twój temat trzeba omijać z daleka.

Gratulacje.


  • 2



#3

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

no to tak jak myślałem i pewną mądra osoba na forum to powiedziała tu nikt w nic nie wierzy nawet jak mu się poda dowody na tacy no ale tak już jest


  • 0

#4

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co za ironia, troll pisze o trollach.


  • 1



#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DOWODY? :facepalm:

Chłopie - ty się dobrze czujesz? Dla ciebie dowodem na istnienie trolli w Norwegii jest ten film?

TO jest dowodem?!

 

troll.jpg


  • 2



#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

7abupaqe.jpg
Chciałem to skomentować... Ale gdy znowu widzę nick mitek24 to mi się odechciało.
Ps. Podobno w Niemczech istnieje instytut dozoru populacji krasnali ogrodowych, sprawdź ten trop :D
  • 2



#7

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

jesteście *** dałem wam link do strony tam wszystko piszę jest napisane wystarczy poczytać ja jadę do Norwegii i wam udowodnię, że coś tam jest niedowiarki patrzcie w ufo wierzą nie mają dowodów, w duchy wierzą też nie mają dowodów ja za to mam dowód na istnieje albo przynajmniej poszlaki ale wy nie, wy nie wierzycie bo nie macie wiary w takie coś

 

3.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

ostrzezenie.gif

+ wyczuwam prowokację, więc:

closed.gif

 

Blitz Wolf


  • -5




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: trolle, niewyjaśnione

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych