Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaginiony telefon


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#31

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

gdyby w takich zagubieniach było coś paranormalnego to też gubiłyby się przedmioty o większych gabarytach, takie jak telewizor, fotel, krzesło. Gubią się jednak tylko mały przedmioty, czyli skarpety, koszulki, telefony, legitymacje, klucze. Twój telefon pewnie gdzieś leży, znajdziesz go kiedyś.


  • 0



#32

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja w takie gadanie raczej nie wierzę jestem oddanym sługą boga, chodzę do kościoła modlę się wieczorem więc dlaczego złe duchy by miały się mną interesować?

 

Demony interesują się właśnie osobami mocno wierzącymi. 

 

Może za szafką była jakaś kleista substancja lub guma do której telefon nieszczęśliwie się przyczepił i odsuwając szafę tego nie zauważyłeś. Albo może w szafie jest jakaś szczelina do której telefon mógł wpaść.

 

Też kiedyś zgubiłem telefon. Po roku znalazłem go pomiędzy siedzeniami w samochodzie. Najciemniej jest pod latarnią.


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 04.05.2014 - 16:05

  • 0



#33

adrenaline.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jeszcze patrzę na to zdjęcie i..sprawdzałeś materac piętro niżej? W sensie nie wiem, może wpadł między materac a deskę i jak szukałeś to niechcący go wepchnąłeś w dziurę, która w nim była, albo jakiś luz w obiciu materaca (chodzi mi o materiał powlekający gąbkę - bo tak na oko, to chyba stary typ materaców)?  :)
 


Użytkownik adrenaline edytował ten post 04.05.2014 - 20:32

  • 0

#34

Arkadiusz98.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak patrzyłem dokładnie wyjmując ten materac. W takim razie pozostaje mi chyba tylko czekać i liczyć na to że kiedyś znajdę. Dzięki za wszystkie odpowiedzi


  • 0

#35

Krzysztalik118.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Ja pragnę od Siebie zaproponować, żebyś zadzwonił na Policje i powiedział, że posiadasz 8 kilogramów Kokeiny, zrobią Ci przemeblowanie, na pewno znajdą
  • 8

#36

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

diabeł ogonem przykrył :D a mi kiedyś spadł jakiś   nie duży przedmiot(nie pamietam teraz co to było)na podłogę pod taką małą szafkę nocną odsuwałam ją itd  no i chyba z 10 razy tam szukałam  wszędzie pod łóżkiem i tak dalej i nie było ale nie dawało mi to spokoju no i zapewne jak przesuwałam mebel to razem z tym przedmiot i za którymś razem w końcu się znalazł, jak dla mnie to jest niemożliwe żeby zniknął ci telefon w takim miejscu na pewno gdzieś niefortunnie upadł w takie miejsce gdzieś tam za łóżko lub szafke a ty go zwyczajnie nie zauważyłeś :P powodzenia szukaj dalej ja bym sie nie poddawała :)


  • 0

#37

Qrak3421/Revolt.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście bym sprawdził w miejscach gdzie teoretycznie nie może spaść. Co mam na myśli? Różne dziury itp. Kiedyś jak gdzieś miałem z rodzicami wychodzić to szukaliśmy kluczy po całym domu, bo nigdzie ich nie było. Okazało się że w klucze były w kurtce ale w środku. Tzn. w kieszeni była dziura i klucze wpadły do środka kurtki.


  • 0

#38

Kassiopeia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

oddany Sługa Boży? Nie sądzę - popatrzcie na satanistyczny wzór z serduszek WOŚP na szafie. W nocy skumulowana moc demonicznych nalepek otworzyła potężny portal, przez który wysunął się Jurek Owsiak, capnął telefon spod łóżka i uciekł. Taka jest kara za dawanie pieniędzy na maszyny do eutanazji i maryhuanistyczny festiwal "Woodstock".

 

PS. To prawda

 

prowokacja2.gif

offtop2.gif

spam2.gif

ban30.gif

/Connor


  • 5

#39

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ja w ogóle przed chwilą przeczytałem? o.O Demoniczne nalepki, portal, łapa Owsiaka? Jakiś kompleks czy co? Radzę też zmienic dilera lub brac połowe.

PS; Marna prowokacja.

 

offtop.gif

/Connor


  • -1



#40

Arkadiusz98.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kszysztalik hehe fajna propozycja ale ja chyba podziękuje 

 

Kassiopeia nie zamierzam tego nawet komentować

 

Temat chyba można zamknąć bo raczej już nic się nie wymyśli. Albo się znajdzie albo nie dzięki wszystkim za odpowiedzi w temacie


  • 0

#41

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Arek, a szukałeś w poduszce? bo możliwe, iż ten telefon wcale nie spadł :)

 

Dokładnie tam: http://longredthread...06/img_4734.jpg


Użytkownik voice edytował ten post 06.05.2014 - 09:54

  • 0

#42

Delta Δ.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Twój telefon został zabrany przez rosyjskich szpiegów. Zawierał on zbyt cenne informacje aby człowiek jak ty go posiadał. Nigdy go nie odzyskasz. Teraz jest on w rękach Władimira Władimirowicza PUTINA

URAAAAAAA

 

prowokacja2.gif

 

Kronikarz


  • -5

#43

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to ja mam pytanie ile odsuneliście meble by za nie zajrzeć?
Większość mebli któte masz u siebie w pokoju ma z przodu cokół ale z tyłu pustkę więc jeżeli nie odsuneliście mebli co najmniej na metr od ściany to telefon tam właśnie leży
  • 0



#44

adrenaline.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to ja mam pytanie ile odsuneliście meble by za nie zajrzeć?
Większość mebli któte masz u siebie w pokoju ma z przodu cokół ale z tyłu pustkę więc jeżeli nie odsuneliście mebli co najmniej na metr od ściany to telefon tam właśnie leży

Wątek ma tylko trzy strony czasami warto się cofnąć :)
Autor pisał, że pokój został pewnego dnia opróżniony ze wszystkiego co w nim było i stał pusty.


  • 0

#45

Arkadiusz98.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wasze posty zaczeły mnie przekonywać że może jednak coś przegapiłem i wczoraj zrobiłem jeszcze jedno przemeblowanko. Wywaliłem wszystko z pokoju dokładnie sprawdziłem powłoczki od poduszek kołder oraz dokładnie sprawdziłem każdy mebel. Telefonu nie znalazłem. Teraz pozostaje mi mieć nadzieję że kiedyś go jednak znajdę jeszcze raz dzięki wszystkim za odpowiedzi ale temat już chyba wyczerpanu


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych