Skocz do zawartości
Dołączona grafikaSzaraki wesoło wybiegły ze szkoły, zapaliły papierosy, wyciągnęły flasz... eee... to nie tutaj... znaczy się zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji Złotych Szaraków!Dołączona grafika


Zdjęcie

"Czynnik rh w historii ludzkości"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Bożena33.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czynnik Rh minus posiada około 15% ludzkiej populacji. Mnie bardzo interesuje, czego istotnym dowodem może okazać się brak czynnika Rh plus. O osobach posiadających czynnik Rh minus obecnie wiadomo, że należą do rasy białej, mieszkają w Europie i nie można ich sklonować. Najwięcej, bo aż 30% czynnika Rh minus posiada ludność Kraju Basków. W rasach kolorowych także można odnaleźć ten czynnik, który jest rezultatem mieszania się ich z białymi ludźmi.

Nie interesowałam się tą sprawą do momentu, gdy dowiedziałam się, że czynnik krwi Rh minus pojawił się na naszej planecie mniej więcej 37 tysięcy lat temu. Dawid Icke napisał: „Jeden człowiek nie zmieni świata, ale może przekazać informację, która zmieni świat”. Ujawnienie informacji, o znaczeniu posiadania Rh minus, może celowo być ukrywane jako prawda bardzo niewygodna dla rządzących i przywódców duchowych. Jeśli nie mam racji, co takiego może się stać? Od tysięcy lat jesteśmy celowo ogłupiani, oszukiwani, dezinformowani, wprowadzani w błędny tok myślenia i degenerowani. Czyli byłaby to tylko kolejna teoria lub próba udzielenia odpowiedzi na odwieczne pytanie, które już wielu zadawało: „kim jesteśmy, skąd pochodzimy, dokąd zmierzamy”. Gdybym jednak rację miała choć w niewielkim procencie, może to spowodować ogromny przełom cywilizacyjny. Oczywiście sama zakładam, że mogę się mylić w wyciąganiu wniosków, ale jak wiadomo błędów w rozumowaniu nie popełniają tylko ci, którzy nie myślą.

Czynnik Rh może być niezwykle istotnym dowodem w sprawie związanej z wywiedzeniem swego rodowodu. Może stanowić dowód, że wiele informacji zawartych w Księdze Rodzaju i w Starym Testamencie jest nie do końca zgodnych z prawdą. Twórcy i fałszerze Starego Testamentu sądzili, że do prawdy już nikt nie dotrze, kłamstwa nie zostaną udowodnione, gdyż taka potrzeba i możliwość nigdy nie zaistnieje.

Z jakich przesłanek wyciągnęłam wnioski?. Od wielu lat staram się zrozumieć dlaczego na naszej planecie istnieje tak ogromna przepaść cywilizacyjna i nienawiść między ludźmi, także w obrębie jednej rasy. Co lub kto decyduje o przynależności do grupy, która podejmuje akty ludobójstwa? Aż dziwne, że tak się rozmnożyliśmy przy tylu podjętych próbach wyniszczenia całych populacji. Do niedawna sądziłam, że wszystkie wojny były wszczynane na tle religijnym i o bogactwa naturalne. Teraz wydaje mi się, że może brać w tym udział dodatkowy czynnik. W wojnie, której obecnie się spodziewamy, tej na Bliskim Wschodzie, o tym, kto ma przeżyć, może zdecydować to, jaki czynnik Rh posiadają zamieszkujący tam tubylcy. Max Kolonko powiedział, że ludzkość „posiada już nowy rodzaj broni masowego rażenia, broń genetyczną, (narzędzia służące do zabijania nazywa się bronią), które są w stanie usunąć z powierzchni ziemi wszystkich przedstawicieli konkretnej rasy, ludzi o określonych cechach rasowych. Każdy materiał genetyczny, każdej rasy jest nieco inny, właściwy dla niej. Naukowcy pracują nad wirusami, które mają atakować ściśle określony materiał genetyczny. Wirus atakowałby przedstawicieli jednej rasy. Można byłoby wybić np. wszystkich Murzynów w ciągu jednego miesiąca. Takie badania prowadziła RPA w latach 80. W laboratoriach „naukowcy” pracowali nad pociskiem etnicznym, nad bombą genetyczną. Pocisk etniczny to typ śmiertelnego wirusa, który zabija przedstawicieli określonej rasy, bądź zabija przedstawicieli ludzi, którzy mają określone cechy tej rasy, a więc zabija tylko ludzi o niebieskich oczach albo zabija ludzi, którzy mają cechy rasy czarnej, albo wręcz są czarnymi, czyli przedstawicieli rasy czarnej. W roku 1993 prace w RPA przerwano po upadku Apartheidu, ale tym, co zostało po tych pracach, zainteresował się wywiad izraelski, bo Izrael miał problem z Arabami. Arabowie chcą ich wysłać w Kosmos. Dlatego Żydzi chcą stworzyć śmiertelnego wirusa, który zlikwidowałby Arabów, ale okazało się, że materiał genetyczny Żydów i Arabów jest bardzo bliski, dlatego, że wywodzi się z tego samego rdzenia semickiego. Według zapisków biblijnych mieli wspólnego ojca Abrahama. Później określono, że nawet w tym rdzeniu są istotne różnice genetyczne pomiędzy Arabami rdzennymi etnicznymi, a Żydami arabskimi czyli sefardyjskimi i Żydami europejskimi Aszkenazi. Jeśli są różnice, tzn. że można stworzyć wirusa, który będzie atakował tylko i wyłącznie Arabów, a zostawi przy życiu Żydów. Żydzi zaczęli budować bombę etniczną i świat zaczął się bać. Inne kraje pracują nad pewnym typem patogenów, które atakowałyby określone grupy etniczne”. Są to informacje, które zawarł Max Kolonko w filmie Armageddon: Etniczny pocisk.

Wmawia się nam, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, bo pochodzimy od jednego przodka. Z tym, że według zapisków biblijnych, przodkami tymi byli Adam i Ewa, stworzeni z gliny bezpośrednio przez Boga siedem tysięcy lat temu, na naszej planecie, czemu i ja dawałam jakiś czas temu wiarę. Wyznawcy poglądu naukowego na tę sprawę uznają tzw. teorię ewolucji, upierają się i dowodzą, że tym wspólnym przodkiem jest małpa człekokształtna. Są jeszcze wyznawcy ewolucjonizmu postępowego, zakładający, że ich przodkami są małpy, ale te, które pochodziły z arki Noego. Stanisław Jerzy Lec napisał, że pochodzenie od Boga, czy też od małpy jest prywatną sprawą każdego człowieka i w zasadzie człowiek sam, czyli jego światopogląd, decyduje o tym, czyim jest potomkiem. Każdy z tych poglądów ma licznych zwolenników, stanowiąc jeszcze jeden podział i powód do gardzenia sobą wzajemnie, gdyż wyznawcy tzw. stworzenia przez Boga automatycznie odrzucają teorię ewolucji. Wyznawcy teorii ewolucji z faktu, że życie w obecnej formie jest wynikiem ewolucji, wyciągają wnioski, że nie ma Boga. Do tego głównie sprowadza się od XX wieku kwestia wiary. Człowiek wierzący, znaczy się – wierzy w Boga. Człowiek niewierzący – wierzy w ewolucję i dlatego nie wierzy w istnienie Boga. W zasadzie wszyscy zwolennicy przeciwstawnych poglądów uwikłani byli i są w zarzucanie sobie kłamstw. Ja do niedawna zaliczałam się do tych pierwszych, ale taki światopogląd nie pozwalał mi zrozumieć i odpowiedzieć sobie na wiele pytań, które pojawiały się u mnie jako osoby myślącej. Chodziłam na różne kursy, warsztaty, czytałam książki, szukałam odpowiedzi na te pytania, ale niczego sensownego nie ustaliłam.

Kilka lat temu zbadałam grupę krwi mojej córki. Ponieważ od ok. 18 lat jesteśmy wegetariankami, chodziło mi dodatkowo o tzw. odżywianie się zgodne z grupą krwi. Dla pewności chciałam wiedzieć, czy jedzenie dobre dla mnie jest też dobre również dla niej. Dodatkowo w badaniu krwi ustalono u córki czynnik Rh. Był ujemny. Nie miało to dla mnie wtedy żadnego znaczenia, nawet nie sprawdziłam swojego czynnika, mimo iż w książeczce zdrowia odnotowano badanie z 1974 roku, w którym był on podany. Interesowała mnie wtedy tylko zgodność grup krwi.

Tak jak napisałam na początku, dopiero gdy w Internecie przypadkiem natknęłam się na informację, że czynnik Rh minus pojawił się na naszej planecie mniej więcej 37 tysięcy lat temu, moje skojarzenia poszły w tym kierunku, że bardziej zaczęłam rozumieć, co dzieje się na Ziemi. Ponownie zaczęłam czytać Przekazy Melchizedeka, zawarte w Księdze Urantii, pod kątem zrozumienia, w jaki sposób doszło do powstania ras na naszej planecie. Przy okazji zrozumiałam, dlaczego w obecnych czasach w XXI wieku kolejny raz planuje się ludobójstwo na taką skalę, że przeżyć ma ok. 5 % populacji. Dlaczego Bóg po raz kolejny może dopuścić do takich zbrodni. A także, dlaczego przepaść cywilizacyjna między ludźmi w XXI wieku na naszej planecie jest taka, jak od epoki kamienia łupanego do lotów kosmicznych. Przekazy Melchizedeków, zawarte w Księdze Urantii, są dla mnie wiarygodne. Nadmieniam, że Machiventa Melchizedek był tym królem i kapłanem, który założył szkołę Mędrców Salemu w Kanaanie, właśnie on wyszedł na spotkanie Abrahamowi. Salem to dawna nazwa Jerozolimy. W Nowym Testamencie napisano, że Jezus jest królem i kapłanem na wzór Melchizedeka.

Dzięki Księdze Urantii zrozumiałam, przez kogo i dlaczego ludzkość jest celowo ogłupiana i oszukiwana. Kłamią naukowcy, przywódcy duchowi, politycy, prasa i telewizja, bo sami zostali ogłupieni. Planeta jest zakłamana, zdezorientowana, zdegenerowana i miotana buntem. Z przekazów Melchizedeka zacytuję tylko to, co jest mi potrzebne do mojego toku rozumowania, i co jest – moim zdaniem – związane z czynnikiem Rh, zarówno dodatnim, jak i ujemnym. Czynnik Rh jest to substancja, która występuje w ścianie krwinek czerwonych (erytrocytów) u 85% populacji. Posiadają tę substancję na naszej planecie małpy Rezusy i 85% mieszkańców naszej planety. Krew Rh minus nie ma tej substancji i ma zupełnie inny skład odpornościowy. Posiadający krew Rh minus są oporni na nowe szczepionki. Jezus miał grupę krwi AB Rh minus. Rh minus mają orientalni Żydzi Izraela, Baskowie w Hiszpanii i Francji i plemię Berberów w północnej Afryce (30% populacji). Rh minus nie występuje u tubylców Ameryk, Australii i Oceanii.

Adam i Ewa to Materialny Syn i Córka przysłani na naszą planetę ok. 40 000 lat temu jako udoskonalacze biologiczni. Należeli oni do rasy fioletowej.

Najbardziej zaawansowane grupy ludzkie zawierają czynniki dziedziczne wywodzące się z czterech odrębnych źródeł. Andonowego, Sangikowego, Nodowego i Adamowego. Plazma życia materialnej klasy synostwa przedwcześnie połączona z należącym do klasy mieszanej, pochodzącej z pierwotnego projektu Nosicieli Życia uprzednio połączonego z tym, który pochodził od rozmnażających się istot przydzielonych do personelu Księcia Planetarnego (100 Anditów, którzy otrzymali nieśmiertelność).

Kain urodził się przed dotarciem do Eufratu. Był synem Ewy i Cano. Cano stanowił okazały przykład doskonałej budowy ciała i niepospolitego intelektu, który odziedziczył po swych odległych przodkach z personelu Księcia. Ewa, jej plazma życia materialnej klasy synostwa dopuściła ten depozyt życia do przedwczesnego połączenia z tym, który wtedy należał do klasy mieszanej pochodzącej z pierwotnego projektu Nosicieli Życia.

Abel był pierwszym dzieckiem Adama i Ewy po odstępstwie, urodzony już w drugim ogrodzie, młodszy o dwa lata od Kaina. Po zabójstwie Abla przez Kaina, gdy ten szczerze szukał wsparcia u swej matki i prosił Pana Boga, o pomoc duchową oraz przewodnictwo, zamieszkał w nim Dostrajacz. I ten Dostrajacz, żyjący w nim i chroniący go, dał Kainowi wyraźne cechy wyższości, pozwalające zaliczyć go do plemienia Adama, którego bardzo się bano. I poszedł do ziemi Nod na wschód od Edenu. Działał na rzecz pokoju między tą grupą Nodytów. Ożenił się z Remoną, a ich syn Henoch został przywódcą Nodytów Elamickich. Przez setki lat Elamici i Adamici żyli w pokoju.

Adamsom – pierwszy syn Adama i Ewy z pierwszego ogrodu. Założył drugie centrum rasy fioletowej na północ od drugiego Edenu.

Ewason – drugi syn Adama i Ewy z pierwszego ogrodu.

Set – najstarszy żyjący syn Adama i Ewy z drugiego ogrodu. Urodził się 129 lat po przybyciu swych rodziców na naszą planetę.

Adam i Ewa zapoczątkowali fioletową rasę człowieka. Dziewiątą rasę, jaka pojawiła się na Urantii. Mieli oczy niebieskie, a ludzi fioletowych charakteryzowały jasna karnacja skóry i jasny kolor włosów -jasny blond, ciemny blond i rudy. Ewa nie cierpiała bólów porodowych tak jak wczesne rasy ewolucyjne. Tylko rasy mieszane człowieka ewolucyjnego z Nodytami, a później z Adamitami, cierpiały dotkliwe bóle porodowe.

Dzieci Adamiczne były zazwyczaj zamieszkałe przez Dostrajacza, gdyż wszystkie posiadały możliwość życia wiecznego. Potomstwo Adama nie znało strachu, tak jak dzieci ewolucji. Narody Urantii przejawiają tak wiele strachu, bo ich przodkowie otrzymali zbyt mało plazmy Adamicznej. Komórki ciał Syna Materialnego i ich potomstwa są bardziej odporne na choroby, niż te, które należą do istot ewolucyjnych. Komórki ciał ras rodzimych są pokrewne wywołującym choroby mikroskopijnym i ultra mikroskopijnym organizmom żywym tej sfery.

Wyselekcjonowano 1682 wyższych typów kobiet, które zostały zapłodnione adamiczną plazmą życia. Zmarło 112 dzieci. Pozostało 1570 nadrzędnych mężczyzn i kobiet.

Adam i Ewa przyczynili się znacznie do szybszego powstania cywilizacji i do przyspieszenia biologicznego rozwoju gatunku ludzkiego.

Każda para z personelu Księcia spłodziła 1000 istot pośrednich. Co pół roku.

Synowie Boga, Adamici, żenili się z córkami ludzkimi Nodytów.

Kromanioński człowiek niebieski stanowi biologiczne podłoże współczesnych ras europejskich. Przetrwał on tylko jako wchłonięty przez masę późniejszych zdobywców jego ojczyzny. Rasa niebieska dała wiele silnych cech i sporo fizycznego wigoru białym rasom Europy, ale humor i wyobraźnia zmieszanych ludów europejskich pochodzą od Anditów (Adamitów). To andicko-niebieskie połączenie wydało północne rasy białe i spowodowało upadek cywilizacji Anditów. Wyższość tych północnych barbarzyńców jednak objawiła się sama i osiągnęła kulminację w dzisiejszej cywilizacji europejskiej.

Andonici (potomkowie Andona i Fonty) byli okrągłogłowi. Mieszkali w okolicy Dunaju i nigdy nie zostali zupełnie wyrugowani przez Anditów.

Potomkowie Adamsona (pierwszego syna Adama i Ewy z pierwszego ogrodu) – ludzie wysokiego wzrostu przybyli do Grecji w liczbie 385. Posiadali bardzo wartościowe cechy. Wysoce intelektualni i piękni. Druga żona Adamsona, Ratta, wywodziła się w prostej linii od czysto nodyckiego personelu Księcia. Nic dziwnego, że Grecy mają tradycje mitologiczne, mówiące o ich bezpośrednim pochodzeniu od bogów i istot nadludzkich. Ich kultura załamała się z powodu gwałtownie rozmnażających się miernych potomków, niewolników naddunajskich, których sprowadzili późniejsi Grecy.

Potomkowie Andona. Starożytni Hetyci wywodzą się bezpośrednio od gatunku adonicznego. Jasne skóry i szerokie głowy były charakterystyczne dla tej rasy, a także dla potomków Abrahama, co miało wpływ na charakterystyczny wygląd twarzy ich późniejszych pokoleń. Ich kultura i religia wywodziła się od Anditów, ale narzecze było Andoniczne.

Gdy osiągnięto wysoki stopień zmieszania z gatunkiem fioletowym, ludność porzucała polowania dla uprawy ziemi.

Adamici i Nodyci byli długogłowi. Andonici natomiast szerokogłowi. Rasy sangikowe (kolorowe) cechowały głowy średniej wielkości. Człowiek żółty i niebieski wykazywał tendencje do szerokogłowia. Rasy niebieskie po zmieszaniu się z gatunkiem andonicznym stawały się wyraźnie szerokogłowe. Drugorzędni sangicy (pomarańczowi, zieloni i indygo) natomiast byli średnio i długogłowi.

Europeidzi – andicka mieszanka gatunku nodycznego i adamicznego zmodyfikowana przez pierwszorzędną i drugorzędną (niewielką domieszkę sangikową) oraz intensywne krzyżowanie się z Andonitami.

Mongoloidzi – to pierwszy typ sangikowy, zawierający czerwoną, żółtą i niebieską rasę (Chińczycy oraz Indianie).

Negroidzi – to drugorzędny typ sangikowy (pomarańczowy, zielony i indygo) występujący w Afryce, Indiach oraz Indonezji.

Kultura nigdy nie rozwija się w ubóstwie. Wolny czas jest potrzebny do rozwoju cywilizacji. Jednostka posiadająca wartości moralne i duchowe może pracować nad charakterem podczas nieobecności bogactwa materialnego, ale cywilizacja kulturowa wywodzi się z tych warunków materialnego dobrobytu, które dają czas wolny połączony z ambicją.

Z początku życie było walką o byt, teraz o standard, potem będzie o jakość myślenia, i to jest nadchodzący ziemski cel ludzkiej egzystencji”. Słowa te zostały w formie przekazów podyktowane w latach trzydziestych XX wieku i zapisane w Księdze Urantii jako objawienie na nasze czasy. Zostały przekazane w zrozumiały sposób. Więc czas na jakość myślenia już nadszedł.

Wracając do spraw przedstawionych przez Maxa Kolonko w filmie Etniczny pocisk, i biorąc pod uwagę przekazy Melchizedeka, że: „Komórki ciał ras rodzimych są pokrewne wywołującym choroby mikroskopijnym i ultra mikroskopijnym organizmom żywym tej sfery”, to jeśli tzw. ludzkość, użyje tzw. broni etnicznej, która nie jest żadną bronią, tylko narzędziem do zabijania, bo w tym celu ją wynaleziono, to uśmierci ona posiadaczy czynnika Rh plus. Ich organizmy nie posiadają plazmy Adamicznej, związanej z Rh minus. Plazma Adamiczna mogła zniszczyć tę specyficzną substancję występującą w ściankach krwinek czerwonych.

 

7.10 Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych, chyba że Regulamin konkretnego Forum wyraźnie na to zezwala. Punkt ten nie obejmuje pola "Strona WWW" w profilu Użytkownika, a także grup Zasłużeni, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 20.02.2014 - 18:30

  • -1

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 7850
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

że należą do rasy białej, mieszkają w Europie i nie można ich sklonować.

A niby czemu nie można? Rh minus to antygen tkankowy a nie blokada genetyczna.

 

Reszta tekstu to bzdury.


  • 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u